Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Przykro niestety , że przez coraz skromniejsza gamę Subaru , czyt. Słabe silniki , sporo ludzi odchodzi w inne marki :(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, turdziGT napisał:

Jak by wsadzili 1.6DiT do OBK to juz by cos pomogło.

Raczej do większości modeli :) , ale gdyby 2.0dit trafił do większości gamy aut , jestem w 100% pewień że sprzedaż była by o 100% większa . Bo to naprawdę dobry silnik .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, carfit napisał:

Przykro niestety , że przez coraz skromniejsza gamę Subaru , czyt. Słabe silniki , sporo ludzi odchodzi w inne marki :(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To prawda, wchodzić znowu do tej samej rzeki czyli EJ257... Nie dzięki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znasz ? Wystarczy na forum zobaczyć ile osób miało kiedyś Subaru a z racji mizernej oferty jeżdżą czymś innym.I nie mówię tu nawet o autach typu STI mowa tu o zwykłych samochodach rodzinnych.

 

Tymczasem przejdźmy tam gdzie coś się dzieje.Co prawda nie HH ale wyglada na to że Ford znów zrobił "future classic" 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, turdziGT napisał:

Znasz ? Wystarczy na forum zobaczyć ile osób miało kiedyś Subaru a z racji mizernej oferty jeżdżą czymś innym.I nie mówię tu nawet o autach typu STI mowa tu o zwykłych samochodach rodzinnych.

dokładnie , mało tego , tych osób jest dalej sporo na forum , a to o czymś świadczy , że ludzie są super , że forum ich łączy , są Plejady , często Subaru to piąte auto w rodzinie aby móc być na Plejadach , Subariadach itd. Sam w tej chwili mam rodzynka Lanosa , zrobionego pod zimę i dla zabawy . Szkoda wielka że FHI poszła w inny kierunek , jest w tej marce tak wiele osób , przyjaciół , zwolenników , mają całą rzesze zwolenników z czasów rajdów WRC , został na placu boju dzielne SPRT z Dyrekcją na czele , to trochę mało , mam nadzieję że będzie lepiej , bo prezes Toyota wzywa Subaru i Mitsu do rywalizacji w WRC , a to może być kamień milowy :)

  • Super! 3
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2018 o 17:33, turdziGT napisał:

To na pewno.Fajnie wyrobić sobie zdanie na bazie własnych doświadczeń.

 

BTW znalazłem nawet ten też tych maluchów pod ręką to wrzucę tutaj jak by ktoś chciał poczytać.

 

20181114_173050.thumb.jpg.5f6aca82f7a907792652187a8d57ffcf.jpg

 

20181114_172524.thumb.jpg.ea812bf04cb73daa40e870935e438dc1.jpg

 

20181114_172533.thumb.jpg.0ea0eb1c59929c0f9753508eb6104d27.jpg

 

imageproxy.php?img=&key=ef6fef51816740e6

 

 

Przetłumaczenie z najbardziej niewiarygodnego niemieckiego szmatławca motoryzacyjnego, w którym Japończyk porównywany jest do MINI (niemieckie), Seata (niemieckie) i Forda  (niemieckie) *  i dziwić się, ze przegrał? ;-) gdyby w zestawie był Polo GTI, to by Suzuki pewnie podczas testu się „rozpadło” hihi

 

 

*koncerny, nie marki

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na polityke FHI wplywu nie mamy lecz jak dla mnie ta marka olala klientow w EU bedac pazerna na chwilowe zyski w USA ktore trzymaja te firme przy zyciu.

Dla mnie najgorsze jest robienie z ludzi idiotow przez Dyrekcja,Raju,Than Junior czy tez Andrzej Koper wciskajacych nam kit ze wszystko jest super a samochody sa super szybkie a lepszych i szybszych nam niepotrzeba.

Aktualnie wieje nuda w salonach a 2019 wcale nie przyniesie poszerzenia oferty.Ciekawe z czego beda zyli dealerzy Subaru w najbliszym czasie bo na samym serwisie dlugo niepociagna...

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, carfit napisał:

dokładnie , mało tego , tych osób jest dalej sporo na forum , a to o czymś świadczy , że ludzie są super , że forum ich łączy , są Plejady , często Subaru to piąte auto w rodzinie aby móc być na Plejadach , Subariadach itd.

 

 

Dla tych co pokochali Subaru na zawsze, właściwe miejsce zostało już na forum przygotowane ;) :hi:

 

https://forum.subaru.pl/forum/154-youngtimery/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lisek napisał:

Dla mnie najgorsze jest robienie z ludzi idiotow przez Dyrekcja,Raju,Than Junior czy tez Andrzej Koper

 

Lisek, zaglądam tu raz na ruski rok, staram się na sprawy patrzeć trzeźwo, nie mam w tym najmniejszego interesu, żeby „robić z ludzi idiotów” (znakomita większość społeczeństwa jest już idiotami i bez mojej pomocy).

 

Wiec najszczerzej jak mogę, życzę tobie i sobie na nowy rok: odpindol się łaskawie ode mnie :-)

Edytowane przez Than_Junior
  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 minut temu, Lisek napisał:

Ciekawe z czego beda zyli dealerzy Subaru w najbliszym czasie bo na samym serwisie dlugo niepociagna

Dealerzy z innych marek. Serwisy z już sprzedanych subaru. Wyjdzie to tylko na dobre nam bo w normalnym serwisie w tej chwili terminy są takie jak na przeszczep bioder na nfz.

1 minutę temu, Than_Junior napisał:

(znakomita większość społeczeństwa jest już idiotami i bez mojej pomocy).

Ta wypowiedź potwierdza chyba tezę liska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Than_Junior napisał:

 

Nie, to tylko mój wniosek po obserwacji sytuacji politycznej na świecie - ale to w sumie inny temat. 

Wniosek phii

 

Edytowane przez zk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Than_Junior napisał:

 

Lisek, zaglądam tu raz na ruski rok, staram się na sprawy patrzeć trzeźwo, nie mam w tym najmniejszego interesu, żeby „robić z ludzi idiotów” (znakomita większość społeczeństwa jest już idiotami i bez mojej pomocy).

 

Wiec najszczerzej jak mogę, życzę tobie i sobie na nowy rok: odpindol się łaskawie ode mnie :-)

Ty nie masz ale wyrazenie wprost na tym forum krytycznego slowa o kiepskiej ofercie modelowej Subaru w polskich salonach czy obiektywna opinia o tym iz ktorys z modeli Subaru niedomaga mogloby miec wplyw na interesy SIP czyli Twego ojca.To tyle apropo trzezwego myslenia.

 

Co do samej oferty modelowej to MY 19/20 przyniesie nam jeszcze bardziej wykastrowane benzyny i slabego e-boxera o osiagach kompatkow z przed 15 lat do toczenia sie po miescie wiec szalu nie bedzie zupelnie...

Edytowane przez Lisek
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Than_Junior napisał:

 

 

Przetłumaczenie z najbardziej niewiarygodnego niemieckiego szmatławca motoryzacyjnego, w którym Japończyk porównywany jest do MINI (niemieckie), Seata (niemieckie) i Forda  (niemieckie) *  i dziwić się, ze przegrał? ;-) gdyby w zestawie był Polo GTI, to by Suzuki pewnie podczas testu się „rozpadło” hihi

 

 

*koncerny, nie marki

@Than_Junior na prawde ? A ja myślałem ze Ford jest amerykański :biglol:

Jaki jest AS kazdy wie i kazdy musi sobie zmierzyć go swoją  miara a raczej przefiltrować.

Tak sie składa ze moja żona ma taka Fiestę jak testowana w tym artykule.Jezdzilem tez Ibiza FR i uwierz mi, choć sam nie wiem jak to możliwe, bardzo duzo punktów za ktore oba auta sa chwalone lub krytykowane zgadza sie z moimi odczuciami.Prasa brytyjska  , która notabene uwazam za najbardziej rzetelna w EU jest i była tez zgodna w ocenie obu tych samochodów.

Swiftem Sport niestety nie jeździłem ( jeździłem tylko poprzednikiem ) wiec w tym wypadku opieram sie na tym co czytałem lub oglądałem i w tym wypadku ta sama prasa jest tez zgodna i krytykuje tego Sporta ze stracił duzo i charakteru poprzednika.Zarowno Fiesta jak i Ibiza to na prawde genialne małe autka nie widze w tym wypadku zednego powodu zeby sie nie zgodzić z konkluzja tego artykułu mimo ze jest to tylko AS.

Jezeli ma dodać cos od siebie to FR jest zdecydowanie szybsza natomiast Fiesta ma rewelacyjny zawias.Swiftem miałem sie przejechać ale jakos mnie nie ciągnie moze dlatego ze mi sie przede wszystkim nie podoba jak większośc obecnych japońskich samochodów z niektórymi modelami Subaru na czele :P

 

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Lisek napisał:

Subaru niedomaga mogloby miec wplyw na interesy SIP czyli Twego ojca.To tyle apropo trzezwego myslenia.

Czyli ? Podaj ASO bo to na tym forum nie zabronione ?

Tak w ogóle do adminów warto by dodać oprócz info w profilu kto posiada jakie audi i fiestę kto jest kim w subaru ?

Edytowane przez zk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ASO to JM Auto Wroclaw z ktorego jestem zadowolony i nie ma to nic do rzeczy.

Chodzilo mi o to ze synowi Prezesa SIP nie wypada narzekac na to ze w salonach nie ma co wybierac a niektore auta z oferty sa poprostu slabe.

Prawda jest brutalna ale Subaru nie ma i raczej nie bedzie mialo nic ciekawego do zaoferowania klientom w EU i to jest przykre.

”Nowosci” ktore wejda do salonow za rok czy poltora beda okrzykrniete hitem a tak na prawde osiagami beda odstawaly od dzisiejszej konkurencji z ery przed hybrydowej w Subaru.

Mam STI MY16 i przykro mi ze byle mocniejszy diesel mi odjedzie bez zauwazania ze probowalem sie z nim scigac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...