Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, eddie_gt4 napisał:

 

tak to wyglada... widac dosc dobrze, ile sub zzera przestrzeni bagazowej

 

8d850cc303899496682db718ca1fda80.jpeg

 

Dzieki. Pojemnosc bagaznika wynosi 305L bez Beats. Cos tam widac, ale o ile zmieni sie ta wartosc, 20,30l?

 

Cytat

 

mogli sie bardziej postarac i dac ladniejsza galke, imho

09HD.jpg

 

Nie widzialem wnetrza z manualem, gdzie znalazles?

 

12 godzin temu, Kukson napisał:

Gałka jak gałka ale kierownica wydaje się przynajmniej na fotkach jakaś duża, a to nie jest Ikarus ;) Polo GTI byłoby dla mnie fajną opcją bo pewnie łatwo można poprawić fabryczne osiągi ale kurde niech dadzą chociaż w opcji szpere do manuala, a nie pseudoelektryczną.

 

Niestety mechanicznej szpery sie chyba nie doczekamy (z reszta pytalem o to i jak pojawi sie na stronie VW to bedzie, nic wiecej nie udalo mi sie dowiedziec)) bo woz bylby zbyt konkurencyjny w stosunku do Golfa. Kierownice ktos porownywal do bodajze 208 GTi i faktycznie moglaby byc mniejsza. Ale to nie problem. ;)

 

Gwoli scislosci, odpowiedz od VW: "Subwoofer Beats Audio zajmuje około 20 l i uniemożliwia obniżenie podłogi bagażnika."

Edytowane przez ponton500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze recenzje nowego Baby AMG.

Mnie jakoś poprzednik nigdy nie przypadł do gustu ale widać że poprawili przynajmniej to co mnie przeszkadzało czyli twardość zawieszenia.To co prawda tylko A35 więc A45 z drift mode zapowiada się jeszcze lepiej.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez to ze producenci Maja teraz sportowe linie jak S-line , ST-line itp nie ma jakiegps wielkiego zaskoczenia odnosnie wygladu mocny wersji.Zazwyczaj roznia sie potyem tylko wydechem.Fajne i nie fajne.Fajne dla tych ktorzy Maja te topowe modele jak prawdziwe AMG czy M czy RS bo przez to sa to auta bardziej wyjatkowe.Te druge z rzedu staly sie przez to troche zwyczajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, turdziGT napisał:

Przez to ze producenci Maja teraz sportowe linie jak S-line , ST-line itp nie ma jakiegps wielkiego zaskoczenia odnosnie wygladu mocny wersji.Zazwyczaj roznia sie potyem tylko wydechem.Fajne i nie fajne.Fajne dla tych ktorzy Maja te topowe modele jak prawdziwe AMG czy M czy RS bo przez to sa to auta bardziej wyjatkowe.Te druge z rzedu staly sie przez to troche zwyczajne.

 

niestety takie czasy, kazdy sposob na rozkrecanie sprzedazy jest dobry...

z innej strony, niektorzy producenci maja wyjatkowe kolory, dostepne tylko w top-wersjach - chwala im za to :dance:

 

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jajec nie urywa bo wygląda jak zwykła wersja ale za to jestem ciekaw czym się w Focusie inspirowali montując przyciski od radia nad nawiewami :biglol:

Do Clio można sobie dokupić pakiecik za "kilka" €

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2018 o 18:01, Kukson napisał:

Chyba nigdy Mercedes nie przekona mnie do tych tabletów :toobad: oglądałem na żywo w zwykłej A klasie i wygląda beznadziejnie.

 

 

 

eeeeetam te tablety... ale to jednak nie brzmi :facepalm:, i co to za "mydełko Fa"  w 19 sek:huh:, cała ta ceregiela z zakładaniem ładnych rękawiczek jak psu w d...  no i kurde, nie brzmi ... :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, eddie_gt4 napisał:

Pierwsze Fastback'i N juz u dilerow 

 

Stylistycznie - bomba!

fastbackgrey1.jpg

fastbackblack3.jpg

fastbackwhite1.jpg

fastbackwhite2.jpg

Moja małżonka mówi, że jak obniżone x6... :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, eddie_gt4 napisał:

Pierwsze Fastback'i N juz u dilerow 

 

Stylistycznie - bomba!

fastbackgrey1.jpg

fastbackblack3.jpg

fastbackwhite1.jpg

fastbackwhite2.jpg

Dla mnie super w kazdym kolorze moze najmniej czarny przemawia do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adi napisał:

Czyli auto dla dresiarza z "mniej oryginalnymi" dresami ;)

 

eddie, sorry że pytam, pracujesz w Hyundaiu?

 

Nie. Po prostu ze wszystkich obecnych HH* najbardziej chcialbym miec akurat takie auto, wiec troche sledze w temacie 

 

*tylko ze racjonalnie pidchodzac do tematu nie potrzebuje tak mocnego auta na codzien...

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby fajne te Hultaje ale po ix35 i obecnym i30 w rodzince skomentuje krótko : cena za te auta nie odbiega od innych na rynku . Jakość niby Ok ale nie do końca . Ilość drobnych spraw naprawdę duża : poluzowany wkład w lampie , poluzowane lusterko zewnętrzne , łuszcząca się kierownica , tapicerka fotela x razy reklamowana itd . Mechanicznie Ok ale też auta bez fajerwerków . Wszystko wymieniane bez mrugnięcia na gwarancji i za to szacunek . Ale ja już się zmęczyłem tymi zgłoszeniami. 

Za te pieniądze jest i Honda i VW o skodzie :P nie wspominając 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacocz, no wlasnie - czytam sobie forum wlascicieli N'ek i pomimo iz silniki nie padaja, jest multum drobnych usterek, ktore bardzo psuja ogolne wrazenie... i najgorsze jest to, ze nawet w trzecim roku modelowym (MY'17, 18 i 19) producent nie potrafi ich calkowicie usunac... wiec chyba warto poczekac na FL, moze wtedy juz bedzie lepiej

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, eddie_gt4 napisał:

 

Nie. Po prostu ze wszystkich obecnych HH* najbardziej chcialbym miec akurat takie auto, wiec troche sledze w temacie 

 

*tylko ze racjonalnie pidchodzac do tematu nie potrzebuje tak mocnego auta na codzien...

Z takim podejściem to idź od razu kupic Skodę :P Takich samochodów nie kupuje sie głowa tylko sercem.Ja tez mogl bym pewnie kupic auto za przynajmniej 1/3 ceny i było dalej na niektore standardy leprze niz przeciętne a mysle ze i ta sama robotę by zrobiło na takie za 1/5 ale no wlasnie to ale my ktorzy mamy benzynę myślimy troche inaczej ktory puka sie po głowie ze po co ze na co itp.itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...