Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

@Ken jezeli w Fiescie ST jest opcjonalnie quife to mysle ze w Focusie tym bardziej bedzie.Mysle ze zrobia cos na  zasadzie Nnki ze bedzie wersja bazowa i performance ze szpera i hamulcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, turdziGT napisał:

To prawda ale wbrew potocznej opini jest sporo samochodów ktore jeżdżą wręcz genialnie mając spora masę tylko dobrze jak ukrywają.

 

To proszę kolegów z the forum którzy mieli okazję jeździć genialnie prowadzącymi się samochodami m.in Ciebie TurdziGT o podzielenie się swoimi faworytami.

 

Thx :)

 

P.S. Dla mnie Levorg jest takim zaskoczeniem. Pomimo kilogramów prowadzi się genialnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, eddie_gt4 napisał:

 

i30N - sam nie jezdzilem jeszcze, ale nie czytalem / widzialem jeszcze nikogo, kto by ganil prowadzenie tego auta

 

Minimalna masa własna (kg) 1400-1480 1429-1509
Max. masa całkowita (kg) 1950

 

 

Jestem ciekaw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, chojny napisał:

 

Minimalna masa własna (kg) 1400-1480 1429-1509
Max. masa całkowita (kg) 1950

 

 

Jestem ciekaw ;)

 

btw, wyglada na to, ze panoramiczne okno dachowe w tym aucie wazy az 80 kg :huh:

bo to chyba jedyna opcja (wagowo), ktora mozna dolozyc do N'ki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, eddie_gt4 napisał:

 

btw, wyglada na to, ze panoramiczne okno dachowe w tym aucie wazy az 80 kg :huh:

bo to chyba jedyna opcja (wagowo), ktora mozna dolozyc do N'ki

 

80kg w najgorszym z możliwych miejsc... na dachu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, chojny napisał:

 

80kg w najgorszym z możliwych miejsc... na dachu :(

 

ale to dotyczy kazdego auta z "panorama", choc oczywiscie w przypadku HH, ktory przede wszystkim ma dawac frajde, nadwaga w tym miejscu musi byc szczegolnie odczuwalna

 

 

 

p.s. zapomnialem o opcjonalnej tylnej rozporce w N, ale to max. kilka kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, eddie_gt4 napisał:

 

ale to dotyczy kazdego auta z "panorama", choc oczywiscie w przypadku HH, ktory przede wszystkim ma dawac frajde, nadwaga w tym miejscu musi byc szczegolnie odczuwalna

 

 

 

p.s. zapomnialem o opcjonalnej tylnej rozporce w N, ale to max. kilka kg

 

 

Rozpórka praktycznie nic nie wazy a 80kg balastu na dachu bardzo wpływa na jazdę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chojny napisał:

 

80kg w najgorszym z możliwych miejsc... na dachu :(

99% nabywców zapewne nie odczuje różnicy;) Mimo wszystko nie rozumiem zamiłowania do otworów strzelniczych w dachu, szczególnie w segmencie performance. Jeszcze bardziej nie rozumiem, gdy ktoś kosztem owego otworu rezygnuje z karbonowego dachu w M3

Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zyzol napisał:

99% nabywców zapewne nie odczuje różnicy;) Mimo wszystko nie rozumiem zamiłowania do otworów strzelniczych w dachu, szczególnie w segmencie performance.

 

Pewnie że nie, ale jest jeszcze ten 1% ;)

 

Trzeba jednak pamiętać, że HH wybierają kierowcy, gdzie ten 1% rośnie do myślę z 40-60% ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie nam szklanego dachu w RS4 wlasnie z wyzej wymienionych powodów ale jak widac jestem jakiś maleńkim procentem bo większość to zamawia jako jedna z pierwszych opcji :) no ale ja może jestem purystą ;)

Co ciekawe nie wiele osób wie że ten dach trzeba smarować a za to trzeba zapłacić dodatkowego a żeby to nasmarować trzeba pół auta w środku rozebrać :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, turdziGT napisał:

Ja nie nam szklanego dachu w RS4 wlasnie z wyzej wymienionych powodów ale jak widac jestem jakiś maleńkim procentem bo większość to zamawia jako jedna z pierwszych opcji :) no ale ja może jestem purystą ;)

Co ciekawe nie wiele osób wie że ten dach trzeba smarować a za to trzeba zapłacić dodatkowego a żeby to nasmarować trzeba pół auta w środku rozebrać :rolleyes:

 

Mieliśmy szklany dach w Forku. Raz otworzyłem, ciągle był zasłonięty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, chojny napisał:

 

Mieliśmy szklany dach w Forku. Raz otworzyłem, ciągle był zasłonięty. 

Szklany dach jest fajny, zwłaszcza w zimie, kiedy człowiek łaknie światła, jednak co innego stały dach z cienką roletką, stosunkowo lekki, a co innego otwierany szyber, jak w Forku. Ja też otworzyłem go chyba raz, zaraz po kupnie i kilka razy zrobili to potencjalni klienci podczas oględzin przedzakupowych :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kukson napisał:

U mnie szyber otwierany tylko jest, a raczej uchylany latem jak stoi na parkingu by jakiś lekki przewiew był żeby nie było walnięcia ogniem po otwarciu drzwi jak postoi na słońcu.

 

 

To samo można zrobić zdalnie uchylając okna, a w niektórych autach uruchomić klimę bądź chociaż nawiew. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, chojny napisał:

 

Mieliśmy szklany dach w Forku. Raz otworzyłem, ciągle był zasłonięty. 

No widzisz , co klient , to inna bajka :) , ja w RS6 non stop w lecie otwieram dach , tylko tam jest taka fajna harmonijka przed dachem , niedość że wygląda zajebiście , to nie robi szumu na tylne siedzenia, w FXT też mam dach , i tam serio nie otwieram wogóle .... bo robi sie wichura , i tu jest problem , bo to właśnie są dwa światy między prostymi autami a bardziej premium .

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, carfit napisał:

No widzisz , co klient , to inna bajka :) , ja w RS6 non stop w lecie otwieram dach 

Dokładnie ! Ja to nawet okien nie opuszczam żeby nie wietrzyc za bardzo zapachu nowego auta a co dopiero jeździć z otwartym dachem :rolleyes::D:D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dachu otwierać to jakoś często nie otwieram ale żaluzją odsłonięta jest praktycznie na stałe. Dodatkowo dla mnie to był must have dla dziecka żeby więcej widziało. Ale to w rodzinnym pojeździe, bez względu jakie szybkie by nie było. W jakimś HH który miałby za zadanie służyć już bardziej do zabawy pewnie bym zrezygnował.

Edytowane przez radekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...