Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu ‎2018‎-‎02‎-‎05 o 20:00, turdziGT napisał:

I tak jak Carfit pisze to nie kwestia napędów tylko tego ze to automaty i auta zwyczajnie nie ma jak podciąć strzałem ze sprzedał.Jezeli zrobi sie ta próbę wSTI bez strzału to efek bedzie identyczny co doskonale demonstruje ten filmik :) 

Edytowane poniedziałek o 20:08 przez turdziGT

Czyli automat ma tez swoje wady ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Guzik3 napisał:

 

Raczej mało prawdopodobne aby był aż tak drogi.


GT we Francji kosztuje 32800 euro, a w Polsce zaczyna się od 106000.

 

Jak sie jezdzie Meganka GT?

w drodze do pracy prawie codziennie rano spotykam niebieska GT, wyglada fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Houdini napisał:

Czyli automat ma tez swoje wady ? ;)

No ma zdeydowanie właśnie w takich przypadkach.

Na śniegu jeżeli chcesz robić na przykład ciasny nawrót 180 też jest bardzo ciężko.Trzebawtedy bardzo ustawić i wrzucić auto bo i inaczej nic z tego nie wyjdzie a ręcznego przecież też nie ma żeby podciac.

O ile się nie mylę to porsche wbudowalo jakaś tam opcje do PDK w 991 GT3 że po wciśnięciu obu loparek na kierownicy wlasnie da sie auto jakos podciac ale jak to dzila dokladnie nie wiem.

Generalnie sprzęgło w manualu daje o wele  większe możliwości zmiany obciążenia osi i balansu auta niż automat i to ich największy minus.

W sytuacji podbramkowej na słodkim też większe możliwości ratunku daje manual gdzie w automacie jesteś w zasadzie pasażerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, turdziGT napisał:

To troche jak z STI MY15 :) jest tyle innych tańszych i szybszych aut a jednak znalazła sie grupa która to wybrała STI :) 

 

Pewnie 10 lat wstecz tak, ale dzisiaj ktoś kupuje w ogóle STI ? Jak wyglądają aktualne statystyki sprzedaży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Paweł_P napisał:

 

Pewnie 10 lat wstecz tak, ale dzisiaj ktoś kupuje w ogóle STI ? Jak wyglądają aktualne statystyki sprzedaży?

No a czemu nie? Co jest według Ciebie nie tak z STI, ze nikt go nie kupuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

26 minut temu, Paweł_P napisał:

 

Pewnie 10 lat wstecz tak, ale dzisiaj ktoś kupuje w ogóle STI ? Jak wyglądają aktualne statystyki sprzedaży?

Ja kupiłem MY17. Na nowego MY18 w Polsce w wersji sport nie ma już szans. A wersja wyższa to już chyba 1 został.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tsunetomo napisał:

Nie wiem, ale nie ma ani jednego STI u dealerów na stocku. Był jeden w Warszawie ale sprzedał się tydzień temu.

Czyli po STI MY18 w Polsce? Czy tylko ze stocku? Bo ja byłem na etapie 1 szt która ma dotrzeć w kwietniu.

Edytowane przez zk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Paweł_P napisał:

 

Pewnie 10 lat wstecz tak, ale dzisiaj ktoś kupuje w ogóle STI ? Jak wyglądają aktualne statystyki sprzedaży?

A czemu by nie? Gdzieś pisałem chyba jakoś w listopadzie w Poznaniu, MY18 poszło nie pamiętam już ale coś koło 6 sztuk, a było to dosłownie chwilę po tym jak na forum zaczęło się przewijać ze wchodzi MY18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W różnych tematach padło dużo różnych argumentów dlaczego ludzie szukali czegoś innego a nie brali STI, może część chłopaków się odezwie :) Ja osobiście od ładnych paru lat poza Forkiem XT nie widziałem w Subaru nic dla siebie, teraz nawet Forek odpadł ale każdemu życie się zmienia, mając 2 małych dzieci na razie nie ma możliwości brania jakiejś zabawki dla siebie tylko coś bardziej rodzinnego.


Zna ktoś statystyki sprzedaży STI z ostatnich powiedzmy 2-3 lat ?
Ile teraz kosztuje STI? 200+ ?

Edytowane przez Paweł_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Paweł_P napisał:

W różnych tematach padło dużo różnych argumentów dlaczego ludzie szukali czegoś innego a nie brali STI, może część chłopaków się odezwie :) Ja osobiście od ładnych paru lat poza Forkiem XT nie widziałem w Subaru nic dla siebie, teraz nawet Forek odpadł ale każdemu życie się zmienia, mając 2 małych dzieci na razie nie ma możliwości brania jakiejś zabawki dla siebie tylko coś bardziej rodzinnego.


Zna ktoś statystyki sprzedaży STI z ostatnich powiedzmy 2-3 lat ?
Ile teraz kosztuje STI? 200+ ?

Tak, 200+

Podobnie jak Mercedes A-klasa AMG, trochę drożej niż Focus RS. A to jednak auta mniejsze. 

Myślę, ze z STI jest trochę tak - (zresztą chyba jak z każdym autem) - jak kupujesz "rozumem", nigdy go nawet nie rozważysz, jak "emocjami" to ma spore szanse. 

A i tak Skoda RS jest najlepsza :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...