Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, turdziGT napisał:

Dzisiejszy nagłówek EVO (...) Nie czytałem jeszczur żadnej recenzji ale w konfrontacji CTR vs MRS wybieram RS o każdej porze dnia i nocy.

 

ciekawe jak to skretne zawieszenie bedzie sie spisywalo na dziurawych drogach (i szczegolnie po uplywie gwarancji)

ze na gladkim torze to swietna sprawa, to nie mam watpliwosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Kukson napisał:

Ja to czekam na porównanie nowej meganki z i30N bo jakoś te oba auta wydają się przynajmniej mnie podobne.

 

chyba troszke to potrwa, bo MRS startuje tylko z EDC, MT pojawi sie tylko za jakis czas (podobnie jak skrzynia AT w i30N)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, eddie_gt4 napisał:

 

ciekawe jak to skretne zawieszenie bedzie sie spisywalo na dziurawych drogach (i szczegolnie po uplywie gwarancji)

ze na gladkim torze to swietna sprawa, to nie mam watpliwosci...

W Lagunie Coupe spisuje się dobrze, jest bezawaryjne, a używane kompletne zawieszenie skrętne kosztuje coś w okolicach 2 tys. PLN, co sugeruje mały popyt (ergo nie psuje się). Więc pewnie można założyć, że w MRS powinno być podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Krzysztov napisał:

W Lagunie Coupe spisuje się dobrze, jest bezawaryjne, a używane kompletne zawieszenie skrętne kosztuje coś w okolicach 2 tys. PLN, co sugeruje mały popyt (ergo nie psuje się). Więc pewnie można założyć, że w MRS powinno być podobnie.

 

w Megane GT przez 1,5 roku najmniejszych problemów, a robotę w zakrętach rzeczywiście robi. Skoro w RS ma być ten system jeszcze lepszy niż w GT to powinno być super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, radekk napisał:

Kogo to interesuje. Póki nie ma żadnych info na temat "męskich" wersji po co zaprzątać sobie tym głowę:P

 

Ponoć mają być 2 wersje AMG:
- coś 300+

- coś 400+
Mam nadzieję, że obie cywilne a nie że ta 400+ to będzie jakaś wydmuszka bez tylnej kanapy :D to raczej nie w stylu MB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Paweł_P napisał:

Wczoraj odbyła się premiera nowej A-klasy :) teraz tylko czekać na szczegóły odnośnie wersji AMG :D

 

 

Fajna ta A klasa tylko ta deska to totalna awaria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie lubię jakichś ufo-pulpitów rodem z Civic'ów Type-R ale te grafiki z dużymi ekranami bardzo mi odpowiadają ;) myślę, że MB zrobił odpowiedni research i potwierdził badaniami, że tego ludzie chcą, duzi rynkowi gracze raczej nie robią niczego na czuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Paweł_P napisał:

Co prawda nie lubię jakichś ufo-pulpitów rodem z Civic'ów Type-R ale te grafiki z dużymi ekranami bardzo mi odpowiadają ;) myślę, że MB zrobił odpowiedni research i potwierdził badaniami, że tego ludzie chcą, duzi rynkowi gracze raczej nie robią niczego na czuja.

Paweł , ale nie widzisz jak to jest fatalnie wklejone ? to jest dramat !!! Można zrobić w miarę ładne wyświetlacze jak nowych audi , ja wiem że jest taki trend , ale mercedes to ohydnie wkomponował , nawet pracownicy salonu mercedesa  krzywo na tą patrzą :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.01.2018 o 10:24, radekk napisał:

 http://dailydriver.pl/nowosci/premiery/nowe-bmw-i3s-elektryczny-hot-hatch/ :P

 

w sumie już nie nowe ale chyba nie pojawiło się w tym wątku:biglol:

 

 

Czy im się na głowę sufit nie spadł? :facepalm:

 

Ale to szkaradne, choć zwykłe I3 fajnie jeździ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży  gracz,np bmw potrafi  ładować na deskę wielkie pasy piano  black ,( w niektórych wersjach) w których  jak film przewija

 ( wyświetla) się wszystko mijane po drodze.Zastanawiam się czy tylko mnie to przeszkadza.Coraz więcej wyświetlaczy,światełek a kiedyś mówiło się ,że to niebezpieczne,że rozprasza.Samochodu wyczynowe maja czarne matowe wnętrza a nie świecące jak choinka przed marketem.Więc  nie sądzę, żeby na codzień rozbłyski na przedniej szybie tez były pomocne w jeździe.

 

8-10-12 cali..

.mój pierwszy telewizor z „wystawki”  z Niemiec miał 14 i wystarczał na cały pokój (salooooon) .

To już niedługo taki ekran w samochodach....a gdyby zsumować cale 2 czy 3 wyświetlaczy to już teraz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, carfit napisał:

Paweł , ale nie widzisz jak to jest fatalnie wklejone ? to jest dramat !!! Można zrobić w miarę ładne wyświetlacze jak nowych audi , ja wiem że jest taki trend , ale mercedes to ohydnie wkomponował , nawet pracownicy salonu mercedesa  krzywo na tą patrzą :( .

ale graficznie źle to nie wygląda. Będzie pole popisu dla tunerów, zrobią jakieś daszki niedaszki żeby to przykryć i żeby nie wyglądało jak tablety. Swoją droga jak już to mogli zrobić żeby to było odpinane i faktycznie po odpięciu był tablet, ewentualnie kupujesz bez i wkładasz swój:biglol:

 

2 godziny temu, chojny napisał:

Czy im się na głowę sufit nie spadł? :facepalm:

Chyba nawet cały strop.

 

2 godziny temu, chojny napisał:

Ale to szkaradne, choć zwykłe I3 fajnie jeździ ;)

No patrz, zwykłe, to co takie sportowe musi robić, drżyjcie pozostałe HH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, carfit napisał:

Paweł , ale nie widzisz jak to jest fatalnie wklejone ? to jest dramat !!! Można zrobić w miarę ładne wyświetlacze jak nowych audi , ja wiem że jest taki trend , ale mercedes to ohydnie wkomponował , nawet pracownicy salonu mercedesa  krzywo na tą patrzą :( .

 

Heh, nie wiem, nie znam się ;) ale mną się nie sugeujcie bo ja jestem z ludzi mających dużą tolerancję na pierdoły, po prostu mało co mi przeszkadza czy wkurza, wiele do szczęścia nie potrzebuję i patrzę czysto praktycznie - tym sposobem te tablety to naprawdę super sprawa, wszystko czytelne na wprost oczu (plus jeszcze HUD i będzie bajka), można zmieniać, przestawiać, tylko jeszcze night vision żeby był i naprawdę dla mnie to będzie ideał ;)

Edytowane przez Paweł_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...