Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Tylko ten wyglad jak krecik.Jezeli miał bym wybrać najbrzydsze BMW wszech czasów w skali 1-10 to ta jedynaka zdecydowanie dostaje 20.Na całe szczesćie facelift troche pomogł bo przedlift to stylistyczne sepuku.

 

No widzisz a jak dla mnie wygląda bardzo dobrze.

Nie lubię nie praktycznych sedanów, wiejskich spoilerów ani  choinki na desce rozdzielczej.

Jak dla mnie mogłoby być bardziej surowe i mniej zabudowane w środku ale ogólnie to tak 8/10 bym dał za stylistykę. Konkurencyjnym hh mniej.

 

W ogóle to auto strasznie trzyma cenę. Pamiętam jak w najtańszej opcji m135 xdrive można było dostać nowy za 160k zł. Po chyba 5 latach od rozpoczęcia produkcji, nadal nie ma ogłoszeń  poniżej 100k zł.

Edytowane przez Spiochu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, krist napisał:

to pod działalność handlową na forum podchodzi ;)

 

nie ,tylko mało było o takiej bmw w tym wątku a auto jest naprawdę niezłe, dawno nic mnie tak nie cieszyło za kółkiem jak m140i rwd w manualu, jeździłem taką kilka dni-bajka, tak więc jak zobaczyłem tą ofertę to pomyślałem że może komuś się spodoba a auto będzie do wzięcia w dobrych pieniądzach i tyle

Edytowane przez pafka11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie do znawców Renówki:

Pacjent: Clio 4 RS Trophy. Kolega z drugiej strony Odry posiada takie auto. Sam za kółkiem w amatorskim  motorsporcie od jakiś siedmiu lat więc coś tam ogarnia...

Posiada go od roku i pieje z zachwytu. Mówi że w KJS-ach na torach typu Kielce, Łódz, Próba Bednary "pierze" dupsko chłopakom w ich dużo mocniejszych Hot-hatch-ach.

Twierdzi że ekipa nie od wczoraj ogarnia swoje Trabanty i też coś potrafią..... Przy pewnych konfiguracjach próby ma nawet podejście do 4x4  mocach 300+. Mówi że samochód skręca

niesamowicie mimo tylko elektronicznej LSD, Dokupił mniejsze lekkie felgi 17 z Dunlop Direzza i na tej gumie samochód słucha sie niesamowicie, skrzynia w trybie race też super szybka.

Co do mocy z 220km przy masie ok 1200kg jest wystarczająco ale już jest umówiony na program. Celuje w 250km i 320nm bez modów mechnicznych- tak mu tuner powiedział...

Czy to prawda panowie że to auto jest tak szybkie? Ktokolwiek ma  pojecie na temat tego auta proszę o komentarz bo narobił mi chrapki na tego HOT-Hatch-a....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się czyta - ciekawe co pokaże nadchodzące A45 AMG i gdzie jest granica hot-hatchy...

 

Obok chyba równie fajny artykuł i równie ciekawe samochody (-100KM i -100k zł ;))  - wydaje się, że i Honda i Hyundai "zrobiły robotę"

https://www.topgear.com/car-news/big-reads/battle-royale-hyundai-i30-n-vs-honda-civic-type-r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2018 o 19:24, Kts napisał:

Panowie pytanie do znawców Renówki:

Pacjent: Clio 4 RS Trophy. Kolega z drugiej strony Odry posiada takie auto. Sam za kółkiem w amatorskim  motorsporcie od jakiś siedmiu lat więc coś tam ogarnia...

Posiada go od roku i pieje z zachwytu. Mówi że w KJS-ach na torach typu Kielce, Łódz, Próba Bednary "pierze" dupsko chłopakom w ich dużo mocniejszych Hot-hatch-ach.

Twierdzi że ekipa nie od wczoraj ogarnia swoje Trabanty i też coś potrafią..... Przy pewnych konfiguracjach próby ma nawet podejście do 4x4  mocach 300+. Mówi że samochód skręca

niesamowicie mimo tylko elektronicznej LSD, Dokupił mniejsze lekkie felgi 17 z Dunlop Direzza i na tej gumie samochód słucha sie niesamowicie, skrzynia w trybie race też super szybka.

Co do mocy z 220km przy masie ok 1200kg jest wystarczająco ale już jest umówiony na program. Celuje w 250km i 320nm bez modów mechnicznych- tak mu tuner powiedział...

Czy to prawda panowie że to auto jest tak szybkie? Ktokolwiek ma  pojecie na temat tego auta proszę o komentarz bo narobił mi chrapki na tego HOT-Hatch-a....

 

Panowie nic na ten temat? Carfit, Matros

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Kts napisał:

Panowie nic na ten temat? Carfit, Matros

@Kts prowadziłem Trophy mojego przyjaciela , ale może zrobiłem z 20km , zrobiło bardzo dobre wrażenie , wręcz doskonałe , ale w jego rękach zrobiło jeszcze wieksze wrażenie jak siedziałem na prawym , a kierowca nie z łapanki , Michał Streer , talent z niestety małym budżetem , https://www.ewrc-results.com/profile/5693-michal-streer/

Jak będziesz w okolicach daj znać , z pewnością nie odmówi jazdy testowej . :)

 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę nie ma o co kruszyć kopi - już wiemy, że dwa z tych aut są fajne i trzeba życzyć trzeciemu aby też takie było :)

Każdy kto szuka znajdzie auto które mu najbardziej odpowiada i wizualnie i mechanicznie...i cenowo ;)

I chyba w ostateczności dużą rolę odgrywa trudny do sprecyzowania bardzo osobisty "feel-good factor"

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...