Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Szału ten Yaris nie robi z wyglądu , za wysoki , za wąski , bez poszerzeń , wygląda koślawo :( , oby chociaż dobrze jeździł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2018 o 11:23, Tomek Tomko napisał:

[...]

Problem wysokiej pozycji kubłów wyeliminowany poprzez montaż kitu obniżającego. Gorąco zachęcam do tej modyfikacji.  [...]

Jaki zestaw Wykorzystałeś do obniżenia foteli? Może coś takiego: http://www.jcr-gtr.com/product-category/jcrdevelopments?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, carfit napisał:

Szału ten Yaris nie robi z wyglądu , za wysoki , za wąski , bez poszerzeń , wygląda koślawo :( , oby chociaż dobrze jeździł ;)

Yaris I sport też był trochę jak na szczudłach i do tego pozycja za kierownicą daleka od sportowego sznytu,ale na drodze mimo swoich 105 KM dawał naprawdę sporo funu. Świetna, krótka skrzynia,niska waga (co było czuć) i japońska szlifierka wysokoobrotowa w połączeniu z dobrymi hamulcami zapakowana do tego pudełka i banan na twarzy.Może ten nowy będzie coś miał ze swojego przodka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2018 o 11:23, Tomek Tomko napisał:

- wszystkie 679 są wadliwe,

- Ford bez problemów wymienia silniki  na nowe w ramach gwarancji,

- od kwietnia 2017 produkowana jest trzecia rewizja 836, wsadzana do aut od lipca,

- rewizja 836 jest wolna od wad,

- pomiędzy pierwszą rewizją 679 i trzecią 836 była jeszcze druga (niestety numeru nie pamiętam),

- druga rewizja to zagadka - w sensie nie klęka tak jak pierwsza, ale raczej coś z nią jest nie tak skoro wyszła trzecia 836,

- Ford przyznał się do wady produkcyjnej i na przełomie I/II kwartału ogłosi akcję serwisową.

 

 

Rozumiem że chodzi o taką naklejkę:

 

IMG_20180109_114038.thumb.jpg.5ee9bf77a6936ab9f0543233d1b73f19.jpg

 

Auto podobno z lipca 2017.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to ta naklejka.

17F15 oznacza datę włożenia silnika do auta (lub przyjęcia na magazyn produkcyjny), a litera odpowiada kolejnemu miesiącowi gdzie A to styczeń. W takim razie F to czerwiec. 

G to lipiec, ale nie wiem dokładnie, od którego lipca wkładano już 836. Dlatego dla literki G mogą być jeszcze 680 i 836.

Za to od H w zwyż bankowo musi być już 836.

Edytowane przez Tomek Tomko
  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kambol napisał:

Coś niedobrego stało się z designerami Toyoty w ostatnich latach. Chyba, że teraz projekty robią księgowi...  :mellow:

 

na zywo nie jest tak zle, ten Yaris wyglada calkiem spoko

 

 

W dniu 1/9/2018 o 20:58, Kukson napisał:

Do tego wszystkiego dodałbym jeszcze sporą cenę.

 

chyba nie jest tak zle, skoro na europejskiej stronie Toyoty podaja, ze:

Sorry, all Yaris GRMN units are now reserved.

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem i30N w kolorze białym na żywo w Niemczech. Mnie się bardzo spodobał.
 

W święta kręcił się po Sączu I30N na belgijskich numerach , rzeczywiście bardzo ładny , kolor ten błękitny .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11. januar 2018 o 00:07, Kambol napisał:

Coś niedobrego stało się z designerami Toyoty w ostatnich latach. Chyba, że teraz projekty robią księgowi...  :mellow:

To prawda design jest dramatyczny jak i materiały w środku ale ostatnio pozytywnie mnie zaskoczył Auris Kombi.Zamowilem Octavię ale dostałem Auriusa i muszę przyznać ze zawieszenie i powadzenie było na prawde dobre.Pomijam resztę bo to kompletnie nie moja bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

jakby ktoś chciał fajnego hh to zapraszam do kontaktu

 

Ja chcę dokładnie taki model tylko w xdrive. Moim zdaniem najfajniejszy hh na rynku.

Osiągi pierwsza liga a wygląd bardzo stonowany i zwyczajny.

To chyba zanikający gatunek, topowy  hh bez wieś tunningu.

Edytowane przez Spiochu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten wyglad jak krecik.Jezeli miał bym wybrać najbrzydsze BMW wszech czasów w skali 1-10 to ta jedynaka zdecydowanie dostaje 20.Na całe szczesćie facelift troche pomogł bo przedlift to stylistyczne sepuku.

  • Super! 1
  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...