Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

To SQ7 to przykład jak petarde Q7 1gen. zastąpić jeszcze lepszą petardą.

Q7    6.0 V12 500KM 1000Nm 5.5s. do 100 2750kg wagi

SQ7 4.0  V8  435KM  900Nm  4.8 s. do 100 2405 kg wagii

Ale jak patrzę w jakim temacie piszę, to Hot Hatchem to chyba nigdy nie będzie...:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, baki napisał:

To SQ7 to przykład jak petarde Q7 1gen. zastąpić jeszcze lepszą petardą.

Q7    6.0 V12 500KM 1000Nm 5.5s. do 100 2750kg wagi

SQ7 4.0  V8  435KM  900Nm  4.8 s. do 100 2405 kg wagii

Ale jak patrzę w jakim temacie piszę, to Hot Hatchem to chyba nigdy nie będzie...:biglol:

Jak to nie, patrząc po wadze powiedziałbym że nawet kilkoma hot hatchami;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.12.2017 o 18:03, Kukson napisał:

zastanawia mnie tylko po co takie auto nie licząc startów z pod świateł, a jego cena jest taka że chyba wolałbym RS6.

 

też się kiedyś nad tym zastanawiałem... teraz wiem - do RS6 trójki dzieci z tyłu nie posadzisz, a do takiej 'krowy' SUV'a podobno już tak... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kukson napisał:

Co do HH to podobno Mercedes ma wypuścić oprócz A45 wersje ciut słabszą o nazwie A35 ale to już w nowej budzie z tabletowym wnętrzem które dla mnie jest na duże nie.

A35 AMG ma mieć silnik z A45 tylko trochę wykastrowany, pewnie będzie gdzieś pomiędzy tym, co jest w A45 a A250 Sport 4Matic, czyli pewnie jakieś 300 kucyków - mocowo zatem będzie konkurencją dla Golfa R. Pożyjemy, zobaczymy - a wnętrze - cóż, idą z "duchem czasu" chociaż ten duch niespecjalnie mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Paweł_P napisał:

Z tego co wiem to ma być zupełnie nowy silnik, nie wiem czy szkoda czy nie ale dla mnie to trochę dziwne, że po kilku latach rezygnują z tego silnika...

Dziwne... ja słyszałem o tym, że ma to być silnik z A45... i tym bardziej dziwne, że mieliby z niego rezygnować tak szybko - tak, czy inaczej, A35 to będzie taki ich WRX ;) Czyli prawie Subaru, ergo - będzie gorszy od Skody B) q.e.d. :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Paweł_P napisał:

Z tego co wiem to ma być zupełnie nowy silnik, nie wiem czy szkoda czy nie ale dla mnie to trochę dziwne, że po kilku latach rezygnują z tego silnika...

matko, narzekanie że za szybko rezygnują, Subaru z 2.5 nie rezygnuje od epoki dinozaurów i też źle, gorzej niż baby, nie można dogodzić:P:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sluf napisał:

A35 AMG ma mieć silnik z A45 tylko trochę wykastrowany, pewnie będzie gdzieś pomiędzy tym, co jest w A45 a A250 Sport 4Matic, czyli pewnie jakieś 300 kucyków - mocowo zatem będzie konkurencją dla Golfa R. Pożyjemy, zobaczymy - a wnętrze - cóż, idą z "duchem czasu" chociaż ten duch niespecjalnie mi się podoba.

 

Słyszałeś, żeby mieli go montować również do CLA (jak obecnie A45)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A35 AMG ....to krok Mercedesa w kierunku segmentu,  w którym nigdy nie był obecny....jako tańszy punkt wejścia w świat HH

21 minut temu, Paweł_P napisał:

nie to trochę dziwne, że po kilku latach rezygnują z tego silnika...

Show Must Go On....nowe A45 A.D.2019 z nową jednostką napędową musi osiągami przebić Audi RS3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, piotruś napisał:

 

Słyszałeś, żeby mieli go montować również do CLA (jak obecnie A45)?

Nie - czytałem o tym silniku tylko w kontekście A45 i A35 (na autokult i top gear), z drugiej strony na drive.com.au piszą o nowej dwulitrówce do A35 - i bądź tu mądry :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, piotruś napisał:

 

Słyszałeś, żeby mieli go montować również do CLA (jak obecnie A45)?


pewnie będą go montować do CLA, jak i GLA bo pewnie to będzie ta sama płyta tak jak jest teraz, ale to tylko spekulacje. 

ostatnio czytałem w "Motorze" lub "Auto Świecie" że nowa A45 AMG ma mieć powyżej 400 koni właśnie że by przebić RS3. Wstępne jeszcze niepotwierdzone informacje mówią że auto ma mieć w okolicach 420km. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...