Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Zelazny napisał:

O ironio, śmiejemy się z TT, że jest dla fryzjerów na forum marki, która uznawana jest za najbardziej lesbijską... :rolleyes::biglol:

Spoko, jeżeli subarakiem powozi facet to nie ma się czego przyczepić :P

 

Po Szczecinie kilka lat temu pomykało Cayenne czerwone w różowe serduszka ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy w myśl tego

Wchodzi kowboj do baru i zastaje tam piękną kobietę.
- Cześć! kim jesteś? - pyta kowboj.
- Jestem lesbijką - odpowiada kobieta.
- Eeeeee... to znaczy?
- Jak się budzę, myślę o seksie z kobietą. Jak jem śniadanie, myślę o seksie z kobietą. Jak idę do pracy, myślę o seksie z kobietą. Jak jem obiad, myślę o seksie z kobietą.
Jak wracam do domu, myślę o seksie z kobietą. Jak zasypiam, myślę o seksie z kobietą. A ty kim jesteś?
- Jak tu przyszedłem, to myślałem, że jestem kowbojem. Teraz wiem, że jestem lesbijką!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Michał Krupa napisał:

aktualnie imho r8 a po nim zaraz tt mają najlepsze wnętrza na rynku

chyba masz rację w RS6 już tak ładnie nie jest , albo sie przyzwyczaiłem :)

 

972990-audi-rs6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, carfit napisał:

Ja tam z chęcią bym był fryzjerem w takim środku ;)

 

2017-audi-tt-rs-8-1.jpg

I miedzy innymi dlatego byłem troche rozczarowany R8 plus bo zwyczajnie TTRS juz nawet w środku jest tak fajne.

23 minuty temu, carfit napisał:

chyba masz rację w RS6 już tak ładnie nie jest , albo sie przyzwyczaiłem :)

 

972990-audi-rs6.jpg

Katastrofy nie ma biorąc po uwadze ze to wnętrze ma juz troche lat.

 

Aczkolwiek biorąc pod uwage ze wnętrze nowej A6  bedzie najprawdopodobniej wygladac tak to jest to juz prawie obiekt muzealny :) 

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.motor1.com/photo/2393202/subaru-viziv-performance-concept/

 

subaru-viziv-performance-concept.jpg&key=3ad5d0ec5fb93ec9c27a048807ce8f7453cedaf41b0c4f9d5138fafce39042d5

 

Całkiem całkiem. Poprawili w wyglądzie to co moim zdaniem jest spartaczone w obecnym WRX. Chodzi mi o napompowane błotniki. Tutaj wystają poza obrys lamp, czego moim zdaniem brakuje w obecnym modelu. Gubią się przez to jak się patrzy na samochód. Tutaj są fajnie podkreślone.

 

Jednak pytanie jak bardzo ten wygląd zostanie "rozcieńczony" w wersji produkcyjnej.

 

 

 

While it may look great, let’s keep in mind the current WRX doesn’t look nearly as nice as the namesake concept unveiled in 2013. Hopefully, it won’t be the same story with the next generation.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, matros1 napisał:

Jednak pytanie jak bardzo ten wygląd zostanie "rozcieńczony" w wersji produkcyjnej.

 

Będzie jak zawsze. Koncepty maja fantastyczne a na rynek trafia samochód z pewnymi elementami zbieżnymi ale z dużą ilością kompromisów co powoduje że efekt "wow" znika. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale jak spojrzałem na ten koncept to pierwsze skojarzenie jakie mi przyszło to że nawiązuje do Prodrive P2 tylko w wersji 4 drzwiowej.

 

Audi TT środek ma super, w obecnym A6/RS6 jest znośnie, ale faktycznie trochę już muzealnie, choć plus za chowany tablet, a nie przyklejony na stałe

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chojny napisał:

 

Będzie jak zawsze. Koncepty maja fantastyczne a na rynek trafia samochód z pewnymi elementami zbieżnymi ale z dużą ilością kompromisów co powoduje że efekt "wow" znika. :(

Dokładnie, po inżynierach i projektantach nad autem pochyli się dział finansowy i wyjdzie jak zawsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, radekk napisał:

Nie wiem czemu ale jak spojrzałem na ten koncept to pierwsze skojarzenie jakie mi przyszło to że nawiązuje do Prodrive P2 tylko w wersji 4 drzwiowej.

 

Coś w tym jest ;)

 

 

Prodrive-p2-2.jpg

 

 

 

 

16 godzin temu, NonPhixion napisał:

... czyli wychodzi na to, że jesteś fryzjerem skoro Cooper S w opisie aut? :P

 

 

5627d12130c7.png

 

 

:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem z tego konceptu to tylko znaczki zostaną ;)

 

W nawiązaniu jeszcze do wcześniejszych wypowiedzi:
Kurcze jak to jest, że masa firm idzie w 350+ KM, 400+ KM i nawet jeszcze więcej a Subaru zostaje tak mocno w tyle :(

Edytowane przez Paweł_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Paweł_P napisał:

Kurcze jak to jest, że masa firm idzie w 350+ KM, 400+ KM i nawet jeszcze więcej a Subaru zostaje tak mocno w tyle :(

Mam wrażenie, że koło pióra lata im UE :-) Musieliby się dostosować pod EURO6. W mojej ocenie mają łatwiejsze i mniej wymagające rynki (kontynenty) zbytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...