Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam jak Honda wypuściła civia "UFO". Ludzie mówili dokładnie to samo  co wy teraz :) Za pare lat się przyzwyczaicie  a niektórym nawet zacznie się ten samochód podobać. Znając marke civ będzie niezawodnym HH z silnikiem nie do zajechania - czy o konkurencji będzie można powiedzieć to samo -mocno wątpie ale pożyjemy zobaczymy. Na żywo  type R'a jeszcze nie widziałem natomiast cywiliny nowy civ wygląda imo calkiem niezle.

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.09.2017 o 09:37, chojny napisał:

 

No to jest własnie najgorsze, że byli na tyle odważni aby pójść grubo ale poszli o krok za daleko. Ten samochód wygląda zwyczajnie groteskowo zamiast agresywnie. 

 

 

czepiasz  sie :)

po prostu  w Honda  pracują  juz  ludzie  ktorzy  kochaja  sie  w  japs tuningu  jak  z  tej  wklejonej  przez  Ciebie  fotki  ;]  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten samochód ma moim zdaniem jeden spory problem i jest nim cena. Moim zdaniem zbyt wysoka dla grupy docelowej (z tym wyglądem obstawiam ludzi 20+ max 30).
Ciężko mi sobie wyobrazić tłumy ludzi w okolicach 40 lub nawet 40+ walących tłumnie do salonów po coś co wygląda jak z Szybkich i Wściekłych.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, matros1 napisał:

https://www.motor1.com/news/179434/kia-proceed-concept-revealed/

a3be2139755d5dc34030cdbd71f6d07d.jpega940c1eeaa09f8d04b1333c676970ffd.jpeg

Jeżeli nowy ProCeed będzie tak wyglądał to konkurencja będzie miała twardy orzech do zgryzienia.

 

Nie będzie tak wyglądał w mojej ocenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, matros1 napisał:

Ciężko mi sobie wyobrazić tłumy ludzi w okolicach 40 lub nawet 40+ walących tłumnie do salonów po coś co wygląda jak z Szybkich i Wściekłych

a ja nie mam z tym najmniejszego problemu ;)  mieszczę się w tym przedziale wiekowym i takiego civ'a z chęcią bym przytulił , chętniej niż  forda czy meganke z racji legendarnej  bezawaryjności Hondy.

2 godziny temu, Spiochu napisał:

Cena moim zdaniem za wysoka, nawet na tle konkurencji. Klientów bym jednak tak nie szufladkował.

Parę lat temu znajoma mojej mamy (60+) kupiła sobie trzykołowego ścigacza za 80k zł.

Jakis czas temu w TV pokazywano 81 letnią panią  w nowym STI ... Panowie wiek nie ma znaczenia, takie auta kupują pasjonaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś chyba jako pierwszy w Polsce zrobiłem remap CLIO GT , z najnowszym sterownikiem Boscha , który był nie remapowalny do tej pory :) Ciekawostką jest to że identyczne ECU jest w Clio RS Trophy , w którym zrobiono 275KM tylko z wymienionym wydechem MGmotorsport oraz IC Airtec .  Auto nie do poznania !!!!! natomiast wydech natychmiast do wymiany bo jest strasznym restryktorem :( oraz fatalnie teraz brzmi :( , od razu pójdzie większy IC bo też jest słaby . 

Wynik przerósł moje oczekiwania , 155KM i 280 Nm , po zmianie wydechu i IC , będzie ok 180KM i 320 Nm i kolej na następne mody , czyli hamulce ! :)   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś chyba jako pierwszy w Polsce zrobiłem remap CLIO GT , z najnowszym sterownikiem Boscha , który był nie remapowalny do tej pory  Ciekawostką jest to że identyczne ECU jest w Clio RS Trophy , w którym zrobiono 275KM tylko z wymienionym wydechem MGmotorsport oraz IC Airtec .  Auto nie do poznania !!!!! natomiast wydech natychmiast do wymiany bo jest strasznym restryktorem  oraz fatalnie teraz brzmi  , od razu pójdzie większy IC bo też jest słaby . 
Wynik przerósł moje oczekiwania , 155KM i 280 Nm , po zmianie wydechu i IC , będzie ok 180KM i 320 Nm i kolej na następne mody , czyli hamulce !    

Rozumiem, że na następny Superos będę miał szybki wóz.... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, carfit napisał:

A ja dziś chyba jako pierwszy w Polsce zrobiłem remap CLIO GT , z najnowszym sterownikiem Boscha , który był nie remapowalny do tej pory :) Ciekawostką jest to że identyczne ECU jest w Clio RS Trophy , w którym zrobiono 275KM tylko z wymienionym wydechem MGmotorsport oraz IC Airtec .  Auto nie do poznania !!!!! natomiast wydech natychmiast do wymiany bo jest strasznym restryktorem :( oraz fatalnie teraz brzmi :( , od razu pójdzie większy IC bo też jest słaby . 

Wynik przerósł moje oczekiwania , 155KM i 280 Nm , po zmianie wydechu i IC , będzie ok 180KM i 320 Nm i kolej na następne mody , czyli hamulce ! :)   

Coś mi się wydaje, że po skończeniu modów będzie przewariatB)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, carfit napisał:

A ja dziś chyba jako pierwszy w Polsce zrobiłem remap CLIO GT , z najnowszym sterownikiem Boscha , który był nie remapowalny do tej pory :) Ciekawostką jest to że identyczne ECU jest w Clio RS Trophy , w którym zrobiono 275KM tylko z wymienionym wydechem MGmotorsport oraz IC Airtec .  Auto nie do poznania !!!!! natomiast wydech natychmiast do wymiany bo jest strasznym restryktorem :( oraz fatalnie teraz brzmi :( , od razu pójdzie większy IC bo też jest słaby . 

Wynik przerósł moje oczekiwania , 155KM i 280 Nm , po zmianie wydechu i IC , będzie ok 180KM i 320 Nm i kolej na następne mody , czyli hamulce ! :)   

Czyli nie będzie zmiany na clio rs?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, elmo napisał:

To z 1.2? :huh:

tak z 1.2 :biglol:

11 minut temu, lukp napisał:

Czyli nie będzie zmiany na clio rs?

narazie nie będzie , za słabo wycenili moje , a za drogo policzyli RS-a , musiałbym dopłacić 65tys,. co jest bezsensowne :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, carfit napisał:

tak z 1.2 :biglol:

narazie nie będzie , za słabo wycenili moje , a za drogo policzyli RS-a , musiałbym dopłacić 65tys,. co jest bezsensowne :wacko:

 65tys :(, to clio wycenili na ok 35tys?

Edytowane przez lukp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elmo napisał:

Masz wykres ?

mam :)

 

7 minut temu, lukp napisał:

 65tys to clio wycenili naok 35tys

clio wycenili na 45 a nowe na 110 :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...