Jump to content

Hot Hatch Hysteria

BartZ

Recommended Posts

Wrrrr... Alfa się odradza jak żaden inny producent, oby klienci docenili a im starczyło samozaparcia i kasy na takie projekty, bo są obłędne. 

Trzymam kciuki. 

Mimo, że nie lubię Alfy (bez powodów w sumie) to oczywiście kibicuję strasznie !!! Niech się rozwija, niech klienci kupują i niech każdy producent ma wszystkie modele w wersjach 300, 400 i 500 KM do wyboru :D 

wygląda obłędnie  :wub:

z profilu tyl zbyt masywny i jakis taki nieproporcjonanlny... a moze tylko takie ujecie (foto nr. 2)

Edited by eddie_gt4

Przypomina mi BMW. Co nie znaczy że to źle.

Giulia też jest zjechana z F30 że głowa mała, szczególnie rozwiązania wewnątrz samochodu. 

Biorą to co sensowne od Niemców i ubierają we włoskie ciuchy ;) 

Niewazne z czego kopiuja ważne jest to ze Stelvio wyglada a X5 nie......

Dokładnie - niby kalka,a jednak włosi jak chcą to potrafią robić samochody z niesłychanym smakiem i gustem.Oby ta ich polityka zapoczątkowana giulią,teraz stelvio szła cały czas w tym kierunku to będzie to duży plus dla całej motoryzacji.Ja tam lubie nacieszyć oko ładną sarenką czy ładnym samochodem.Jestem wrażliwy na takie bodźce;)

Cóż zarówno w świecie samochodów architekturze czy designie ogolnie nie ma form ktore nie były by odkryte , sztuka jest wzorowane sie na tych najlepszych.

Cóż zarówno w świecie samochodów architekturze czy designie ogolnie nie ma form ktore nie były by odkryte , sztuka jest wzorowane sie na tych najlepszych.

To kiedy skończył się ten czas gdy wy myślano nowe a zaczął się ten czas inspirowania starymi? ;)

Na to musza odpowiedzieć trendseterzy ja mogę powiedzieć tylko tyle ze juz w latach 30 Bugatti używalo silnika DOHC ze sprężarką mechaniczna ......

159 w swoich czasach tez byla ladnym samochodem... Alfa ma problem troche innej natury... Szkoda ze te samochody nie sa montowane w DE czy JP...

Anyway... Wrocmy do Hotchatchy ;)

Edited by boorek