Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Długo nie trzeba było czekać :P

 

Mini Says Its Upcoming Electric Car Will Be A Proper Hot Hatch

 

https://insideevs.com/mini-electric-car-proper-hot-hatch/

 

The Autocar article suggests that the electric MINI Cooper S E will share the 135 kW electric motor with BMW i3S

 

 

 

P90274832_highRes_mini-electric-concep-768x543.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo nie trzeba było czekać 
 

Mini Says Its Upcoming Electric Car Will Be A Proper Hot Hatch

 
https://insideevs.com/mini-electric-car-proper-hot-hatch/
 

The Autocar article suggests that the electric MINI Cooper S E will share the 135 kW electric motor with BMW i3S

 
 
 
P90274832_highRes_mini-electric-concep-768x543.jpg.733d8848db6a8a20dbf1aea99817f8e8.jpg


I cena przyzwoita , jak na Mini i elektryka oczywiście :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, matros1 napisał:

Długo nie trzeba było czekać :P

Ciekawe czy chociaż V max podniosą z obecnych 160?;)

Wiem, wiem - samochód miejski, ograniczenia do 50 :)

Godzinę temu, ponton500 napisał:

Ta "szpera" to byla w cudzyslowiu. Az tak nie jestem do tylu...reszta pytania pozostaje aktualna. 

 

Ja chyba jestem :P Co zastępuje szperę w elektryku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Zyzol napisał:

W przeciwieństwie do karykaturalnego karakana, Calibra była bardzo ładnym samochodem - dokąd nie zabrali się za nią spece od spoilerexów, siatexów, drutexów i śrubexów :)

Bez kitu! Dwa dni temu jechalem za Calibrą, nie widzialem tego auta na drodze chyba z 10 lat. Ci wiejscy tunerzy je uśmiercili totalnie, skonczyly na złomie albo jako mobilne budy dla paów. Mega ładne auto w klasycznym ksztalcie. Gdyby to wychodziło z napedem na tył z tym motorem v6 to chyba bym to kupił i wstawil do garazu pod koc;) 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ponton500 napisał:

Ogladalem dzis w salonie nowe Polo GTi, jakby ktos mial jakies pytania to sie moge podzielic tym co zobaczylem.

 

Fotele bardzo ciasne czy srednio-ciasne? Siedzi sie jak, wysoko / nisko / optymalnie? Jakiej postury jestes, na kolana miejsca dosc?

42 minuty temu, turdziGT napisał:

Wychodziło z 2.0T 200 KM i AWD nawet rajdowy debiut miało ale w tej chwili to chyba łatwiej w lotka trafić :rolleyes:

 

Skrzynia byla slaba w tym aucie, afair, zrodlo permanentnych problemow (podobnie jak w blizniaczej Vectrze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, eddie_gt4 napisał:

 

Fotele bardzo ciasne czy srednio-ciasne? Siedzi sie jak, wysoko / nisko / optymalnie? Jakiej postury jestes, na kolana miejsca dosc?

 

Mam 175cm wzrostu i jakies 75kg. Fotele mocno obejmuja gorna czesc ciala, tj. plecy. Pozostala czesc fotela jest okej. Wrazenie jest takie, ze mogly byc szersze ale nie przeszkadzalo to. Dominowalo uczucie dobrego trzymania. Po mnie wsiadl facet sporo wyzszy (wiec i troche szerszy w barach) i zapytalem o odczucia, nie narzekal. Takze srednio-ciasne ale kazdy sie zmiesci.

 

Jesli chodzi o wysokosc jest duza mozliwosc regulacji, moim zdaniem tutaj kazdy znajdzie cos dla siebie.

 

Jesli chodzi o przestrzen to w srodku jest duzo wiekszy niz sprawia wrazenie na zewnatrz, ale trzeba pamietac, ze to wciaz samochod segmentu B. Przy moim ustawieniu fotela przestrzeni z tylu jest sporo, przy ustawieniu goscia, ktory wsiadl i ustawil swoja pozycje, ja sie z tylu mieszcze ale to wszystko. Bagaznik przy obnizonej podlodze spoko, przy podniesionej czyli np. jak chcesz Beats, wypada przecietnie.

 

Niezle wykonany moim zdaniem, miekka deska, reszta twardsze plastiki, spoko zegary, nie trzeba Active display. Cos tam wydech sobie gada ale slabo, nie byl nagrzany wiec nie sprawdzalismy. Moze bedzie skory strzelic.

 

https://1drv.ms/f/s!Avx7yjn197dW9QtI9_iU5HDeygmJ

Edytowane przez ponton500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, miki84 napisał:

Jeśli chodzi o calibre, to widziałem w akcji calibre tsunami z Mickey Garage. Na kjs się nie nadaje ale, na 1/4 mili robi robotę, powtarzalne średnie ósemki. 

 

Tyle że z Calibry to tam tylko buda została, a to auto ma dwa silniki ;-)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jest jakiś nowy? Z tym silnikiem jeździłem tylko Countrymanem. W Cooperze całkiem fajnie może to jeździć. Na pewno sporo frajdy daje ten samochód, ale jeśli by chciał coś szybszego to może popatrzeć też za JCWorks z silnikiem 231KM. A w najbliższym czasie niby Mini ma mieć też coś koło 300 KM (ten co zaprezentowali w X2M), nie wiem wprawdzie w jakich modelach.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Zelazny napisał:

Jeździł ktoś z was Mini Cooperem S tym nowym? 192KM z automatem. Brat sobie ostrzy zęby i szukam opinii.  :hi:

jechalem na pasażerce, wydawalo by sie ze przy tej liczbie koni i wizualnie malym aucie powinno to jechać jak oszalałe, a ja nie mialem tego odczucia. Ladnie prycha ten automat przy zmianie biegów, i nawet fajnie chodzi jak na seryjny wydech w tym trybie race czy jak tam jest z Mini ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, eddie_gt4 napisał:

 

Fotele bardzo ciasne czy srednio-ciasne? Siedzi sie jak, wysoko / nisko / optymalnie? Jakiej postury jestes, na kolana miejsca dosc?

 

Skrzynia byla slaba w tym aucie, afair, zrodlo permanentnych problemow (podobnie jak w blizniaczej Vectrze)

Ogólnie było w tamtych latach parę samochodów które były fajne ale właśnie cierpiały z jaką tam mechanicznych powodów przez co zniknęły z mapy dość szybko.Mazda 323 GT-R chyba cierpiała z tych samych problemów ( skrzynia ).Nissan Sanny GTiR też był fajny i bardzo mocny jak na tamte czasy ale to też był a egzotyka.

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, radekk napisał:

A to jest jakiś nowy? Z tym silnikiem jeździłem tylko Countrymanem. W Cooperze całkiem fajnie może to jeździć. Na pewno sporo frajdy daje ten samochód, ale jeśli by chciał coś szybszego to może popatrzeć też za JCWorks z silnikiem 231KM. A w najbliższym czasie niby Mini ma mieć też coś koło 300 KM (ten co zaprezentowali w X2M), nie wiem wprawdzie w jakich modelach.

 

ale obecnie chyba nie można kupic JCW tak przynajmniej widnieje na ich stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, turdziGT napisał:

Ogólnie było w tamtych latach parę samochodów które były fajne ale właśnie cierpiały z jaką tam mechanicznych powodów przez co zniknęły z mapy dość szybko.Mazda 323 GT-R chyba cierpiała z tych samych problemów ( skrzynia ).Nissan Sanny GTiR też był fajny i bardzo mocny jak na tamte czasy ale to też był a egzotyka.

 

Swoja droga szkoda, ze Toyota po niefarcie w WRC nigdy tak i nie wyprodukowala cywilnej Corolli GT-Four... to byloby fajne autko - super HH z AWD, bo podzespoly z Celici GT-4, inaczej niz we wspomnianej Mazdie i Nissanie, byly bardzo trwale...

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, taxus napisał:

W ostatnim Motorze przy zapowiedzi nowego Yarisa wspomnieli, że wersja GR ma mieć około 270 koni i napęd na 4.

Pachnie bardziej Corolla ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...