Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Wygodny rodzinny pojazd

rodzinny? właśnie doszliśmy w 2 innych wątkach do wniosku ze rodzinny to jest dopiero suberb kombi, bo taki outback to za mały, ciasny i z malutkim bagażnikiem... :mrgreen:

A tak całkiem serio, to on ma jakiś sensowny bagażnik i ilość miejsca z tyłu?

Mnie to jakoś wygląda na nieduże autko..a cichociemnych to owszem lubię..tylko jakoś marki audi nie za bardzo. Teoretycznie wiem że jest super, ale jakoś nie potrafię się przekonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygodny rodzinny pojazd

rodzinny? właśnie doszliśmy w 2 innych wątkach do wniosku ze rodzinny to jest dopiero suberb kombi, bo taki outback to za mały, ciasny i z malutkim bagażnikiem... :mrgreen:

A tak całkiem serio, to on ma jakiś sensowny bagażnik i ilość miejsca z tyłu?

Mnie to jakoś wygląda na nieduże autko..a cichociemnych to owszem lubię..tylko jakoś marki audi nie za bardzo. Teoretycznie wiem że jest super, ale jakoś nie potrafię się przekonać.

 

 

dla mnie to rodzinny pojazd...

moze dlatego ze teraz mam TT i motocykl?

a w porownaniu do nich RS3 jest pojemny jak van i wygodny jak limuzyna (przynajmniej dla ludzi siedzacych z tylu) ;)

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to rodzinny pojazd...

moze dlatego ze teraz mam TT i motocykl?

a w porownaniu do nich RS3 jest pojemny jak van i wygodny jak limuzyna (przynajmniej dla ludzi siedzacych z tylu) ;)

PZDR!

heh, no tak wszystko zależy od punktu siedzenia ;)

Mój kolega ma hiluxa i nie mieści się z bagażami na tej wielkiej pace z tyłu, ma dodatkowy bagażnik dachowy, serio!

Ja się jakoś mieszczę w forku 07, z rodzinką a kiedyś i do hatchbacka dawało radę, ale rodzinnym go nie nazywałem. (na upartego w Polsce to i yaris robi za rodzinny..)

Więc w sumie to rozumiem..dla mnie to chyba jednak bardziej RS6..wiec nie całkiem ta kategoria..ale...będąc optymistą - jeszcze trochę i wystarczy mi 2 osobowy..bo dzieci coraz większe i bardziej samodzielne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że RS3 jak na takie parametry można by uznać za rodzinne (a przynajmniej 2+2 :wink: ).

 

-- 28 lis 2010, o 11:01 --

 

W ostatnim TG jest bardzo dobry artykuł o Audi RS2. Może nie całkiem hatch i może starszawy już, ale auto potęga... polecam lekturę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was miał okazję poupalać mazdę 3 mps?

To auto mi się bardzo podoba i wygląda na to, że parametry też niezłe...

Miałem okazję trochę taką polatać, w wersji amerykańskiej i chyba w poprzedniej budzie (2008r), po suchym i po mokrym. Na suchym na 1 i 2 biegu ciągle brakuje przyczepności i czuć napęd na kierownicy. Na mokrym to można zapomnieć o przyzwoitym wyniku 0-100km/h. Na wyższych biegach napędza się bardzo fajnie. W związku z tym że płyta podłogowa pochodzi z Focusa to zawieszenie daje dobre wyczucie przy zachowaniu minimum komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spaliłem dziś bak paliwa fokusem w rudnikach. Pas lotniska cały biały później lód. Powiem tak mega auto. Bałem się że będzie mi brakować sawd. Fakt trudniej ruszyć i generalnie lepiej jechać wyższym biegiem ale jak to auto skręca. Na szybkich długich łukach łapie taaaaakie boki. - nie da się do końca wyłączyć esp choć na dużo pozwala. Jestem z tego rs dumny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da się do końca wyłączyć esp

Wyjmij bezpiecznik od ABS i lataj :wink:

W moim Leonie też się niby nie da, ale jazda gaz z hamulcem naraz powoduje błąd i ESP się znieczula dokumentnie :lol: , a po zgaszeniu i odpaleniu silnika wraca do normy. Może ta sama sztuczka zadziała w RS-ie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jako pasażer... i miałem wtedy jakieś niecałe 20 lat mniej ;) ale ze wspomnień kierowcy - rewelacyjne auto!

Mam znajomego (praktycznie od dziecka związany z motoryzacją), który onegdaj posiadał takiego (dawne dzieje) i do dzisiaj twierdzi, że było to jedno z najlepszych aut jakie w życiu posiadał, no a potem założył rodzinę... :mrgreen: :wink:

 

-- 28 lis 2010, o 20:54 --

 

Czy ktoś z Was miał okazję poupalać mazdę 3 mps?

To auto mi się bardzo podoba i wygląda na to, że parametry też niezłe...

Miałem okazję trochę taką polatać, w wersji amerykańskiej i chyba w poprzedniej budzie (2008r), po suchym i po mokrym. Na suchym na 1 i 2 biegu ciągle brakuje przyczepności i czuć napęd na kierownicy. Na mokrym to można zapomnieć o przyzwoitym wyniku 0-100km/h. Na wyższych biegach napędza się bardzo fajnie. W związku z tym że płyta podłogowa pochodzi z Focusa to zawieszenie daje dobre wyczucie przy zachowaniu minimum komfortu.

 

lukass

czyli właściwie potwierdzasz to o czym słyszałem i o czym wspominał Than...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe rs3 pięknie opisali na EVO chyba. Dlaczego tylko w wersji 5d? Żeby nie zabierać klientów o 100kg lżejszemu ( a więc i zdecydowanie dynamiczniejszemu ) TT RS. Więc wszyscy "kasiaści" klienci GOLF-a R będą mieli naturalny krok do przodu! Fakt, że to wszystko pokazuje, że nie tylko "made in japan" króluje w 4WD turbo hot hatch!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie RS3 to nie jest żaden hothatch. Jeśli za wzór i proplaste HH weźmiemy Golfa I GTI, to dużo łatwiej mi znaleźć wspólne przymiotniki między nim, a np. Clio/Twingo Sport niż ważącym 1600kg turbo potworze 4x4 którem bliżej do Evo i Imprezy, a tych HH bym nie nazwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...