Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Jeździłem dzisiaj polo gti po wawie i na obwodnicy. Naprawdę fajne autko, ładnie przyspiesza i hamuje, fajne te cyfrowe wyświetlacze i duża navi. Wydech słychać wyraźnie, w trasie może być trochę uciążliwy dla pasażerów.

auto dosyć twarde ale dobrze trzyma się drogi, mi te zawieszenie odpowiadało, felgi 18

w środku dużo miejsca, bardzo ładna kierownica, nie mogłem tylko przyzwyczaić się do dsg i manualnego ręcznego bo nie było auto holda, uważam, że to bardzo dobry produkt jako stosunek ceny do tego co otrzymujemy...

nie wiem ile w tym prawdy ale w nabliższym czasie ma nie być podobno manualnej skrzyni na rynek Polski...

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem taka odpowiedz poczatkiem miesiaca:

 

"

Szanowny Panie,

dziękuję za kontakt. W odpowiedzi na Pana zapytanie uprzejmie informuję, iż składanie zamówień na model Polo GTI z manualną skrzynią biegów będzie możliwe na początku przyszłego roku. Na chwilę obecną nie posiadamy dokładnej daty wprowadzenia do oferty manualnej skrzyni biegów."

 

Czas oczekiwania tak czy siak to ponad pol roku. Ja bym bral na 17nastach, lszejsze kola i bardziej komfortowe kosztem troche gorszego wygladu.

 

Obszerna galeria: https://www.se.pl/wiadomosci/galeria/volkswagen-polo-gti-2-0-tsi-200-km-dsg6/gg-GUCX-h3R6-nRq5/gp-gnoe-AxZC-F4HS

Edytowane przez ponton500
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CTR deklasuje jak jest sprawny, a padaka ze skrzynia biegow i podejscie HPL to jawna kpina. Szczegolnie w FK8 bo starszy juz poza produkcja dawno. Ciagle sie tylko pojawiaja nowe video jeb, zgrzyt, 2. Z roznych czesci swiata.

 

Honda niech najpierw sie pokaja co zrobila zle i rozwiaze problem.

Edytowane przez ponton500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, krist napisał:

CTR 150k PLN, i30N 275koni 146,9k PLN, roznica jest dużo mniejsza w Polsce

 

u nas i30N jest sporo tanszy od CTRa, ma 7 lat gwarancji, a i tak tego nikt nie kupuje... ostatnio widzialem takiego jednorozca, dobrze wyglada na zywo w tym swoim firmowym kolorze

 

20181215_114040.jpg

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie wybrzydzanie.... to złe, tamto marne a jak byś dostał to lizałbyś jak świąteczny boczek....

..... aaaaa i jeszcze jedno.... panuje tu takie ą ę a jak by przyszło co do czego to niewielu było by stać na wyłożenie kasy na forka sf*

:D 

Wesolych Świąt.

 

* w n/a ma sie rozumieć.

Edytowane przez Pan Dziedzic
  • Lajk 2
  • Do kitu 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma być A45 oraz A45s. I to właśnie w tej drugiej wersji ma być "drift mode". Pytanie raczej ile będzie kosztować, zakładam że 300 tys trzeba mieć odłożone... :rolleyes:


Ja myśle ze dobrze wyposażona 320-330 :(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrze właśnie na otomoto i tam wystawione są A35 i nie wiem czy to full wypasy ale dobrze wyposażone osiągają ceny po 280-290 tysięcy więc A45 będzie pewnie porównywalne do RS3 czyli spokojnie 300 pęknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, carfit napisał:

 


Ja myśle ze dobrze wyposażona 320-330 :(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Kiedyś M3  czy RS4 tyle kosztowalo masakra jak te auta podrożały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, turdziGT napisał:

Kiedyś M3  czy RS4 tyle kosztowalo masakra jak te auta podrożały. 

OK M3 i RS4 to jedna półka wyżej...cena dorównuje, ale takie A-klasa AMG czy RS3 bogato wyposażona dorówna podstawowej wersji M3/RS4. Tak jest we wszystkich segmentach, dopasiona astra wchodzi w pułap cenowy insignii, golf potrafi przebić passata itd....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...