Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, turdziGT napisał:

Z tego zdjecia bore Merca o kazdej porze dnia i nocy 

z jednej tak, a z drugiej Lambo przynajmniej w moje okolicy byłoby czymś bardziej wyjątkowym. G63 dzisiaj jadąc widziałem 3 sztuki, jeździ tego od chu..ptaszka i jeszcze trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, radekk napisał:

z jednej tak, a z drugiej Lambo przynajmniej w moje okolicy byłoby czymś bardziej wyjątkowym. G63 dzisiaj jadąc widziałem 3 sztuki, jeździ tego od chu..ptaszka i jeszcze trochę.

A i tak przyszła Tesla i pozamiatała wszyskich aż miło :)

 

 

Tymczasem Wracajac do tematu 

 

 

 

Godzinę temu, radekk napisał:

z jednej tak, a z drugiej Lambo przynajmniej w moje okolicy byłoby czymś bardziej wyjątkowym. G63 dzisiaj jadąc widziałem 3 sztuki, jeździ tego od chu..ptaszka i jeszcze trochę.

Whatever ja nie jestem Beben mogę jezdzic samochodem dla mas i tak to juz robię :PDla mnie ten Merc jest genialny...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2018 o 15:25, eddie_gt4 napisał:

dwa slowa: przejedz sie ;)

 

 

Tez dam dwa slowa od siebie. 

Tak sie sklada, ze z racji braku STI postanowilem kupic sobie SSS 3gen tak na chwile. Jezdzilem tez 4 i obecnym i tymi fiestami abarthami ercekami od puga, opc itd., ale tylko na jazdach probnych. Jestem po prostu ogromnym fanem malych aut. Moje pierwsze auto to byl P106s16 i po prostu ta milosc do malych zostala. Wracajac do Swifta. Pisze o 3gen, ale kazdy nastepny jest tylko lepszy w prowadzeniu.

To jest chyba najlepszy samochod w kategorii koszta/radosc. Po prostu jak on sie prowadzi to jest nieprawdopodobne. Krotka skrzynia. Uklad kierowniczy jest po prostu MEGA. Prawde mowiac sti trzeba sie duzo bardziej nakrecic. No i Waga o ktorej mowi Eddie_gt4. On idzie tak lekko, bezbolesnie. Tak fajnie jak.... no wlasnie P106. I nic innego co pozniej wyprodukowali. Te niby osiagi.... Prosze, Was. Ten samochod tak zajebiscie i lekko skreca, ze i tak wiekszosc tych niemieckich wypasow moze tylko grzecznie znikac w lusterku czekajac do nastepnej prostej. Ktorych akurat u nas na wsi nie ma.

W/g mnie to jest genialne auto, bardzo niedocenione. Takie w ktorym po 500km jestes zakochany, daje mega radosc i jest super kumplem. Choc na papierze jest kupa smiechu. 

Dodam jeszcze, ze bagaznik jest niewiarygodnie pojemny, z tylu jest duzo miejsca. I generalnie jedynym minusem, takim co prawdziwym co wnerwia jest fakt, ze nie mozna wylaczyc ekranu radia jak gra muzyka.

Ot takie pare zdan ktore nikogo nie przekonaja do puki sie nie przejedzie dluzej.

 

 

Pozdrawiam

Mis

Edytowane przez KASIAiMIŚ
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie składa ze jeździłem SSS 4 generacj ? ( nie wiem dokładnie bo nie jestem w świecie suzuki ) w kazdym razie tym poprzednim modelem 1.6 136KM.

Było to pare lat temu jak szukałem auta dla zony i małego fun cara dla sie i absolutnie sie z tobą zgadzam prowadziło sie genialnie małe zwinne i dające bardzo duzo frajdy z jazdy małe autko.Takie jak HH powinien byc.Wygrala jednak Fiesta ST bo dawała ten sam feeling przy jednak sporo lepszych osiągach i większej użyteczności na co dzień dzieki silnikowi turbo.W kazdym razie SSS było świetne i tu pojawia sie problem bo gdzie nie czytam to wlasnie to obecne z Turbo podobno straciło duzo z tej finezji w prowadzeniu i dlatego stało sie autem przeciętnym na tle  konkurencji a nie wyjątkowym.To oczywiscie słowa dziennikarzy nie moje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to nie HH, ale musze się wygadać. Dziś pierwszy raz w życiu jechałem za kierownicą RS4 2018 rocznik. Jeździłem kiedyś Ferrari kolegi, ale to Audi to mnie rozwaliło na łopatki. Coś niesamowitego, to jak inny świat motoryzacji. Naprawdę posiadanie czegoś takiego musi być wspaniałym uczuciem. Niby to tylko samochód, ale już po odpaleniu silnika nie chce się go wyłączać. Coś wspaniałego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, turdziGT napisał:

No co ty ale zeby tu na forum jakies Audi chwalić :facepalm::biglol:

 

Bo to the forum to miejsce dla pasjonatów i fanów dobrych samochodów.

A, że Subaru takie były i "są" to...  o innych markach dorównujących można Tu napomnieć.

 

Ja właśnie wróciłem od szwagra i również rozmawialiśmy o jego następnym samochodzie, zgadnijcie jakim?:rolleyes:

 

Edytowane przez OWOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, antikos napisał:

Wiem że to nie HH, ale musze się wygadać. Dziś pierwszy raz w życiu jechałem za kierownicą RS4 2018 rocznik. Jeździłem kiedyś Ferrari kolegi, ale to Audi to mnie rozwaliło na łopatki. Coś niesamowitego, to jak inny świat motoryzacji. Naprawdę posiadanie czegoś takiego musi być wspaniałym uczuciem. Niby to tylko samochód, ale już po odpaleniu silnika nie chce się go wyłączać. Coś wspaniałego. 

 

A co Ty opowiadasz , każde Audi w wersji RS jest do dupy , beznadziejne , jedynie są fantastyczne dla ich właścicieli , którzy troszkę w tym temacie krytykują Subaru , a już  RS6 PERF. to wogóle , krowa , nie prowadzi się , i nie warto mieć i kupować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, carfit napisał:

 

A co Ty opowiadasz , każde Audi w wersji RS jest do dupy , beznadziejne , jedynie są fantastyczne dla ich właścicieli , którzy troszkę w tym temacie krytykują Subaru , a już  RS6 PERF. to wogóle , krowa , nie prowadzi się , i nie warto mieć i kupować ;)

Od razu mi lepiej, dziękuję. Jednak Duster to był dobry wybór. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, antikos napisał:

Wiem że to nie HH, ale musze się wygadać. Dziś pierwszy raz w życiu jechałem za kierownicą RS4 2018 rocznik. Jeździłem kiedyś Ferrari kolegi, ale to Audi to mnie rozwaliło na łopatki. Coś niesamowitego, to jak inny świat motoryzacji. 

Kombi klasy średniej za ponad pół bańki powinno znajdować się w innym świecie motoryzacji ;)

 

13 godzin temu, turdziGT napisał:

No co ty ale zeby tu na forum jakies Audi chwalić :facepalm::biglol:

O RS3 wszyscy wypowiadali się w tym wątku pozytywnie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Zyzol napisał:

Kombi klasy średniej za ponad pół bańki powinno znajdować się w innym świecie motoryzacji ;)

I można dyskutować czy jest 2x lepsze od Seata Cupry ST czy Golfa R za połowę tej kwoty tak jak można dyskutować czy 488 GTB jest warte 2x więcej niż 911 GT3.Dla jednych tak innych nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam może w tym wątku. Cz miał ktoś z Was szanownych do czynienia z Alfą Giuliettą QV? Pytam ,bo żonie się podoba  , a nigdy nie mieliśmy z tym autem do czynienia. Głównie chodzi o jakość wykonania i koszty eksploatacji, oraz na co zwrócić uwagę przy oględzinach? Wiem ,że jest forum Alfy ,ale jak to przeważnie bywa miłośnicy marki będą chwalić swoją ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...