Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w CLA to samo. Dużo więcej światla wpada i można z kobieta popatrzeć romantycznie w gwiazdy ;-) A i dzieciak lubi patrzeć w niebo... I choć to 45tka to służy totalnie jako daily... mimo to ostatnio wpadł box + dolot więc mamy blisko 450km i to robi już przeciąg :-D

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, carfit napisał:

No widzisz , co klient , to inna bajka :) , ja w RS6 non stop w lecie otwieram dach , tylko tam jest taka fajna harmonijka przed dachem , niedość że wygląda zajebiście , to nie robi szumu na tylne siedzenia, w FXT też mam dach , i tam serio nie otwieram wogóle .... bo robi sie wichura , i tu jest problem , bo to właśnie są dwa światy między prostymi autami a bardziej premium .

 

To jest właśnie dziwne. Bo w Forku mnie szyber denerwował a w Legacy prawie zawsze sobie unoszę dla lepszej cyrkulacji powietrza. Jeszcze nigdy przy zakupie auta nie szukałem w opcjach dachu szklanego czy szybra, dla mnie zbytek totalny ale w czasach braku klimy w autach fajny wynalazek. :thumbup:

 

Jak z wiatrem we włosach to targa albo cabrio ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wakacje testowałem super HH w wersji sedan. Oczywiście ktoś umieścił w specyfikacji szklaną taflę. Nie wiem, czy ciążyła, bo porównania nie mam, ale jedyna zaleta jaką zauważyłem, to możliwość uchylenia i lepszego posłuchania wydechu. Tak czy siak dla mnie opcja bez sensu, za którą jeszcze trzeba dopłacić kilka tysi :)

 

32E0E8BE-BEA4-4A0B-BEE1-FCF921DA791C.jpeg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, chojny napisał:

 

To jest właśnie dziwne. Bo w Forku mnie szyber denerwował a w Legacy prawie zawsze sobie unoszę dla lepszej cyrkulacji powietrza. Jeszcze nigdy przy zakupie auta nie szukałem w opcjach dachu szklanego czy szybra, dla mnie zbytek totalny ale w czasach braku klimy w autach fajny wynalazek. :thumbup:

 

Jak z wiatrem we włosach to targa albo cabrio ;) 

 

 

wlasnie z FXT jest taki problem, ze okna dachowego nie da sie uniesc, a mozna tylko przyotworzyc / odsunac do tylu (i to jest bardzo malo funkcjonalne rozwiazanie, niestety)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, eddie_gt4 napisał:

 

wlasnie z FXT jest taki problem, ze okna dachowego nie da sie uniesc, a mozna tylko przyotworzyc / odsunac do tylu (i to jest bardzo malo funkcjonalne rozwiazanie, niestety)

 

No faktycznie!! Teraz jest jasne dlaczego! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2018 o 10:12, eddie_gt4 napisał:

niedlugo debiutuje Hyundai i30N Fastback - bardzo mi sie podoba!

 

https://www.autogids.be/autonieuws/nieuwe-modellen/hyundai-i30-fastback-n-275.html

all-new_hyundai_i30_fastback_n__7_.jpg

all-new_hyundai_i30_fastback_n__10_.jpg

all-new_hyundai_i30_fastback_n_interior__6_.jpg

Wczoraj siedziałem w hatcheback, rewelacja, strasznie mi się podobał. A ten kolor błękit robi świetna robotę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cupra Ateca kosztuje na polskim rynku od 191 900 złotych. Na liście wyposażenia standardowego figuruje m.in. 8-calowy ekran dotykowy, kamera 360º, nawigacja, adaptacyjne zawieszenie, dostęp Kessy czy bezprzewodowa ładowarka.

Auto ma benzynowy silnik 2.0 TSI o mocy 300 koni mechanicznych, który współpracuje z siedmiostopniową skrzynią DSG oraz napędem na obie osie.

Według danych fabrycznych, Cupra Ateca rozwija prędkość maksymalną na poziomie 245 km/h, zaś sprint do setki zabiera kierowcy około 5,4 sekundy.

Edytowane przez burton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, burton napisał:

ceny nowy aut lecą w górę jak szalone.....zobaczymy co będzie po nowym roku... kto ma kupić, kupi w tym, a od stycznia będzie armagedon....

Dlaczego mają tak lecieć w górę,? 

Ceny muszą też zaakceptować klienci, nieprawdaż? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ken napisał:

Dlaczego mają tak lecieć w górę,? 

Ceny muszą też zaakceptować klienci, nieprawdaż? 

 

bo ceny leca z roku na rok...

skoro jestesmy w temacie HH, to np. i30N MY'19 u nas podrozal dokladnie na 1000 eur, a jedyna rzecz, ktora dolozyli w nowym roku modelowym to... GPF :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet znalazłem na mailu ofertę z grudnia 2014;), teraz tyle za polo trzeba dać;)

 

Leon CUPRA 280 manual

Kolor pirineos – 2394

PDS – pakiet wspomagania jazdy (asystent świateł długich i asystent pasa ruchu) – 1388

PK2 – czujniki parkowania z przodu i z tyłu z systemem OPS – 2267

PSP – pakiet bezpieczeństwa (system przypominający o zapięciu tylnych pasów i system rozpoznawania zmęczenia) – 602

 

Cena katalogowa: 121.051

Cena wyprzedażowa: 109.706

Edytowane przez burton
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Paweł_P napisał:

Tak jak piszecie podejrzewam, że jak ktoś czekał z leasingiem to właśnie teraz ma ostatni moment na decyzję, po nowym roku sprzedaż na pewno spadnie.

 

 

wg mnie niekoniecznie teraz jest ostatni moment

może się okazać że po wejściu w życie nowych przepisów przez niższą sprzedaż będzie łatwiej urwać cenę

zresztą nie wiemy jeszcze jak będą wyglądać do końca te przepisy, fakt że nie wygląda to za dobrze, ale jak będzie to zobaczymy

 

zresztą zawsze można prowadzić kilometrówkę i wtedy będzie można odliczać pełne koszty

 

ceny aut są tak mocno wywindowane w górę że może się okazać że negocjacje będą szły dość sprawnie

a w obecnej chwili przez myślenie dużej ilości ludzi w kategorii że to jest ostatni moment to może być słabo z jakimiś rabatami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...