Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Robson poupalał w Wawie CTR

 

fb CG: Honda Civic TypeR zdała ciężki egzamin 1f642.png:) Dostała wysokie noty za feeling z silnika, hamulce i ogólne wrażenia z jazdy. Tylko reakcja sterów, nie tak zdecydowana, jakby sobie tego życzył kierowca Formuły 1 i WRC. Wrażenia z prawego fotela - bezcenne

 

 

35151625_1744078319014426_2245712840004468736_n.jpg

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Kukson napisał:

Honda Civic TypeR zdała ciężki egzamin

a co ze skrzynia biegow? :) tutaj honda zrobila sobie strzal w kolano, nie to ze skrzynia slaba. Problem z oslona termiczna w kolektorze i zmianie plynu podobno w wysprzegliku pomaga.... ale ASO Honda Polska co niektorzy bardzo sie bronia przed ta teoria. Tylko dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, darecki napisał:

a co ze skrzynia biegow? :) tutaj honda zrobila sobie strzal w kolano, nie to ze skrzynia slaba. Problem z oslona termiczna w kolektorze i zmianie plynu podobno w wysprzegliku pomaga.... ale ASO Honda Polska co niektorzy bardzo sie bronia przed ta teoria. Tylko dlaczego?

Zgadzam się z Tobą w 100%.

Problem jest znany, zamiast zrobić prostą akcję serwisową to idą w zaparte, a zły fame rozchodzi się coraz bardziej. 

Bardzo szkoda. 

Lubię Hondę bardzo, super silniki.

Niestety tu bardziej niż skrzynia zawodzi importer swoją postawą i negatywnym stosunkiem do klientów.

Kolejny importer zamiatajacy śmieci pod dywan, upierajacy się że problemu nie ma.

Uważam że ze strony importera to faktycznie strzał w kolano. Mam w pracy dwóch kolegów oboje mają kolejną nową Hondę i bardzo negatywnie oceniają stosunek Hondy do klientów, oboje twierdzą że odwrócą się od marki.

Stety dla klientów, niestety dla businesu internet i dostęp do informacji, ogromna wprost popularność kanałów motoryzacyjnych na YouTube sprawia że problemu nie da się ukryć.

Godzinę temu, Kukson napisał:

Tylko reakcja sterów, nie tak zdecydowana,

No i skrzynia z częściowo działającym wysprzęglikiem podgrzewanym przez wydech. W ostatniej generacji bez zmian konstrukcji. 

Edytowane przez mechanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe ocb z ta reakcja sterow, bo akurat pod tym wzgledem podobno wymiata,  mialem kiedys fn2 i miala niesamowicie precyzyjny uklad kierowniczy,  szukalem po niej sti i pamietam ze uklad kierownicz w blobie byl sporym rozczarowaniem dla mnie w porownaniu z hondzina

Edytowane przez viggen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, viggen napisał:

mialem kiedys fn2 i miala niesamowicie precyzyjny uklad kierowniczy

To prawda bo miałem, ale nie jechała tak jak zwykłe EP3 , nie mówię o dobrze zmodzonej jak moja :D:D

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.06.2018 o 13:14, darecki napisał:

To prawda bo miałem, ale nie jechała tak jak zwykłe EP3 , nie mówię o dobrze zmodzonej jak moja :D:D

Byś pokazał kiedyś jak to jeździ. Ze stoperem .. tyle torów w Polsce, są time attacki , race daye, superoesy, .... weź No....Daj się namówić w końcu...

 

a nie tylko , ze szybka, ze skręca, ze „lepsza”...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, marcinwrxsti napisał:

Byś pokazał kiedyś jak to jeździ. Ze stoperem .. tyle torów w Polsce, są time attacki , race daye, superoesy, .... weź No....Daj się namówić w końcu...

 

a nie tylko , ze szybka, ze skręca, ze „lepsza”...

Naprawde nie teraz mi w glowie super oesy i time attaci itd :) jak wszystko sie pouklada zajade EVO :) zeby sie pobawic, ale nie teraz....... Epka idzie na sprzedaz mam nadzieje ze w ciagu miesiaca sie sprzeda i bedzie mial z niej nastepny nabywaca FUN . 

Lepsza od UFO jest  na pewno, mialem FN2 tez wiec moge poruwnywac. 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jeździłem nowa Fiesta niestety nie ST ale ST Line i powiem WOW mega dojrzałe auto.Jedzilm 1.0 140 KM i na prawde daje radę a przy tym wnętrze i reszta to ogromny przeskok w stosunku do poprzednika.Mysle ze to dobry kandydat na wymianę ST.Ja teraz mam RSe to juz mi takie mocne małe auto nie potrzebne wazę zeby bylo śmieszne w prowadzeniu i dawało troche frajdy i a ta daje aż nadto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, turdziGT napisał:

(...) wazę zeby bylo śmieszne w prowadzeniu i dawało troche frajdy i a ta daje aż nadto.

 

Skoro moc niewazna, to wtedy moze SSS? Nietuzinkowy wyglad, bogate wyposazenie, w miare bezpieczny, leciutki i zwinny, no i made in Japan :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie u mnie nie mam ale wyglad do mnie nie przemawia dlatego wołowe zdecydowanie Fiestę.Jeszcze Fabia Monte Carlo wchodzi w grę lub Seat Ibiza FR ale najbardziej pasuje opcja Forda bo wtedy mogę zostawić ST w rozliczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko.Ciekawe jaką będzie cena.

 

Tymczasem spotkaj takiego.......

 

 

 

3 godziny temu, eddie_gt4 napisał:

Na razie "na zywo" widzialem tylko zwykla wersje i wyglada spoko, dosc fajne proporcje (choc oczywiscie kwestia gustu)

 

20180617_152246.jpg

 

Mało zachęcające opinie dostaje .....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi, SSS w DE kosztuje niecale 18k euro, 5-drzwiowa Fiesta ST - 5k euro wiecej

 

Sensownie doposazona Fiesta + Performance pack to juz sporo powyzej granicy 25k euro i niebezpiecznie blisko ceny i30N Performance

 

I jakos nie sadze, aby sprzedawcy Forda dawali na nowy model spore rabaty

 

P.S. btw, rozne testy, rozne opinie, nic nowego...

 

https://www.carwow.co.uk/suzuki/swift-sport

 

Niektore zrodla podaja, ze realne przyspieszenie to nawet 7,1-7,3s do setki, a droga hamowania to zaledwie 35-36m

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem w innym obozie.

 

IMG_6080.thumb.JPG.7ad234e0b3a9151d0afa589a46248c58.JPGIMG_6081.thumb.JPG.0591753f15c085f313a688437922faf5.JPG

 

przod ewidentne wywodzi sie z tego....

 

IMG_6082.JPG.7395b43e9a53622d43b902bead7e7455.JPG

 

Zapowiada sie super i przyznam szczerze ze poprzednie nigdy mi sie nie podobało.

 

https://www.carscoops.com/2018/06/2019-audi-a1-sportback-debuts-sportier-styling-upmarket-interior/#lg=1&slide=14

 

 

 

 

 

 

23 godziny temu, eddie_gt4 napisał:

Turdzi, SSS w DE kosztuje niecale 18k euro, 5-drzwiowa Fiesta ST - 5k euro wiecej

 

Sensownie doposazona Fiesta + Performance pack to juz sporo powyzej granicy 25k euro i niebezpiecznie blisko ceny i30N Performance

 

I jakos nie sadze, aby sprzedawcy Forda dawali na nowy model spore rabaty

 

P.S. btw, rozne testy, rozne opinie, nic nowego...

 

https://www.carwow.co.uk/suzuki/swift-sport

 

Niektore zrodla podaja, ze realne przyspieszenie to nawet 7,1-7,3s do setki, a droga hamowania to zaledwie 35-36m

 

 

 

 

 

Eddi choć by nie wiem jak atrakcyjna nie była by cena to z wyglądu nie przemawia do mnie to auto.Nic nie poradzę.

IMG_6080.JPG

IMG_6081.JPG

IMG_6082.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą jeździłem. Jestem oczarowany. Auto dla żony wiec automat i kolor. Ale jeśli chodzi o możliwości jezdne to super. Jest wrazenie lekkości, zwiewnosci.... hothatcha:-)dwie twarze: comrfort i race. Myśle, ze kupię. Z tym wyposażeniem co Ona chce 150 koła. Plus  koła zimowe 18-ki , może jeszcze zimówki...

 

BCBBFEF6-666D-4A60-91B3-20A63CB67715.thumb.jpeg.2cf993b346a155daa786c01bca4d3066.jpeg17C12427-0327-4B51-B62D-FFF95EC71871.thumb.jpeg.94a946d6bbc0f2a070af8e89b5c3a1f4.jpeg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...