Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Tsunetomo napisał:

A co sądzicie o S60 T6 Polestar? Jeździł ktos? Poprzedni model miał v6, obecny v4, osiągi podobne. Jeździlem kiedyś T6 R-design z napędem na przód. Słabszy od Polestar, napęd na przod ale wrażenia jak najbardziej pozytywne. 

Chyba nie jest tak, źle z automatem :-) tutaj jest już 8 biegowy

 

Edytowane przez Herostrates
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tsunetomo napisał:

No nie mów, ze pakują tam jeszcze legendarny Geartronic??

Nie wiem co tam pakują ale czas zmiany biegów nie z tego dziesięciolecia.Ogolnie to stara konstrukcja nowe Volvo są w tej chwili o wiele lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, turdziGT napisał:

Nie wiem co tam pakują ale czas zmiany biegów nie z tego dziesięciolecia.Ogolnie to stara konstrukcja nowe Volvo są w tej chwili o wiele lepsze.

Mówisz o s90? Bo nowego s60 chyba jeszcze nie ma. Swoją droga kierownica w s90 jakby żywcem z Pandy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździłem dokładnie  tym Polestar z filmu. skrzynia to na pewno nie jakieś stare "coś" bo jest całkiem przyzwoita. auto według mnie ma bardzo dobry zawias . jako ze nie jestem  fanem volvo to akurat ten pojazd jest ciekawy i polecam się przejechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi mieć dobry bo to Öhlins.

33 minuty temu, Tsunetomo napisał:

Mówisz o s90? Bo nowego s60 chyba jeszcze nie ma. Swoją droga kierownica w s90 jakby żywcem z Pandy ;)

O S60

58 minut temu, Guzik3 napisał:

Nowe RS3, 0-100 km/h w 3,7s, 0-200 km/h w 13,4s. Jak dla mnie mega osiągi. 

 

 

Osiągi mega i haldexa poprawili bardzo to ponoć pierwsze RS3 które daje frajdę z jazdy.Mocno się zastanawiam nad nim bo auto mega fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Tommi napisał:

jeździłem dokładnie  tym Polestar z filmu. skrzynia to na pewno nie jakieś stare "coś" bo jest całkiem przyzwoita. auto według mnie ma bardzo dobry zawias . jako ze nie jestem  fanem volvo to akurat ten pojazd jest ciekawy i polecam się przejechać.

Możesz napisac coś więcej? Wg Ciebie auto nadaje się na dynamiczne trasy, podczas których nie umęczy? Na gorszej nawierzchni trzepie mocno czy umiarkowanie? Prześwit daje szanse normalnie zaparkować na krawężniku? Osobiście lubię auta, których dużo nie ma na drogach, a tego widziałem ostatnio pierwszy raz na pustej A2. Grzecznie zjechałem swoim v60 a to niebieskie coś poszło..... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, turdziGT napisał:

 

Osiągi mega i haldexa poprawili bardzo to ponoć pierwsze RS3 które daje frajdę z jazdy.Mocno się zastanawiam nad nim bo auto mega fajne.

......nieuwierze póki nie zobaczę jak "stawia" płynnego boka w zakręcie. Jurgen pokazuje że potrafi na prostej szybko przyśpieszyć po bockwursty do sklepu..... ale jak to naprawdę skręca na krętym torze? Ktoś coś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tsunetomo napisał:

Możesz napisac coś więcej? Wg Ciebie auto nadaje się na dynamiczne trasy, podczas których nie umęczy? Na gorszej nawierzchni trzepie mocno czy umiarkowanie? Prześwit daje szanse normalnie zaparkować na krawężniku? Osobiście lubię auta, których dużo nie ma na drogach, a tego widziałem ostatnio pierwszy raz na pustej A2. Grzecznie zjechałem swoim v60 a to niebieskie coś poszło..... ;)

wiadomo ze kazdy ma inne odczucia i kazdy ma swoj wiek :)   jechalem nim Olsztyn-Warszawa  i naprawde na plus zawias a ta trasa to raz dwa pasy raz jeden pas i nie czulem sie niekomfortowo tylko ze ja jezdze roznymi szybkimi autami wiec moge byc spaczony.  auto jest przewidywalne i naprawde nie wiem co tam jest za zawias ale na plus. na taka trase idealne.   ten egzemplarz mialem z salonu "dom volvo" na pulawskiej.  dobrze brzmiący wydech 

Edytowane przez Tommi
dod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Tommi napisał:

wiadomo ze kazdy ma inne odczucia i kazdy ma swoj wiek :)   jechalem nim Olsztyn-Warszawa  i naprawde na plus zawias a ta trasa to raz dwa pasy raz jeden pas i nie czulem sie niekomfortowo tylko ze ja jezdze roznymi szybkimi autami wiec moge byc spaczony.  auto jest przewidywalne i naprawde nie wiem co tam jest za zawias ale na plus. na taka trase idealne.   ten egzemplarz mialem z salonu "dom volvo" na pulawskiej. 

A miałeś juz ta wersje 2.0 czy 3.0? W Domu Volvo maja dwa Polestary 2.0 do sprzedania, przebiegi max 20k cena 199k brutto. Rozumiem, ze komfort jazdy tez oceniasz na plus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Tommi napisał:

mialem dokladnie to auto z filmu wyzej .   komfort byl wystarczajacy :) 

Dzieki. Muszę pojechać do Volvo i pojeździć tym wynalazkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kts napisał:

......nieuwierze póki nie zobaczę jak "stawia" płynnego boka w zakręcie. Jurgen pokazuje że potrafi na prostej szybko przyśpieszyć po bockwursty do sklepu..... ale jak to naprawdę skręca na krętym torze? Ktoś coś wie?

Proszę...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tsunetomo napisał:

Dzieki. Muszę pojechać do Volvo i pojeździć tym wynalazkiem

najlepiej właśnie się przejechać bo każdy ma inne odczucia a ja jeżdżę akurat w wiekszosci dosc sztywnymi i mocnymi autami i moge miec inny odbior 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jak widzimy, Yaris GRMN jest bardzo drogi, ale jego cena wynika przede wszystkim z faktu, że to bardzo mocno limitowany samochód. Trafi tylko do grona wybrańców."

 

 

Pewnie się ktoś znajdzie ale Yaris.... Yaris.... no nie bardzo to widzę. 

 

 

41 minut temu, elmo napisał:

W tej kasie kupiłbym GT86 -_-

 

 

Albo ze dwie Fiesty ST. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, turdziGT napisał:

To tak jak kiedyś z A1 quattro cena tez byla z czapy bo cos 250K a sprzedaky sie na pniu a dzis tylko nabieraja wartosci.

Oj chyba troche przesadzone porownanie :) jesli mowa o rs1 to chyba bardziej kolejcjonerskie auto niz Yaris.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem zależy jak się na to patrzy Yaris to limitowana edycja napchana dobra mechanima na uczczenie udzialu Toyoty w WRC wiec potencjal kolekcjonerski jest spory i mysle za tak na to tzeba patrzec.To jednak cos wiecej niz Fiesta ST czy Type R produkowane w tysiacach egzemplarzy.

Z innej beczki ciekawe porownanie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo wypusczenie wersji limitowanej nie czyni z auta poszukowanej serii w przyszlosci. I jakos inaczej patrze na Yarisa i Audi 1, tych pierwszych duzo wiecej i samo to wyklucza specjalnosc, Przynajmniej dla mnie, ale pozyjemy zobaczymy. 

 

Niezly dzik z tego SQ7 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...