Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Tsunetomo napisał:

Dzis widziałem na żywo nową Hondę TypeR. Niezle się prezentuje. Jeździł ktos? Papierowo osiągi niezłe. 

Jeździłem i nawet przymierzałem się kupic... niestety kompletnie nie nadaje sie do jazdy na codzien!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, darecki napisał:

Jeździłem i nawet przymierzałem się kupic... niestety kompletnie nie nadaje sie do jazdy na codzien!

Dlaczego? Twarde zawieszenie czy inny powód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie hothatch, bardziej hotliftback ale nie wiedziałem gdzie wrzucić. Na żywo wygląda zajebiaszczo.

Aż się zacząłem zastanawiać czy nie kupić tego na rodzinny dupowóz.

 

Sorry za jakość fotek ale salon typowo azjatycki. Mało miejsca żeby sie odsunąć i zrobić odpowiednie foto.

b1cd32b92afe649efa276320da7d8510.jpg5a02b7a6f25f35208f752e700c06d678.jpge0e7e69761d3bdba510200668c744426.jpg896f82f52b21280713d9b6d4c37850d0.jpg9bb78303585fb1ecc23f0d8fb8582bbe.jpg

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.07.2017 o 20:00, Tsunetomo napisał:

Dzis widziałem na żywo nową Hondę TypeR. Niezle się prezentuje. Jeździł ktos? Papierowo osiągi niezłe. 

 

Jak osiągi? A sam zobacz....  ;)

 

 

 

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Ciekawe czemu tego 2.0 TSI 280 KM nie włożyli do Kodiaqa. Byłoby ciekawie ;-)

ponieważ wtedy Forex XT by stracił rację bytu ;) a nie, przecież Forek i tak jest bez sensu, w końcu to nie Skoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Ciekawe czemu tego 2.0 TSI 280 KM nie włożyli do Kodiaqa. Byłoby ciekawie ;-)

 

Może kwestia bezpieczeństwa? Jednak SUV/Crossover z mocą pod 300 KM może być niebezpieczny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Paweł_P napisał:

 

Może kwestia bezpieczeństwa? Jednak SUV/Crossover z mocą pod 300 KM może być niebezpieczny...

bez przesady, wszystko zależy od łącznika pomiędzy pedałem gazu a kierownicą - idąc tym tokiem myślenia to po co w sedanach więcej niż 200 kucyków? przecież i one mogą być niebezpieczne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Focusie RS rozwiązali problem silników, więc jak ktoś chce zamówić niech się pośpieszy, bo realizowane jest ostatnie okienko sprzedaży. Odbiór koniec września podobno. Z ciekawostek to Ford obniżył również mocowania fotela, żeby była lepsza pozycja za kierownicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.07.2017 o 10:52, skwaro napisał:

Piszesz o FK2 czy FK8?

FK2 ponieważ najnowszego premiera dopiero na jesień.

7 godzin temu, Zelazny napisał:

W Focusie RS rozwiązali problem silników,

Tak podobno wymieniają w ramach gwarancji, cos jak subaru... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, sluf napisał:

bez przesady, wszystko zależy od łącznika pomiędzy pedałem gazu a kierownicą - idąc tym tokiem myślenia to po co w sedanach więcej niż 200 kucyków? przecież i one mogą być niebezpieczne ;)

 

Nie chodzi mi o moc samochodu czy rozwijane przez niego prędkości na prostej drodze, tylko o to, że 300 KM w niskim i utwardzonym sedanie jeździ trochę inaczej niż w zwyczajnym wyższym i z wyżej umieszczonym środkiem ciężkości SUV'ie ;) obejrzyj na YT jak SUV'y robią testy łosia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, chojny napisał:

 

Dnia 8.07.2017 o 20:00, Tsunetomo napisał:

Dzis widziałem na żywo nową Hondę TypeR. Niezle się prezentuje. Jeździł ktos? Papierowo osiągi niezłe. 

 

Jak osiągi? A sam zobacz....  ;)

 

sytuacja analogiczna do tej:

:)

Zupełnie inne samochody jeden do dawania frajdy z jazdy "młodemu" człowiekowi (a na pewno duchem)  drugi uniwersalny szybki tatowóz. Auta dla 2 różnych klientów

Biorąc pod uwagę fakt że civ to FWD + manual vs awd+szybkie dsg to osiągi są bardzo dobre

 Grupa VAG znalazla sobie nisze i produkuje komfortowe i piekielnie szybkie auta dla emerytów :biglol:

W sumie to bardzo dobrze bo na stare lata będzie w czym wybierać

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Paweł_P napisał:

 

Może kwestia bezpieczeństwa? Jednak SUV/Crossover z mocą pod 300 KM może być niebezpieczny...

Za to G AMG czy X5M z mocą ponad 500 koni mają sens i już są bezpieczne ;)

Myślę, ze chłopaki z koncernu VW są bardziej sprytne od nas  w liczeniu co się opłaca - a co nie i jeśli wyszło im, ze auto się sprzeda i zarobią to takie wprowadzą. Dobry zawias i hamulce i będzie ok. Przypomnę że prototyp Seata Alteki Cupra już jeździ po drogach i ma właśnie około 300 koni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą trochę irytujące jest to, że obecnie turbo-burbo smok ziejący ogniem jest tak samo szybki, jak tatowóz z hakiem <_< Dobrze, że chociaż poziom radoch z jazdy jest różny i wciąż można kupić auto dla kierowcy, a nie dla pasażera.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elmo myślę, że Carfit znalazł tu pewien kompromis, bo ma tatowóz będący turbo-burbo smokiem, tyle, że chyba bez haka :P

 

a jak ktoś chce mieć z jady radość na poziomie +100 to niech kupi BRZ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...