Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wg. niego napęd na tył przy tych mocach , i drogach/warunkach w Polsce nie bedzie sie dobrze sprawdzał . Zdecydowanie mi powiedział ze RS3/A45 bedzie najlepszym wyborem , a chłop raczej wie o co chodzi ..... w końcu kiedyś jeździł BMW .... F1 :)

 

Z tych dwóch moim zdaniem A45 (mimo, że nie przepadam za MB), bo RS3 poza dzwiękiem raczej nie ma za dużo na swoją korzyść, a różnica w cenie jest dość drastyczna...

 

BTW jeśli rozmiar nie jest kluczowy to rozważ jeszcze S4 + remap. Fajne cyferki wychodzą w tych silnikach i z tego co wiem jeżdżą dość bezawaryjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. niego napęd na tył przy tych mocach , i drogach/warunkach w Polsce nie bedzie sie dobrze sprawdzał . Zdecydowanie mi powiedział ze RS3/A45 bedzie najlepszym wyborem , a chłop raczej wie o co chodzi ..... w końcu kiedyś jeździł BMW .... F1 :)

Jest jeszcze taka wersja jak M240i xDrive, cenowo droższe niż A45, ma 'odpowiedni napęd', ale chyba brakuje szpery w stosunku do M2. Edytowane przez JJacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no , a tak w temacie rs3 , już nie można zamawiać do produkcji :(

 

Chwilowo zaryzykowac wychodzi facelift i sedan !

By the way zrobilem w weekend levorgiem pod 1000 km i powiem szczerze ze straszna szkada ze tego auta nie ma z mocniejszym silnikiem.Prowadzi sie bosko i tak jak jest zniusl by spokojnie z 300 KM nawet niech by bylo z EJ25.a tu dumpa na prawda szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) subaru zapomniało że kiedyś robiło szybkie, emocjonujące auta. Teraz to marka dla emerytów, cos jak kiedyś skoda

 

no widzisz, krist, sam tylko co przyznales, ze jestes... kapelusznikiem :mrgreen::hi::dance:

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale Subaru robi szybkie auta co widać na ich rynku, a u nas UE za bardzo nie chce i robi wszystko aby ich nie było.
 

 

tzn. w EU nie ma szybkich aut ?

 

gdzie to Subaru te "szybkie auta robi" 

 

bo trzon oferty Subaru to jednak zwykłe, spokojnie samochody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Subaru robi szybkie auta co widać na ich rynku, a u nas UE za bardzo nie chce i robi wszystko aby ich nie było.

 

nie bylbym az tak kategoryczny: pewnie robia, co moga... w kazdym badz razie fajnie, ze w Europie nadal jest dostepny FXT i STI

chociaz zamiast STI (z jego prehistorycznym i awaryjnym 2.5T) mogliby lepiej oferowac 2.0DiT WRX'a MT/CVT

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra chłopaki to czym ja mam w końcu na działkę jechać? Subaru czy Skodą?  :huh:  

 

Tymczasem w Szwajcarii będzie można kupić Golfa R360S

 

http://www.motor1.com/news/97818/vw-golf-r360s-revealed/

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra chłopaki to czym ja mam w końcu na działkę jechać? Subaru czy Skodą?  :huh:  

 

a propos dzialki: dawno dawno temu, u nas byl promowany wlasnie taki slogan reklamowy:

i do pracy, i na dzialke, zdazysz tylko jadac Skoda* :biglol:

 

*wolne tlumaczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale Subaru robi szybkie auta co widać na ich rynku, a u nas UE za bardzo nie chce i robi wszystko aby ich nie było.
 

 

tzn. w EU nie ma szybkich aut ?

 

gdzie to Subaru te "szybkie auta robi" 

 

bo trzon oferty Subaru to jednak zwykłe, spokojnie samochody

 

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem to dowiesz się gdzie te szybkie auta Subaru można dostać.

 

 

Co do Focusa to Hennessey bierze się za niego i ma być pakiet na 500 źrebaków.

http://www.adrenalinemotorsport.pl/aktualnosci/n,nowy-focus-rs-z-moca-rs500-dzieki-hannessey-performance  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem to dowiesz się gdzie te szybkie auta Subaru można dostać.
 

 

tak można dostać ale to nie znaczy że to jest trzon produkcji czy sprzedaży 

 

Subaru sprzedaje obecnie już coś około miliona aut rocznie przytłaczająca większość z nich to "zwykłe dziadkowozy" z silnikami 1.6, 2.0, 2.5 NA

 

 

natomiast faktem jest, że Subaru umie wyprodukować potencjalnie fajne auta jak Levorg 2.0 czy WRX co więcej mając silniki mogliby je włożyć też do Imprezy HB ale jak widać nie robią tego lub znacząco się ograniczają

 

oczywiście w ramach UE można zarzucać normy flotowe CO2 (o ile wiem w USA też są narzucane limity spalania) jednak Subaru ma tak wąską ofertę,że niestety nie ma jak zaoszczędzić CO2 żeby zaoferować "intrygujące pozycje" a do tego wyraźnie nie jest EU zainteresowane, mają jakąś tam swoją wizję strategiczną zahaczyli się mocno w USA i tam "kręcą lody"

jakiś czas temu - 6-12 miesięcy temu czytałem wypowiedź szefa Subaru odnośnie spadku sprzedaży w Chinach, gość wyraźnie powiedział a chodziło o parędziesiąt tysięcy aut rocznie to nie problem bo w USA nie nadążają z dostawami 

 

jak się czyta takie wypowiedzi to nachodzi człowieka taka refleksja, że jakikolwiek ochłap rzucony przez SUbaru na europejski rynek to i tak zakrawa na cud ;-)

 

ale ...

 

 

 

 

... kiedyś się tamten rynek nasyci, moda przeminie itp. itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

... kiedyś się tamten rynek nasyci, moda przeminie itp. itd.

byc może ale wez pod uwage ze Subaru nie dosc ze są bezawaryjne (silniki NA i DIT brak SBD:) )  to w dodatku są tanie i mało palą jak na USA. Już nawet Hundai czy Kia które u nas przez wielu użytkowników uważane są za auta gorszego sortu  w USA sa droższe niż auta marki Subaru. To tak jak u nas ze Skoda- popyt na te samochody nigdy się nie skończy bo mają dobry stosunek jakosc/cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do Focusa to Hennessey bierze się za niego i ma być pakiet na 500 źrebaków.

 

I na co to komu w dupowozie? Nie rozumiem trochę tej napinki na cyferki.  

 

 

co zlego w tym, ze jest taka opcja? kto chce dokupi (czy to dla szpanu, czy po to, zeby potem zaklatkowac auto i uapalc na torze, etc.), kto nie chce, bedzie ganial seryjnym...

 

poza tym, to raczej dobrze swiadczy o silniku - widocznie jest konstrukcyjny zapas wytrzymalosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytałem i jednak nie chodzi o 500 KM a bardziej okolice 400.

 

A co w tym złego? Jak dla mnie złego nic, raczej bezsensownego. Moim zdaniem taka moc w tym samochodzie byłaby zwyczajnie nie do wykorzystania.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...