Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Kuzaj kiedyś dawno mówił ze samochod mega trudny w prowadzeniu

 

Dawne czasy i słabo już pamiętam, ale ktoś jeszcze ze znanych ówczesnych naszych rajdowców też testował i też ciągle się kręcił. 

 

Pamiętam też, że testował Kubica (czasy sporo przed F1) i stwierdził, że fajnie się prowadzi, jak wyścigówka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kuzaj kiedyś dawno mówił ze samochod mega trudny w prowadzeniu

Dawne czasy i słabo już pamiętam, ale ktoś jeszcze ze znanych ówczesnych naszych rajdowców też testował i też ciągle się kręcił.

 

Pamiętam też, że testował Kubica (czasy sporo przed F1) i stwierdził, że fajnie się prowadzi, jak wyścigówka.

pamiętam jak przez mgłę, że chyba Hołopszczyc testował. Edytowane przez Nowicjusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowo zabrałem wczoraj megankę na SuperOES.

Była bardzo szybka trasa faworyzująca mocne samochody. W takich warunkach oceniam że w stosunku do mojego Evo traciłem około 10 sek na przejeździe. Jak na samochód 100% seryjny na zwykłej drogowej oponie nie jest źle.

Na jednym przejeździe udało się też wmieszać między 4łapy.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrząc na te zdjęcia przyszły type-R powinien być całkiem całkiem ;)

http://www.civicx.com/threads/official-2017-honda-civic-hatchback-arrives-this-fall-features-1-5-liter-turbo-6-speed-manual.5069/

i może całkiem niedługo :)

Myślałem ze gorzej byc nie moze :D fuj do kwadratu
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi może powiedzieć dlaczego zawsze samochody japońskie muszą być dziwne ? Jak słowo daje za wyjątkiem Mazdy i niektorych lexusow dosłownie każdy japoński model i markę pierdzielili.

Przecież ten tył nowego Civic to jakiś koszmar

http://www.carscoops.com/2016/08/honda-reveals-2017-civic-hatchback.html?m=1

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z gustem jest tak ze kazdy ma swój.  Z Hondą tak już jest tzn kiedy pojawił sie typeR w budzie po 2000roku wszyscy narzekali ze wyglada jak autobus, jak pojawil sie w wersji UFO narzekali ze wyglada jak statek kosmiczny itd. Ale na zywo wszytskie typeR sa pieknie i zapewne z tym tez tak bedzie

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na spota wpadł kolega, demówką Type-R jednego salonów w którym pracuje. Ładne to auto, fajnie wykończone. Kubły świetne, choć dla mojego tyłka już ciut ciasnawe.

Co ciekawe dla mnie i o czym nie wiedziałem padła informacja, że jak ktoś nie zamówi w ciągu dwóch tygodni to koniec marzeń o tym modelu. Czyli można powoli myśleć o tym, że najtańszy HH na rynku będzie przez jakiś czas trzymał cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg wieści z forum Civica produkcja "zwykłego" type-eRa już się zakończyła - teraz tylko edycja specjalna "white" i "black"

Wg Pana z salonu Hondy (Aries, stoi tam jeden "white") mają zamówione jeszcze 2 sztuki i koniec

Ponoć fabryka w Swindon robi już X gen - na razie "cywilne"

Za to X gen type-R ma być ok. rok od początku produkcji generacji a nie rok od końca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co ciekawe dla mnie i o czym nie wiedziałem padła informacja, że jak ktoś nie zamówi w ciągu dwóch tygodni to koniec marzeń o tym modelu. Czyli można powoli myśleć o tym, że najtańszy HH na rynku będzie przez jakiś czas trzymał cenę.

tzn. koniec produkcji w tej budzie? przecież ledwo co trafiło to na rynek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co ciekawe dla mnie i o czym nie wiedziałem padła informacja, że jak ktoś nie zamówi w ciągu dwóch tygodni to koniec marzeń o tym modelu. Czyli można powoli myśleć o tym, że najtańszy HH na rynku będzie przez jakiś czas trzymał cenę.

tzn. koniec produkcji w tej budzie? 

 

 

to akurat dobra decyzja, chociaz buda X-gen wyglada jeszcze gorzej. VIII gen to przy tym sie robi przyjemny dla oka klasyk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elmo Twingo poliftowe wygląda z tylu jak zly sen projektanta ;-)

Poczekaj na nowe Twingo rs. Silnik z tylu(chyba turbo),RWD i wygląda o wiele lepiej ;D

Nie będzie nowego twingo rs, renault stwierdziło że za dużo przerobić trzeba żeby tam 4 cylindry zmieścić.

Bedzie gt 110 koni z 0,9, ale to nie to samo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...