Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Than_Junior-nikt, ani tu,ani tam, nic nie krytykuje, nie wyolbrzymia i na nic palcami nie wskazuje.

Właściciel kręcił, bo chciał. Fakt stwierdził i o nim napisał, bo jest rozczarowany najwidoczniej autem, za które dał 180koła, na które czekał rok, a które nie spełnia jego oczekiwań. Tyle.

Ja to tylko tutaj przytoczyłem, bo obserwuję tamten wątek na forum

 

Może coś nie tak ustawił albo egzemplarz felerny?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to se tam u góry jeszcze źle napisałem, bo on potrzebował 10 sekund a nie minut na załatwienie tego napędu.

Generalnie to i w tamtym i w tym wątku pojawia sie czasem Pyzo, który dużo na ten temat wie, lecz nie zawsze pewnie może powiedzieć. 

http://www.focusklubpolska.pl/showthread.php?p=1133400#post1133400

 

Nie wiem czy sie nie trza zarejestrować, żeby to widzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłasza się "on" i mówi Czołem Wszystkim. Czytam ten wątek od dawna, zauważyłem, że jestem jego chwilowym bohaterem, kolega mariost wie więcej o moim aucie, no to coś napiszę, bo w sumie przypomniałem sobie, że konto na SIP mam (w rodzinie jest Forek 2.0D). 

 

Tak, napęd podczas kręcenia bączków (w miejscu) przegrzewa się po 2 bączkach. Leci dużo dymu z gum, czujesz się jak Vettel robiący piruety przed główną trybuną po wygranym wyścigu i po 2 kółkach rozpina się napęd. Zrobiłem to raz, na suchym - wystarczy. Zrobiłem to 5x na mokrym i nic się nie rozłącza. Drifty szerszym łukiem niż w miejscu - nie przegrzewa, okrążanie schronów na wózki na parkingu IKEI - nieschodzący banan pół godziny po.

 

Auto, a w sumie 3 auta w jednym - za rą bi ste! W każdym zakręcie zarzuca dupą (wystarczy leciutko pomóc) - fun jest niesamowity, do tego driftuje, albo komfortowo jeździ z punktu A do B. Tak, fotel jest za wysoko, nagłośnienie do dupy i plastikowo w środku, ale, przepraszam za grubiaństwo, mam to w pompie. Najbardziej brakuje szpery z przodu jak jest mokro i to do zmiany najszybciej jak się da, tym bardziej, że Quaife ma już ją w sprzedaży. A i jeszcze nawigacja jest chyba popsuta, bo z domu do roboty mam 1,5km, a cały czas jakieś 50 km wychodzi (((((:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak, napęd podczas kręcenia bączków (w miejscu) przegrzewa się po 2 bączkach. Leci dużo dymu z gum, czujesz się jak Vettel robiący piruety przed główną trybuną po wygranym wyścigu i po 2 kółkach rozpina się napęd. Zrobiłem to raz, na suchym - wystarczy. Zrobiłem to 5x na mokrym i nic się nie rozłącza. Drifty szerszym łukiem niż w miejscu - nie przegrzewa, okrążanie schronów na wózki na parkingu IKEI - nieschodzący banan pół godziny po.
 

 

 

noooooo i wszystko jasne :) Czyli co ma dzialac to dziala, a baczki na suchym to nawet w rajdowce rozwala napedy, cudow nie ma (sprawdzone :P ) - chyba ze sie ma na imie Ken Block.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Cyt."...kolega mariost wie więcej o moim aucie ..."

...kolega mariost wie tyle, ile w wątku na FKP napisałeś i tyle tutaj wiedzy przytoczył (bez "kolorowanek" i nic ponad to) a Ty to potwierdziłeś. 

  Wyraźnie napisałeś co Ciebie w aucie rozczarowało.

Edytowane przez mariost
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wisi goła na allegro za jakies 369, ale jeszcze wczoraj była full opcja za 473. Dziwny zabieg. Jeśli chcieli zrobić Ferrari dla ludu to moim zdaniem musiałoby to kosztować w okolicach 260-max 300. Przecież to dalej Alfa. Nawet Tesla z nich pociska organizując wyścig Alfy 4C z Teslą, która na lawecie ciągnie 4C :D

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą też uważam, że 400.000 za M3 to przesada. W ogóle superfury powinny kosztować max 50.000 :D

Tea uwazam ze 400 za M3 to przesada.U mine QV ma kosztowac minej niz m3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

 

Mam nieodparte wrażenie, że gdyby dać tej samej babci GC8 Type R/RA z dccd to w tych samych warunkach duużo szybciej by załapała temat i znacznie lepsze boki robiła :D 

A tak to pewnie cały dzień tych prób w RS i ledwie jeden marny bok :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...