Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Tez widzalem wygląd szczerze jak Boy racer.Az prawie obciach pokazać sie nim na mieście.

 

Bez przesady ….. owszem o gustach sie nie dyskutuje , ale dla mnie jest bardzo ok , przynajmniej wyglada napompowany i kipi mocą , i tak powinien wygladac HH !!!! A nie jak myszka w postaci VW czyli R , czy Audi RS3 , czy totalnie nie udany nowy Focus rs 

Według mnie jak sama nazwa wskazuje HH , powinien i wygladać i jezdzic ! W przypadku koncernu VW i Forda , została tylko "jazda" 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze duże znaczenie ma tutaj kolor.Osobiscie widziałem biala i mi nie przypadła do gustu.Byc może np w czerni byloby inaczej.

 

A ja własnie biała ogladałem na zywo :) , co drugi dzień przyjezdza do mnie granatowa , i już nie jest taka ladna jak biała :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gustach się nie dyskutuje ;)

 

Dla mnie im mniej HH odchodzi od pierwowzoru tym lepiej, ideałem jest cos co wygląda zwyczajnie niemalże pospolicie, stojąc w opozycji do tego jak jeździ

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tez widzalem wygląd szczerze jak Boy racer.Az prawie obciach pokazać sie nim na mieście.

 

 

Bez przesady ….. owszem o gustach sie nie dyskutuje , ale dla mnie jest bardzo ok , przynajmniej wyglada napompowany i kipi mocą , i tak powinien wygladac HH !!!! A nie jak myszka w postaci VW czyli R , czy Audi RS3 , czy totalnie nie udany nowy Focus rs 

Według mnie jak sama nazwa wskazuje HH , powinien i wygladać i jezdzic ! W przypadku koncernu VW i Forda , została tylko "jazda"

Zgadzam sie ale nie potrafię powiedzieć co w tej w tym CTR jest tak drazniacego.Poprzedni RS tez miał duże skrzydło i kipial mocą a mimo wszystko był cooll moze dlatego ze wyglądał jak Focus WRC.Pomagalo tez ze miał napompowane blotniki a nie jakiś plastikowe nakladniki.ogolnie problem z tym CTR jest taki ze po prostu jest wszystkiego za duzo i nie sa to blachy tylko poprzyklejane plastiki jak auto ze zlotu tjuningowego.Dla mnie RS lepszy bo przynajmniej nie daje tak po oczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tototo co Turdzi napisał +1 ;)

 

 

Dlatego jednemu podobają sie długonogie blondynki , jednemu czarne, a trzeciemu rude i ostre w łóżku ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nowy Civic jest właśnie taki jaki powinien być HH, i najbardziej mi właśnie pasuje biały kolor. Natomiast nowy RS czy Golf są tak masakrycznie bezpłciowe że równie dobrze można jeździć Skodą, i tak się nikt nie zorientuje :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nowy Civic jest właśnie taki jaki powinien być HH, i najbardziej mi właśnie pasuje biały kolor. Natomiast nowy RS czy Golf są tak masakrycznie bezpłciowe że równie dobrze można jeździć Skodą, i tak się nikt nie zorientuje :)

Popieram, aczkolwiek civic mógłby wyjść z 4x4 i podnieść moc do 400 kunia :) maja potencjał chłopaki.

Skoro rodzinne accord mogło wyjść w zestawieniu w napędzie 4x4 nie widzę przeciwwskazań co do CTR 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Accord 4x4 był tylko w automacie, powolnym i awaryjnym. Natomiast SH-AWD mogłoby być całkiem fajne. Ale to podobno temat zarezerwowany dla baby-nsx

Edytowane przez skwaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem honda trzyma jeszcze asa w rękawie co do CTR, czeka az , konkurencja wszystko pokaże co może , EVO już sie poddało :) Subaru nic nie ma konkretnego i nie wymyśli. Ale Honda ma jeszcze pare konkurencji... 

Wiem jedno nawet z napędem na ośkę jest mega konkurencją nawet co do niektórych marek 4x4.

Ciarki mnie przechodzą jak to wprowadzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie problem z tym CTR jest taki ze po prostu jest wszystkiego za duzo i nie sa to blachy tylko poprzyklejane plastiki jak auto ze zlotu tjuningowego.

Zgadzam się. Jak dla mnie zbyt jarmarczno/bazarowy klimat. Prototyp moim zdaniem wyglądał świetnie. Jedak to co pokazali jako wersję produkcyjną aż kłuje mnie w oczy.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Moim zdaniem honda trzyma jeszcze asa w rękawie co do CTR, czeka az , konkurencja wszystko pokaże co może

Honda się jakiś czas temu odgrażała że samochód ma rezerwy żeby jeszcze przyspieszyć na ringu. Jednak póki co nie wiadomo nawet jaki oficjalny czas jest w stanie wykręcić samochód w 100% produkcyjny, bez klatki z radiem, klimatyzacją itd itp.

Do tego ostatnio VW wyśrubował rekord ringu a kolejni producenci pewnie się już szykują żeby ten rekord poprawić (szczególnie Renault ze swoim kolejnym Megane RS lub może nawet już z ostatnim potworkiem Clio RS 16).

Moim zdaniem obecna generacja CTR już nic więcej specjalnego raczej nie pokaże. Może wypuszczą jakąś limitowaną edycję z podkręconym lekko silnikiem i tyle. Po mojemu trzeba czekać na następcę, tym bardziej że jest już testowany.

 

2017-Honda-Civic-Type-R-90.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pojeździłem trochę Golfem R i CLA45AMG.

Pierwszy zrobił wrażenie in plus drugi in minus. 

Golf subiektywnie sprawiał wrażenie porównywalnie szybkiego jak AMG które to rozwija moc linearnie. CLA ciaśniejsze w środku, wykonane jakby z gorszych materiałów, mniej komfortowe. Brzmienie też lepsze w VW (wiem że jest tam zaworek w podszybiu który pomaga w brzmieniu). Merc na seryjnym wydechu porażka kompletna, na wydechu performance dużo lepiej ale nadal słąbiej od Golfa.

Wygląd kwestia gustu, z zewnątrz na pewno Merc ładniejszy, w środku bardziej podoba mi się poukładany Golf. 

I brałbym Golfa, ale niestety żonie się nie podoba wygląd....więc będzie prawdopodobnie RS4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pojeździłem trochę Golfem R i CLA45AMG.

Pierwszy zrobił wrażenie in plus drugi in minus.

Golf subiektywnie sprawiał wrażenie porównywalnie szybkiego jak AMG które to rozwija moc linearnie. CLA ciaśniejsze w środku, wykonane jakby z gorszych materiałów, mniej komfortowe. Brzmienie też lepsze w VW (wiem że jest tam zaworek w podszybiu który pomaga w brzmieniu). Merc na seryjnym wydechu porażka kompletna, na wydechu performance dużo lepiej ale nadal słąbiej od Golfa.

Wygląd kwestia gustu, z zewnątrz na pewno Merc ładniejszy, w środku bardziej podoba mi się poukładany Golf.

I brałbym Golfa, ale niestety żonie się nie podoba wygląd....więc będzie prawdopodobnie RS4 :)

a kto płaci za auto? Ty czy żona? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pojeździłem trochę Golfem R i CLA45AMG.

Pierwszy zrobił wrażenie in plus drugi in minus.

Golf subiektywnie sprawiał wrażenie porównywalnie szybkiego jak AMG które to rozwija moc linearnie. CLA ciaśniejsze w środku, wykonane jakby z gorszych materiałów, mniej komfortowe. Brzmienie też lepsze w VW (wiem że jest tam zaworek w podszybiu który pomaga w brzmieniu). Merc na seryjnym wydechu porażka kompletna, na wydechu performance dużo lepiej ale nadal słąbiej od Golfa.

Wygląd kwestia gustu, z zewnątrz na pewno Merc ładniejszy, w środku bardziej podoba mi się poukładany Golf.

I brałbym Golfa, ale niestety żonie się nie podoba wygląd....więc będzie prawdopodobnie RS4 :)

Ja chętnie zostanę adoptowany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom cenowy podobny, bo Golf byłby nowy, a Audi jest z 2012. Trzeba liczyć jakieś 220 kpln (nowy był skonfigurowany na grubo ponad 500 kpln)

Kiedyś zastanawiałem się czy nie wziąć np jakiejś X5 2-3 letniej w budżecie nowego XT. Ale przerażają mnie koszty ew. naprawy (np. skrzyni). W RSie musi być grubo pod tym względem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam ze tu gdzie aktualnie mieszkam/pracuję (Bayern) wiekszosc aut jeżdżących po drogach można podzielic na dwie grupy-najtańsze wersje(prezewazaja e36 -e46 compact 1.6 oraz seria 1) i wersje najbardziej wypasione typu rs,gti itp.Na drodze o wiele bardziej popularne sa golfy gti/R niż 1.9tdi,na jednego opla Corse przypada kilka Adamów a jak juz corsa to z reguly OPC.widok nowej vetty stingray w towarzystwie Tesli tej najmocniejszej nie jest niczym niezwykłym (btw wyprzedzanie przez Tesle robi wrażenie).

Ostatnio mialem przyjemność tankowac obok renault alpine v6t i 911 ruf.

Z tego "morza" Hot Haczów i wersji super hiper, najbardziej podobają mi się bmw seria 1M i abarth 500 :D

Oczywiście nadal numero uno jest dla mnie poprzedni focus Rs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...