Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Tego auta chyba ciezko nie kochać ale zwykle Caymany tez dają radę.S juz na prawdę wymiata ale chyba tylko jako B6 do tego B4 z turbo nie mam kompletnie przekonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Renault tworząc Megane RS pójdzie w stronę odelżenia konstrukcji i dobrego czucia samochodu a nie w stronę pierdyliona koni mechanicznych i skrzyni automatycznej, która odbierze fun z jazdy...

Patrząc jednak na głupiejących i coraz bardziej rozleniwionych konsumentów/kierowców, spodziewam się opcji drugiej :-(

Edytowane przez Ken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc jednak na głupiejących i coraz bardziej rozleniwionych konsumentów/kierowców, spodziewam się opcji drugiej :-(

 

Cóż, niedługo dla prawdziwych miłośników nieskażonych wrażeń za kierownicą pozostaną jedynie taki cacka jak na filmie ;)

 

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale prosze Was, jak nie bedzie mial pierdyliona koni to wszyscy beda narzekac, ze "za slabe" :rolleyes: A propos, zagadka - prosze bez sprawdzania w necie: ponizszy supersamochod, piekne Ferrari 348, produkowany w latach 89 do 95, wazacy 1400kg, ile mial fabrycznie koni?

 

 

ferrari-348-01.jpg

 

 

Sorry za OT ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

230?

 

Po sprawdzeniu: ej wcale nie tak mało. To była podpucha ;-) Teraz nawet Gulia ma mieć >500 km więc będzie wyścig z mocą. Poza tym 3/4 opinii pojawi się od specjalistów zza biurka, a reszta na podstawie badań organoleptycznych.

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dieselgate

ale prosze Was, jak nie bedzie mial pierdyliona koni to wszyscy beda narzekac, ze "za slabe" :rolleyes: A propos, zagadka - prosze bez sprawdzania w necie: ponizszy supersamochod, piekne Ferrari 348, produkowany w latach 89 do 95, wazacy 1400kg, ile mial fabrycznie koni?

 

 

ferrari-348-01.jpg

 

 

Sorry za OT ;)

To wyścig ktory nie ma końca.Pare dni temu przedstawili nowe TTRS.

0-100kmh w 3.7 sek , pytanie w takim razie po co komuś R8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale prosze Was, jak nie bedzie mial pierdyliona koni to wszyscy beda narzekac, ze "za slabe" :rolleyes: A propos, zagadka - prosze bez sprawdzania w necie: ponizszy supersamochod, piekne Ferrari 348, produkowany w latach 89 do 95, wazacy 1400kg, ile mial fabrycznie koni?

 

 

ferrari-348-01.jpg

Widac postęp, 5,6 sek do 100km/h supercar wtedy...teraz tyle potrafi jakis passat z dwu litrowym dizlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony na początku lat 90 STI mogło zawstydzić Ferrari, Lambo i Porsche, jak miało poniżej 5 sekund do 100. A teraz? :(

A nowe TT RS wymiata. 3.7 sekund do 100, 5 cylindrowy silnik, quattro. Byle manuala wprowadzili, niektóre egzemplarze testowe miały... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pany a Wy nie jesyescie dalej na etapie gum TURBO gdzie sie cyferkami podniecalo.
 

 

Odnosze wrazenie, ze tak mniej wiecej od roku 2010 zyjemy w swiecie gum turbo, gdzie 90% ludzi sie wlasnie podnieca cyferkami :rolleyes:

 

Może właściciele BRZ'ta sie nie rajcują cyferkami, bo nie ma czym i rozgłaszają, że paremtetry nie są ważne :) Zapytaj właścicieli STI, tych zmodzonych zwłaszcza - czy ich cyferki nie podniecają.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pany a Wy nie jesyescie dalej na etapie gum TURBO gdzie sie cyferkami podniecalo.

 

 

 

Odnosze wrazenie, ze tak mniej wiecej od roku 2010 zyjemy w swiecie gum turbo, gdzie 90% ludzi sie wlasnie podnieca cyferkami :rolleyes:

Czyja wiem po prostu pokazuje sie postęp aczkolwiek ale nie zawsze cyferki odzwierciedlają fun z jazdy.Fiesta ST zony na 180 km i wcale nie jest szybka ale fan daje jak nie jedno 300 konne auto.Obecny model jest tez szybszy od poprzedniczki no i kosztuje 70K wiec przy tej cenie mozna mu duzo wybaczyć natomiast od auta za 200K oczekuje jednak zeby było troszkę szybsze niz passat w dyszlu a przede wszystkim zeby z kazdanowa generacja było szybsze a nie wolniejsze jak to ma miejsce z STI.Nic nie poradzę ze mnieto strasznie irytuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pany a Wy nie jesyescie dalej na etapie gum TURBO gdzie sie cyferkami podniecalo.

 

 

Odnosze wrazenie, ze tak mniej wiecej od roku 2010 zyjemy w swiecie gum turbo, gdzie 90% ludzi sie wlasnie podnieca cyferkami :rolleyes:

Czyja wiem po prostu pokazuje sie postęp aczkolwiek ale nie zawsze cyferki odzwierciedlają fun z jazdy.Fiesta ST zony na 180 km i wcale nie jest szybka ale fan daje jak nie jedno 300 konne auto.Obecny model jest tez szybszy od poprzedniczki no i kosztuje 70K wiec przy tej cenie mozna mu duzo wybaczyć natomiast od auta za 200K oczekuje jednak zeby było troszkę szybsze niz passat w dyszlu a przede wszystkim zeby z kazdanowa generacja było szybsze a nie wolniejsze jak to ma miejsce z STI.Nic nie poradzę ze mnieto strasznie irytuje.

 

 

Powiem tak , jedni idą w moc , drudzy idą w trakcję … jak komus zalezy na cyferkach i ma swiadomosc przelicznika KM/kg ok , STI wypada średnio, ale trakcja , zawieszenie, czucie auta , sorry , jak ktoś tego nie czuje , niech kupi Suberba 4X4 

Zrobionę mam 17 tys. , miałem wahania , ale teraz nie mam. STI MY 15 , dla mnie fenomenalny wóz ! 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie ma fenomenalne zawieszenie genialny układ kierowniczy i swietnie sie prowadzi zreszta juz nawet Levorg to robi ale jak na gabaryty auta brakuje mu pary.Ja patrzę z perspektywy właściciela , zazwyczaj zmienia sie na nowszy model po to zeby było szybciej a nie odwrotnie.Progres jest w tym aucie bo poza osiagami wszystko w tym aucie jest lepsze niz w kazdej poprzedniej generacji ale fajnie by było zeby ten progres był na wszystkich polach a wiec rownież osiagacha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...