Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

BartZ, dziekuje, ale myslisz, ze ja pytalem o chetnych, bo bylem zbyt leniwy nacisnac przycisk "nowy temat"? :P Mój drogi, przy tak obszernym wątku to nalezy wpierw przeprowadzic dogłebny research rynku, czyli dokładnie przeanalizować, jakie samochody w nadchodzącym roku mogą być brane pod uwage w kategorii hot-hatch, a następnie stworzyć krótkie, acz precyzyjne przedstawienie wyników tego researchu, ubarć je ładnie w słowa i ... dopiero wtedy można tworzyć temat :twisted:

 

Ech dzieci, dzieczi, w życiu nie wszystko jest takie proste :mrgreen: To co, edytujesz post? :P

 

 

 

PS wiem, jestem złośliwy :mrgreen: ale nie bierz tego do siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynamy, i to grubo...

 

Audi RS3

 

5-cylindorwy silnik, 2.5 l pojemności, 340 KM, skrzynia S-Tronic. 0-100 w 4,6 sek.

 

http://motoryzacja.interia.pl/samochody/premiery/news/oto-audi-rs3-sportback,1561080,326

 

 

s_4cea493b2de45.jpg

 

s_4cea494ee4f80.jpg

 

s_4cea490702e07.jpg

 

s_4cea49035f460.jpg

 

Szkoda tylko że zrezygnowano z tego wydechu:

rs3-2.jpg

Teraz wygląda bardziej jak S3

 

 

 

Moim zdaniem to będzie rewelacja, sprzedawać się będzie jak ciepłe bułeczki. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartZ, dziekuje, ale myslisz, ze ja pytalem o chetnych, bo bylem zbyt leniwy nacisnac przycisk "nowy temat"? :P Mój drogi, przy tak obszernym wątku to nalezy wpierw przeprowadzic dogłebny research rynku, czyli dokładnie przeanalizować, jakie samochody w nadchodzącym roku mogą być brane pod uwage w kategorii hot-hatch, a następnie stworzyć krótkie, acz precyzyjne przedstawienie wyników tego researchu, ubarć je ładnie w słowa i ... dopiero wtedy można tworzyć temat :twisted:

 

Ech dzieci, dzieczi, w życiu nie wszystko jest takie proste :mrgreen: To co, edytujesz post? :P

 

 

 

PS wiem, jestem złośliwy :mrgreen: ale nie bierz tego do siebie ;)

Nie biorę tego siebie absolutnie, a jak wiadomo złośliwość jest cechą ludzi inteligentnych... :twisted:

Uwierz mi, że dokładnie o tym samym pomyślałem, ale wczoraj już nie miałem siły :P . Postaram się nadrobić zaległości... miszczu :mrgreen: :wink:

 

-- 23 lis 2010, o 08:50 --

 

Ok, (za)prezentuję 20 modeli (+ RS3 wyżej), które będą obecne w przyszłym roku. Oczywiście nie jest to wszystko i na razie bez danych technicznych (tym zajmę się później :lol: ). Wyjątek stanowi prezentowane tutaj audi RS1, które ma wejść dopiero w 2012. :mrgreen:

 

-- 23 lis 2010, o 08:53 --

 

EDIT

Nie wiedziałem, że można tylko 5 zdjęć wrzucić :(

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczyt rumuńskiej myśli technicznej dwudziestegopierwszego wieku :mrgreen:

 

 

BartZ, welcome 8) Jedną z cech, które najbardziej w ludziach cenię to chęć poprawy i wysokie ambicje :P

Dopiero się rozkręcam... :twisted: :wink:

Ostatnia porcja na razie :P (również starzy gracze):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ech dzieci, dzieczi, w życiu nie wszystko jest takie proste :mrgreen:

 

BartZ, welcome 8) Jedną z cech, które najbardziej w ludziach cenię to chęć poprawy i wysokie ambicje :P

 

Than, piszesz jak mentor z bagazem doswiadczen, z siwa broda i siedzac przy kominku...yyyy ile Ty masz lat? :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...