Jump to content

Podświetlenie tablicy rejestracyjnej Legacy '04

niesci

Recommended Posts

Witam,

jestem nowy na tym forum. Wiem, że to może trochę głupie, ale chciałbym się dowiedzieć jak wymienić żarówkę podświetlenia tablicy rejestracyjnej w Legacy '04 roku sedan. Mam instrukcję obsługi samochodu, ale jest opisane tylko w jaki sposób zmienić żarówkę w kombi.

Z góry dzięki.

Pozdrawiam :D

to powinno okazać się pomocne : :)

zartabsedan.jpg

listwaoswietleniatabsed.jpg

-- 19 lis 2010, o 11:48 --

a tutaj jak pomęczyć się z bagażnikiem :lol: :

pokrywabagaznikasedan.jpg

Teraz już pewnie wiesz dlaczego w instrukcji nie ma info jak to zrobić samemu tylko nakazują jechać do ASO :mrgreen:

W kombi jest duuuużooooo prościej :P

• 4 years later...
  • 4 months later...

Może ktoś wrzucić jeszcze raz zdjęcia, bo nie działają? Wybrałem się do mojego Legacy z całym zestawem narzędzi i nie wiedziałem co zrobić :unsure:

• 2 weeks later...

zdjec nie mam ale sam rozkladalem ostatnio sałą blędę i przy okazji czysciłem dosłownie wszystko

a co do podswietlenia tablicy to polecam otworzyc sobie bagaznik i podniesc klape wyzej - albo pasc na kolana i z ziemi odkecac - nastepnie niewielkim (krotkim) srubokretem krzyzakowym odkrecic po 2 srubki na bialych oslonach lamp, oslony opadaja a oczom poaze sie żarówka ktora wystarczy po prostu wyjac, zadnego przekrecania itp

czas operacyjny jakies 1min

zdjec nie mam ale sam rozkladalem ostatnio sałą blędę i przy okazji czysciłem dosłownie wszystko

a co do podswietlenia tablicy to polecam otworzyc sobie bagaznik i podniesc klape wyzej - albo pasc na kolana i z ziemi odkecac - nastepnie niewielkim (krotkim) srubokretem krzyzakowym odkrecic po 2 srubki na bialych oslonach lamp, oslony opadaja a oczom poaze sie żarówka ktora wystarczy po prostu wyjac, zadnego przekrecania itp

czas operacyjny jakies 1min

W Legacy Sedan nie ma żadnych śrub do okręcania plastikowych osłon żarówek podświetlenia tablicy rejestracyjnej. Gdyby były jakiekolwiek śruby to bym nie prosił o pomoc. Nie chce podważać na siłę żeby nic nie połamać.

Jeśli ktoś wie jak wymienić żarówki podświetlenia tablicy rejestracyjnej w Legacy IV Sedan to proszę o jakieś instrukcje.

Trzeba zdjąć tapicerkę klapy bagażnika, i wszystko staje się jasne. Spinki są dosyć mocne i można je użyć ponownie, wystarczy podważyć i wyciągnąć. Pod tapicerka jest dostęp do żarówek, sama żarówka siedzi w plastikowym uchwycie który wyciąga się z klosza lampki lekko przekręcając.

• 1 year later...