Skocz do zawartości

SUBARU LEGACY


lysy2o

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje jakiejkolwiek pomocy np gdzie moge dostac ksiazke napraw SUBARU LEGACY 2,5 1997 z gory dziekuje lysy2o@o2.pl dodatkowo mam pytanie jest ta subarka na pneumatycznym zawieszeniu i przod caly czas siada jak ja tylko wylacze czy to normakne zkoro tyl siedzi wysoko i slychac syczenie ze schodzi pwoietrze z niej plisss pomozcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje jakiejkolwiek pomocy np gdzie moge dostac ksiazke napraw SUBARU LEGACY 2,5 1997 z gory dziekuje lysy2o@o2.pl dodatkowo mam pytanie jest ta subarka na pneumatycznym zawieszeniu i przod caly czas siada jak ja tylko wylacze czy to normakne zkoro tyl siedzi wysoko i slychac syczenie ze schodzi pwoietrze z niej plisss pomozcie

 

fajnie by było jakbyś czasem stosował jakieś kropki albo inne znaki przestankowe i starał się ustawiać wszyskie litreki na wałściwmy ( :wink: ) miejscu bo tak to się to ciężko czyta i nie wiadomo o co do końca chodzi a tu forowicze są bardzo leniwi i nie chce im się czytać postów w których nie wiadomo o co chodzi kapujesz a poza tym witam na Forum i życzę odnalezienia potrzebnych materiałów

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niejest tak źle,przemeq!!!!!!!!!zawshe moshe pisadź w ten sposub a wteyd wogule czasem niewiadomo oco chodzi a jak kogos hce poprawidź to sie mnie lódzie czepiajom ze jestem upierdliwy i nie umiem niogo dopshe tarktowac jak naprzyklad ma dyzlekcje albo cos wtym stylu.a jak ktos sie dóżo takih postuff na czyta to potem sam zaczyna pisac z blendami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...