Skocz do zawartości

Jestem w szoku jak mój WRX jeździ !


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie teraz,czy czasem nie napisałem coś z ironią w stosunku do Ciebie :(

 

Z tego co pamiętam to że mam małego !

 

 

 

 

 

 

Świra na tle Subaru :)

Cholera!Nie usnę!!!Ja napisałem,że masz małego?!!!Jezu,przepraszam :(

EDIT:

Doczytałem!!!Masz!!!Dużego ....na tle Subaru :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wy to chłopaki macie dobrze... Ja kiedyś podpadłem dziewczynie intaka :shock:

 

Chyba trzeba sprawdzić, jaka jest możliwość uzyskania obywatelstwa Wysp Owczych, Hondurasu albo Kambodży. Tam mnie nie znajdzie... Taką mam w każdym razie nadzieję... :roll:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to chłopaki macie dobrze... Ja kiedyś podpadłem dziewczynie intaka

 

No Graży podpaść? Coś Ty facet robił? :)

 

A to było dawno, jak jeszcze byłem nowym forumowiczem i miałem za duże ciśnienie :). Intak na szczęście jakoś ostatnio stwierdził, że już nie pamięta tej sprawy, także liczę, że jakoś ujdę z życiem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przyp....dolic potrafi :D

 

To chyba każdy umie. Poza tym - niejednokrotnie widziałem takiego steryda (to nie o Intaku - akurat widziałem parę zdjęć z Plejad ;) ) leżącego po walce ze szczupłum, wysportowanym 'chłopaczkiem'. Nie zapomnę tylko, jak kiedyś pewien 'tatuś', taki ~40 zlał po pyskach dwóch wieeeeelkich bramkarzy za to, że mu syna obili :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle to nie wiem czy nie byłoby nawet przyjemnie być obiektem prześladowania dziewczyny Intaka, wkurzona kobieta tez ma swój urok a Graży tego odmówić nie można. :-D

 

Sugerujesz mi coś?znaczy sie chcesz żebym Cie zaczepiała? wyzywała? biła?gryzła?drapała..itd.? :wink: kurcze,czego ja sie tu dowiaduje.A na plejadach to chyba nawet jednego zdania ze mną nie zamieniłeś :?

 

A jeśli chodzi o Przemqa,to ja juz o tym zapomniałam, co byśmy sie postukali, znaczy sie zwrócil mi uwaga i juz.....ale mam nadzieje że mu nieodszczekałam...niepamiętam, nieważne.Prawda PRZEMEQ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało tam być popstrykali!! (...) Wiadomo o co chodzi

 

Ani przez moment nie miałem wątpliwosci... :twisted:

(Czy Intak już po mnie jedzie...?)

 

Graża, zdjęcie super. Serio.

 

 

Owocu drogi!!!

pewien 'tatuś', taki ~40

...ty też się kiedyś zestarzejesz :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o Przemqa,to ja juz o tym zapomniałam, co byśmy sie postukali, znaczy sie zwrócil mi uwaga i juz.....ale mam nadzieje że mu nieodszczekałam...niepamiętam, nieważne.Prawda PRZEMEQ?

 

Siur, że prawda 8)

 

Serdecznie pozdrawiam.

 

A ci, co piszą o tym stukaniu vs. pstrykaniu to wiesz - "to nie ludzie, to wilki" :twisted:

 

PS. Chciałem napisać: "do twarzy Ci z tą rurką" ale znów bym podpadł i znów bym się musiał tłumaczyć i znów bym musiał stać o 4.30 rano w kolejce do ambasady Górnej Wolty w kolejce z prośbą o prawo stałego pobytu :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...