Skocz do zawartości

Jestem w szoku jak mój WRX jeździ !


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

raczej nie bo pewnie jestem podobnym kierowcom jak ty, po prostu ten Golf TDI to juz legenda ;)

 

Dasz wiare, ze ja ciagle o tym mysle?!

Naprawde coraz trudniej mi uwierzyc, ze tamto auto mialo 130KM....

Na okraglo o tym mysle :evil::evil::evil:

 

ja jak wczesniej juz pisalem robile (na ulicy co prawda)1,8T i vr6 a one maja troszke lepsze przyspieszenia do 100 jak ten 1,9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pucowac sie ??

 

No. Nie do końca wiem, co to znaczy - ale dokładnie w takim kontekście było użyte :twisted:.

 

to odzywka wiezienna, a co to znaczy to zapytaj kogos kto siedzial :D

 

To nie jest zadna odzywka wiezienna, uzywac tego mozesz w roznych kontekstach np. gdy jakis fajfus podlizuje sie do ciebie, badz "powiedzmy" tak jak pisal owoc..... mozliwosci masz kilka. Skad wiem? Bo wiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku jak mój WRX jeździ !

 

 

 

U mnie prawie seria 265KM i 385 N/m :)

 

Prawie seria?! :) ha ha

 

Sprzęgiełko chyba się poszło ten tego

 

W pierwszym starciu z tą 400 parę konną M5 na starcie mi nie poszło zaspałem i strzeliłem według szkoły pana volki. Teraz wiem ze WRXsem da sie zapiszczeć oponami na suchym.... Sprzęgło póki co działa jeszcze. :)

Ale raczej nie zamierzam tego powtarzać....

 

Wytrzymałe to sprzegięłko po takich bojach. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pucowac sie ??

 

No. Nie do końca wiem, co to znaczy - ale dokładnie w takim kontekście było użyte :twisted:.

 

to odzywka wiezienna, a co to znaczy to zapytaj kogos kto siedzial :D

 

To nie jest zadna odzywka wiezienna, uzywac tego mozesz w roznych kontekstach np. gdy jakis fajfus podlizuje sie do ciebie, badz "powiedzmy" tak jak pisal owoc..... mozliwosci masz kilka. Skad wiem? Bo wiem....

 

ja to znam jako to co napisalem, a jak inni ludzie to interpretuja i uzywaja to ich sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku jak mój WRX jeździ !

 

Więc tak

 

Zajścia miały miejsce w bezpiecznej strefie opuszczonego pasa startowego więc proszę od razu nie potępiać moich poczynań.

Nie jestem zwolennikiem sprawdzania siebie i aut w ruchu ulicznym :!:

 

Ostatnio miałem parę mini wyścigów. Nie mam czasu opisywać ze szczegółami wiec krótko:

 

Subaru WRX vs. A6 Biturbo 2.7 automat zrobiony na 300KM - 2:0

Subaru WRX vs. BMW E30 170KM - dwie sztuki łącznie 6:0

Subaru WRX vs. BMW M5 rocznik 1989 315KM 4:0

 

kurde... identyczną historię przeczytałem ostatnio na streetracing.pl ("A co pan robił w damskiej ubikacji, panie kolego?" :wink: ). Tylko, że tam główny bohater nazywał się "maniacWRX" i miał takie zajebiste mięsnie... :roll:

 

No zresztą sami zobaczcie...

 

http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=25665

 

:wink: :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na opuszczonym lotnisku spotkały sie dwa podregulowane przez firmę KOCAR cztero łapy:

 

Audi A6 Quattro BiTurbo 2,7 Awant automat

Subaru Impreza WRX 2,0 Turbo

 

Audi 300 KM i 450 N/m

Subaru 265 KM i 385 N/m

 

Starcie pierwsze:

 

Start na trzeci klakson w Audi.

Start -Audi wyskakuje mi na 2 metry, ja spokojnie aby nie zjarać sprzęgła zakleszczam 1, A6 z przodu u mnie obroty przekraczają magiczne 3500, Rakieta ! 2 przy 60Km/h, 6500 idealnie, idziemy równo. 3! 100Km/h 7000 bach Audi zostaje w tyle, jego mały niemiecki komputerek-tiptronic robi co może, 4! 140Km/h, widzę w lusterku kombi. 180 Km/h powoli żeby tylny most nie walnął wkładam 5!. Audi trochę nadrabia. 220 Km/h koniec pasa startowego Audi juz nie nadrobi....

Drugie starcie, Audi przełącza sie na sekwencje, lepszy start i mój i jego, juz trochę odważniej lekki strzał z 3500 obrotów. Szarpniecie 1! ,2! AUDI w tyle 3! , 4! delikatnie 5! po zawodach.

 

Japońskie Zero kontra Niemiecki MESSERSCHMITT 2:0

 

P.s. Dobrze że MESSERSCHMITT nie miał manuala i jest w wersji full wypas

http://www.streetracing.pl/forum/images ... a5527c.jpg

 

 

 

my.php?image=12430798884320c61a5527c9or.jpg

 

 

W tym miesiącu mam jeszcze zamiar z M5 ponoć 441 Koni się spotakć Może wreszcie coś mnie zmusi do wysiłku

 

P.s. BMW M5 89 rok 315 koni zjadłem podobnie jak A6 BT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karmi - ale my na Forum SR mamy dostęp, żeby sobie przeczytać :twisted: , natomiast - tak jak na naszym forum - tylko zarejestrowani użytkownicy mogą podejrzeć profile innych, w tym ostrzeżenia... Stąd było moje pytanie, czy ktoś ma tam konto...

 

Thanks for the effort, anyway... 8)

 

Kolega dostal ostrzezenie za pisanie nie na temat. Przy takim moderowaniu jak tam jest, to polowa piszacych na tym forum juz dawno by miala bana :lol:

 

Aaa...

 

I dlatego nasz forum jest takie fajne, a tamto jest takie niefajne 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś tam konto?

 

Azrael jest moderatorem w dziale "Jazda po zakrętach" , a poza tym widuje sie tam sporo uzytkowników tego forum. Choćby nawet kolega Shodan :wink:

 

To bardzo mały dział.... większość na tym że forum to mistrzowie długiej prostej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karmi - ale my na Forum SR mamy dostęp, żeby sobie przeczytać :twisted: , natomiast - tak jak na naszym forum - tylko zarejestrowani użytkownicy mogą podejrzeć profile innych, w tym ostrzeżenia... Stąd było moje pytanie, czy ktoś ma tam konto...

 

Miałem już 3.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...