Skocz do zawartości

Jestem w szoku jak mój WRX jeździ !


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to czy normalna rzecza jest ogien z wydechu przy zmianie biegow na granicy odciecia

Identyczne zjawisko widziałem u kolegi w 100% seryjnym GT z pełnym SS :!:

 

Intakwrx!Może nie doczytalem dokładnie, ale nie znalazłem Twojej odpowiedzi na pytanie, czy masz Ecutec. Masz? :)

 

BaRy!!!Patrząc na Twoje czasy przejazdów na Plejadach myślę, że bez modów, itp masz szansę w przyszłym roku na 1 miejsce. Przyznam szczerze, że przed Plejadami czytając wypowiedzi niektórych użytkowników wytypowałem kilku faworytów, Ciebie wśród nich nie było, ponieważ nie odzywałeś sie na ten temat, nie dawałeś "fachowych" rad instruktora jazdy, nie pisałeś o swoich możliwościach i doświadczeniu!!!!Chwała ci za to!!!! :DW przyszłym roku bedziesz moim faworytem :!:

Natomiast Ci "mega drivers" w konfrontacji z rzeczywistością spadli na dalsze lokaty w moich typowaniach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawialem na ostatnie.. no moze przed-ostatnie miejsce - tymbardziej, ze w ogole mialem nie jechac z uwagi na skrzywiona piaste :lol: :wink:

OGSiu!!!Ty byłeś poza konkurencją!!!! :mrgreen:

EDIT:

Oczywiście w pozytywnym znaczeniu!!!! :mrgreen:

(ostatnio mi sie juz dostało od Przemqa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czy normalna rzecza jest ogien z wydechu przy zmianie biegow na granicy odciecia

Identyczne zjawisko widziałem u kolegi w 100% seryjnym GT z pełnym SS :!:

 

Intakwrx!Może nie doczytalem dokładnie, ale nie znalazłem Twojej odpowiedzi na pytanie, czy masz Ecutec. Masz? :)

 

 

Subaru made in Ecutec ;)

 

Mi z rury pieknie strzela przy głebokiej redukcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(ostatnio mi sie juz dostało od Przemqa :)

 

No pięknie... :roll: Przecież ja dobry człowiek jestem - nie biję, nie pluję, nie kąsam po kostkach. Czasem tam się puści jakiś tekst pod Witusia, czy się wsadzi kij w mrowisko, żeby się działo na forum, ale tak mi walić z grubej rury między oczy... No wiesz... :cry:

 

:wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BaRy!!!Patrząc na Twoje czasy przejazdów na Plejadach myślę, że bez modów, itp masz szansę w przyszłym roku na 1 miejsce.

ALEX teraz ale mnie podbudowałeś :!: Dzięki :!: :D

Szczególnie, że to słowa jak by nie było rywala Plejadowego i to jak narazie lepszego :!:

 

Mam nadzieje, że mój wynik to nie było tylko szczęście debiutanta.

A szanse jakies tam są ale jest jeszcze kilka innych osób które mogą ostro zawalczyć

np. Emil który nam deptał po piętach ale przez spóźnienie nie wskoczył na 3cie miejsce a szkoda.

No i inni których w tym roku nie było albo im nie poszło najlepiej.

Przyznam szczerze, że przed Plejadami czytając wypowiedzi niektórych użytkowników wtypowałem kilku faworytów, Ciebie wśród nich nie było, ponieważ nie odzywałeś sie na

ten temat, nie dawałeś "fachowych" rad instruktora jazdy, nie pisałeś o swoich możliwościach i doświadczeniu!!!!Chwała ci za to!!!! :DW przyszłym roku bedziesz moim faworytem :!:

Natomiast Ci "mega drivers" w konfrontacji z rzeczywistością spadli na dalsze lokaty w moich typowaniach :D

Ja się nie wypowiadałem bo nie jestem specem od teorii jazdy a i doswiadczenie marne

bo GTekiem poruszam się dopiero od marca, nie byłem na SJSie,

zaliczyłem tylko pojeżdżawki po śniegu na Bednarach ze Scoobym no i Intakowe w Kąkolewie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie wypowiadałem bo nie jestem specem od teorii jazdy a i doswiadczenie marne

bo GTekiem poruszam się dopiero od marca, nie byłem na SJSie,

zaliczyłem tylko pojeżdżawki po śniegu na Bednarach ze Scoobym no i Intakowe w Kąkolewie.

Tym bardziej podtrzymuję swoją wcześniejszą ocenę!!!Mam nadzieję, że w przyszłym roku się spotkamy (chyba, że wcześniej) i powalczymy :)

P.S.Szlifuj formę, bo znam paru kierowców z forum, którzy mogą mocno namieszać na przyszłych Plejadach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie bo pewnie jestem podobnym kierowcom jak ty, po prostu ten Golf TDI to juz legenda ;)

 

Taki latający Holender albo raczej Latający Hans.... E to była Moniqa pewnie po szlifie cylinderków :)

Źle jej cosik ustawili i poszłłłooo 2 bary po garach.... :)

 

JEDyn pan Bóg wie ile ta zjawa miala do setki.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie bo pewnie jestem podobnym kierowcom jak ty, po prostu ten Golf TDI to juz legenda ;)

 

Dasz wiare, ze ja ciagle o tym mysle?!

Naprawde coraz trudniej mi uwierzyc, ze tamto auto mialo 130KM....

Na okraglo o tym mysle :evil::evil::evil:

JED!!!Zbieraj kasę (ja też coś tam kombinuję) i ładujmy Ecutec'ka. Nie będzie Diesel pluł nam w twarz :!: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku jak mój WRX jeździ !

 

 

 

U mnie prawie seria 265KM i 385 N/m :)

 

Prawie seria?! :) ha ha

 

Sprzęgiełko chyba się poszło ten tego

 

W pierwszym starciu z tą 400 parę konną M5 na starcie mi nie poszło zaspałem i strzeliłem według szkoły pana volki. Teraz wiem ze WRXsem da sie zapiszczeć oponami na suchym.... Sprzęgło póki co działa jeszcze. :)

Ale raczej nie zamierzam tego powtarzać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...