Skocz do zawartości

Jestem w szoku jak mój WRX jeździ !


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w szoku jak mój WRX jeździ !

 

Więc tak

 

Zajścia miały miejsce w bezpiecznej strefie opuszczonego pasa startowego więc proszę od razu nie potępiać moich poczynań.

Nie jestem zwolennikiem sprawdzania siebie i aut w ruchu ulicznym :!:

 

Ostatnio miałem parę mini wyścigów. Nie mam czasu opisywać ze szczegółami wiec krótko:

 

Subaru WRX vs. A6 Biturbo 2.7 automat zrobiony na 300KM - 2:0

Subaru WRX vs. BMW E30 170KM - dwie sztuki łącznie 6:0

Subaru WRX vs. BMW M5 rocznik 1989 315KM 4:0

 

Subaru WRX vs. BMW M5 441KM rocznik 2001 na 1/4 mili wygrana.

 

Potem kierownik BMW poprosił o lotny start, wiem że dziwnie, ale tak chciał.... pewnie dlatego że 4x4 dało mi półtora długości na starcie i dopiero wyprzedził mnie, ale juz kiedy 400 metrów się skończyło :) do 100Km/h równo potem systematycznie zostałem w tyle przy 220 Km/h dwie długości zostaje. Wiec wniosek jeden na krętej drodze M5 nam nie ucieknie ;) W M5 skończyły sie hamulce i kolega już niechciał walczyć.

 

Szok że z taką potegą jak M5 z 2001 mogę powalczyć na 1/4 mili i to na suchym :)

 

 

U mnie prawie seria 265KM i 385 N/m :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem w szoku jak mój WRX jeździ !

 

No nie... następny... :evil:

 

To ja tu robię sobie lalkę voodoo z OGS-owego WRX-a i codziennie ją skrupulatnie nakłuwam, zgodnie ze starą polską tradycją życzenia jak najgorzej tym bliźnim, którym się poszczęściło, a Ty mi tu wyjeżdżasz, że masz kolejnego WRX-a, który niechcący jest x razy mocniejszy, niż być powinien i niż to, za co zapłaciłeś... :evil:

 

:wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Przemeq - tradycje ci sie pomerdaly.

W Polsce nie lalka sie trza bawic a zadzwonic do US, albo niechcacy upuscic klucz fransuski na czyjes auto. :twisted:

Latasz po tym swiecie i zatraciles poczucie miejsca i czasu :mrgreen:

 

PS. Jezeli dobrze pamietam to IntakWRX dokladnie wiedzial za co placi a OGS to faktycznie bonusa dostal (z tego co tu czytam).

 

PS2. IntakWRX mam nadzieje ze w okresie miedzy swietami Bozego narodzenia i Sylwestrem jakies Kakolewo albo inne lotnisko wypali. Caly rok zyje ta nadzieja!

Badz co badz to Twoja wina ze teraz jezdze WRXem :twisted:

 

Pozdrawiam,

 

Saval

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Przemeq - tradycje ci sie pomerdaly.

W Polsce nie lalka sie trza bawic a zadzwonic do US, albo niechcacy upuscic klucz fransuski na czyjes auto. :twisted:

Latasz po tym swiecie i zatraciles poczucie miejsca i czasu :mrgreen:

 

Cholera, faktycznie, ale wstyd... :oops: Teraz ktoś mi będzie mógł zarzucić, że nie jestem prawdziwym polakiem :shock:

 

:wink:

 

PS. Jezeli dobrze pamietam to IntakWRX dokladnie wiedzial za co placi a OGS to faktycznie bonusa dostal (z tego co tu czytam).

 

Tej części historii nie znam.... Coś więcej?

 

Badz co badz to Twoja wina ze teraz jezdze WRXem :twisted:

 

Ja bym tu jednak mimo wszystko użył słowa "zasługa" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej części historii nie znam.... Coś więcej?

 

Oj, Przemeq, jednak się musisz od młodszego dowiadywać... Już Alzheimer? Zły tryb życia prowadzisz :twisted:.

 

Intak wsadził do WRXa jakiś ECUtek, czy nie-ASO, nie wiem, ale powiększał moc... A OGS - nic. Albo się nie przyznaje... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej części historii nie znam.... Coś więcej?

 

Oj, Przemeq, jednak się musisz od młodszego dowiadywać... Już Alzheimer? Zły tryb życia prowadzisz :twisted:.

 

Intak wsadził do WRXa jakiś ECUtek, czy nie-ASO, nie wiem, ale powiększał moc...

 

Nie Intak a Paweł (wrx33), do którego Intak poźniej kupił WRXa :wink:

 

Widzisz owocku - znów Ci się nie udało mnie dopaść :twisted:

 

Ale próbuj, próbuj - może kiedyś nadejdzie ten piękny dzień... :mrgreen:

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intakwrx, widze, że tam ostro djesz.

 

Subaru WRX vs. BMW M5 441KM rocznik 2001 na 1/4 mili wygrana.

 

Objechać M5 na ćwiartke kurna to niezły wyczyn :shock:

a i z tą A6 nie w kij dmuchał.

 

 

U mnie prawie seria 265KM i 385 N/m :)

To mówisz gdzie ten WRX przechodził tą kuracje sterydową :?: :wink:

ECUtec :?:

Widze, że i mojemu GTkowi by się przydały jakieś witaminki, aby przy kolejnym wspólnym upalanku nie zostać za bardzo w tyle. :roll:

Może go troche odetkam i wywale katalizator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że i mojemu GTkowi by się przydały jakieś witaminki, aby przy kolejnym wspólnym upalanku nie zostać za bardzo w tyle.

 

i mówi to ten który na Plejadach drugie miejsce zajął :wink:

 

No jakoś się udało ale trzeba sie rozwijać bo jak widać pozostali nie tracą czasu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a i z tą A6 nie w kij dmuchał.

 

 

Te A6 jest naprawde szybkie, ale automat go spowalnia.... no i mimo wyłaczenia ESP i usilnych staran nie udało mi sie nim boka nawet malego zrobić :(

 

Jezdzilem takim samym A6 w te wakacje tylko ze w manualu i w maxymalnej wersji wyposazenia jaka tylko jest. Auto jezeli mnie pamiec nie myli ma 250PS i do "setki" idzie w 6.1 (tak mowil mi kolega) Autko naprawde wgniata w fotel ale tak bardzo tego nie odczuwasz, byc moze z racji jego rozmiarow i wagi. Zreszta zdawalo mi sie ze lepiej jedzie juz Civic SI - ale tylko sie tak zdawalo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji tematu sciganka..... to czy normalna rzecza jest ogien z wydechu przy zmianie biegow na granicy odciecia? Troche sie zdziwilem jak zobaczylem pieknego polmetrowego kocura z rury :shock: :D Wydech jest kompletny SS a auto to totalna seria. Ciekawe czy jest to zdrowe dla silnika :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomekEl, normalne... jak uwolnisz wydech to tak jest... jeszcze bardziej jak zalozysz BOVa i bedzie go zalewac...

 

Azrael, z czego to wynika? z dobrego rozlozenia masy, dobrego rozlozenia momentu czy poprostu za malo mocy jak na taka mase?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...