Skocz do zawartości

Rajd Warszawski


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja jestem sędzią na mecie odcinka Nowe Miasto 2/6 w sobotę, a w niedziele odcinka U Baby 11/14 także jak ktoś będzie krążył po okolicach rajdu to zapraszam serdecznie :!: Poznacie że to tam po ładnym samochodzie :P Ja będe w pomarańczowej kamizelce.

A wieczorkiem impreza w Ciechanowie będzie się działo.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jaka liste zrobimy chetnych na wieczorne spotkanko, zeby bylo wiadomo ile miejsca zarezerwowac :?: :)

Ekhm... ze tak powiem, istnieje pewne niezerowe prawdopodobienstwo, ze calkowitym przypadkiem :wink: bede wtedy w Warszawie... Wiec jesli przyjmiecie poznaniaka, to mozecie mnie dopisac do listy :twisted: . Zaznaczam jednak, ze na dzien dzisiejszy to szanse, ze mi sie uda sa, hmm, polowiczne :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm... ze tak powiem, istnieje pewne niezerowe prawdopodobienstwo, ze calkowitym przypadkiem :wink: bede wtedy w Warszawie... Wiec jesli przyjmiecie poznaniaka, to mozecie mnie dopisac do listy :twisted: . Zaznaczam jednak, ze na dzien dzisiejszy to szanse, ze mi sie uda sa, hmm, polowiczne :roll: .

Fajowo :!: :)

Dopisuje i mam nadzieje, ze Ci sie uda :)

Pozdr.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeeeeeeeeee..tradycjonalista..my z Hansem dopiero mamy zamiar zamknąć sezon

 

apropo autek bez dachu to dziś zajawiłem sie strasznie na Mazde MX-5, śliczne autko :wink: Niestety jak dla mnie to troche za mało praktyczne, ale jako drugi pojazd w domu czemu nie...(jak to dobrze że marzenia są za free :mrgreen: )

 

pzdr i sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie..zapomniałeś też się zjawić w niedziele rano w punkcie zero 8) a szkoda..było fajnie, licznie,wesoło i z przygodami 8)

przy okazji chce podziękować całej wesołej kompanii tj Szumonowi i Krebelce,Kubie,

Rafałowi, Mateuszowi,Chlorowi, Wojtkowi, Łukaszowi,Oldze i Pikusiowi, Kaśce i wszystkim pozostałym.. :mrgreen: to co..teraz Wawelski? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie..zapomniałeś też się zjawić w niedziele rano w punkcie zero 8) a szkoda..było fajnie, licznie,wesoło i z przygodami 8)

 

Żeby nie było gołosłownie mała zachęta do przeglądnięcia fotek z rajdu moimi oczami :wink:

 

Na wstępię chcę podziękować wszystkim, którzy się zjawili za miłą zabawę. Było super. W szczególności Azraelowi za przenocowanie mnie, wszystkim innym za towarzystwo i opowiadanie 'ciekawych' rzeczy z przeszłości mojego auta hehe. W samą sobotę spaliłem paliwka trochę za ponad 300PLN, co świadczy o rozmachu naszych wyjezdów i ustawicznym krążeniu między OS-ami, ale było warto. Szczególnie że nasi planerzy od map nie zawsze wiedzieli gdzie jedziemy, ale mieli nosa i zawsze trafialiśmy na miejsce :wink:

 

Dla potrzebujących pełna relacja (bez cięć cenzorskich) leży na:

 

Tutaj

 

UWAGA: Waży 190MB w tym parę krótkich filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...