Skocz do zawartości

Rajd Warszawski


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nooo..frakcja warszawska proszona jest o odzew!! plan jest taki...poniewaz w piatek będzie nam sie zebrać w ku..razem..wstępnie chcemy sie spotkać w sobote rano..gdzie, to pytanie do szefów zamieszania z Wawy..i razem ruszyć na odcinki..a wieczorkiem jakieś pij..integracja..czyli inaczej wieczorek zapoznawczy :mrgreen: w niedziele rano trzeba zerwać znów zwłoki bladym świtem..na odcinki..potem jakiś rodzinny obiadek, po buziaczku i każdy w swoją strone..no..to tyle z planów..a teraz wywołam do tablicy :D Warszawa, Lublin, i inna bliska i daleka okolica..na kogo można liczyć..kolejno odlicz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W najgorszym wypadku jestemw stanie 1-2 osoby przenocować. Coś na kształt łóżek jest, pościel się znajdzie. Uprasza się o nie palenei w domu i nie straszenie mojej mamy ;-)

 

Oczywiście postaram się coś załatwić, ale jakby nie wyszło to piszę się na 'najgorszy wypadek' :> Z wieczora potwierdzę jeszcze, czy w ogóle będę jechał. Odwdzięczam się klasycznie jakimś 6-pakiem :wink:

 

PS: Jest gdzie furę zaparkować czy mam szukać parkingu? :>

PS2: Nie palę, nie straszę mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo..frakcja warszawska proszona jest o odzew!! plan jest taki...poniewaz w piatek będzie nam sie zebrać w ku..razem..wstępnie chcemy sie spotkać w sobote rano..gdzie, to pytanie do szefów zamieszania z Wawy..i razem ruszyć na odcinki..a wieczorkiem jakieś pij..integracja..czyli inaczej wieczorek zapoznawczy :mrgreen: w niedziele rano trzeba zerwać znów zwłoki bladym świtem..na odcinki..potem jakiś rodzinny obiadek, po buziaczku i każdy w swoją strone..no..to tyle z planów..a teraz wywołam do tablicy :D Warszawa, Lublin, i inna bliska i daleka okolica..na kogo można liczyć..kolejno odlicz :mrgreen:

 

yyy... mnie niestety nie będzie :cry:. Ale już się tłumaczę: co prawda będę w Polsce, ale w sobotę bladym świtem muszę jechać na północny-wschodni kraniec Polski odebrać stamtąd kogoś (z wakacji), przywieźć z powrotem do W-wy i jeszcze tego samego dnia pójść na ślub i wesele... A po drodze myślałem, co by jeszcze wpaść na pół godzinki na wyścigi na ćwiartkę, zobaczyć tam Brać Subarowo-Forumową... W niedzielę samolot o 11:05 do mojej "ulubionej" europejskiej stolcy - Syfii... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My pewnie będziemy.

Jak dobrze pójdzie to i na Rajdzie i wieczorkiem.

W razie potrzeby możemy kogoś przenocować - kanapa jest wygodna ale grozi to bliskim spotkaniem z naszym "małym pieskiem". :wink:

Jakbyśmy się zdecydowali gdzie wieczorne harce to można by coś zarezerwować, bo w sobotę wieczorem to z wolnymi miejscami różnie bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olga, masz tez o tym myslam :)

Pytanie tylko gdzie ? i na ile osob :)

Moze jaka liste zrobimy chetnych na wieczorne spotkanko, zeby bylo wiadomo ile miejsca zarezerwowac :?: :)

 

Pewniaki to ;) :

1. Szymon vel Pumex

2. Krebelka

3. Moniqa

4. Katia

5. Roland (?)

6. Dominika (?)

7. Scooby

8. Olga (?)

9. Landm (?)

10. Azrael

11. Dżanek (?)

 

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...