Skocz do zawartości

Pytanko o Imprezę 2l wolnossącą


japs

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do Sznownego Grona małe pytanko! Otóż chciałbym puścić trochę kasy i zastanawiam się nad kupnem Imprezy125 KM ( wolnossącej ) w wersji kombi. Może jakieś krótkie opinie czy warto zawracać sobie głowę. Myślę o nowym pojeżdzie i nie interesuje mnie używka bo lubię zapach nowości. Na bardzo dużych wrażeniach mi nie zależy tylko na fajnej bryczce ( nie chcę do końca stracić moich ostatnich siwych włosków :lol:) Poza tym z braku większej gotówki nie mogę myśleć o WRX'ach i Sti. Szukałem na tym forum zebranych w całość informacji o interesującej mnie Imprezie -niestety nie znalazłem. Pomóżcie a może na stałe dołączę do Waszego Klubu. Interesuje mnie :

1. czy tym da się jeżdzić

2. mocne i słabe pkt. samochodu

3. spalanie

4. jakość

5. jaki jest serwis w Mikołowie

Za pomoc dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

japs, jeśli interesuje Cię nowy samochód to już nie kupisz wolnossącej 125KM a co dopiero w przyszłym roku. Nie jest już produkowana, za to właśnie wchodzi nowy model ( po liftingu) z nowym dwulitrowym wolossącym 155 konnym silnikiem. W Europie jeszcze nie ma tych aut (już niedługo powinny się pojawić) więc trudno o odpowiedzi na Twoje pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się nad kupnem Interesuje mnie :

1. czy tym da się jeżdzić

2. mocne i słabe pkt. samochodu

3. spalanie

4. jakość

5. jaki jest serwis w Mikołowie

Za pomoc dziękuję

 

1. Da sie ...ale czeba miec prawo jazdy

2. mocne:

- podluznice i silnik ....nie da sie zagionc lokciem

slabe:

- bl;acha ... da sie zagionc lokciem, tapicerka ...da sie pocionc zyletkom, szyby ...da sie wybic lokciem ....chociaz ludzie tera majo slabe lokcie.

3. Pali sie jakies cztery godziny ... ale so wyjontki co sie zjaraly w godzine

4. Jakos to bedzie

5. Serwis w Mikolowie .........jest

 

ni ma za co ....dla mie to pestka

 

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takową Imprezkę (kombi, 125 KM) - wiek: 6 miesięcy.

Jeździć się da. Ze startu te kilka koni więcej jak znalał przy czym elastyczności w trasie nie można jej odmuwić. Wmiarę twardy, na zakrętach jak przyklejony (jeżdze na 16").

Spalanie w mieście okropne (ok. 10 l - 11 l) w trasie lepiej (ugrzeczniona jazda ok. 8 l z klimą).

 

Bardzo dobre wykończenie wnętrzna (lepsze niż Foresterze - ktoś co czytał mój topic o tapicerce wie o czym mówię).

 

Słabe głośniki fabryczne, no i gałka zmiany biegów jakby z Daewoo.

Poza tym bardzo przyzwoity pojazd. Myślę że wersja z 158 KM to bedzie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda :evil:

Poczekam na tą nową propozycję. Mam nadzieję , że nie będzie duuuużo droższa.

Sprawdziłem na stronkach niemieckich i tam podają cenę 20 800 ojro. Ciekawe jakie ceny wymyśli SIP.

http://www.subaru.de/showroom/impreza/impreza5-spec.htm

 

Z tego co wiem cena nowego wolnego ssaka 2,0 powinna być bardzo zbliżona do obecnej ceny 2.0, ale ten silniczek...to będzie coś.

A tak nawiasem mówiąc korzystam z serwisu w Mikołowie i z czystym sumieniem mogę Ci go polecić. Jest naprawdę oki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki jest serwis w Mikołowie

 

z tego co pisali forumowicze wcześniej wynika ze jest jednym z lepszych ASO Subaru.

 

właśnie wchodzi nowy model ( po liftingu) z nowym dwulitrowym wolossącym 155 konnym silnikiem.

 

158 KM :wink:

Różne są źródła, wcześniej TJ mnie poprawiał z 158 na 155 więc już nie wiem kto ma rację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...