Skocz do zawartości

Impreza MY'06 MODEL EUROPEJSKI - już wszystko jasne!


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przemeq, nowy Civic jest super. Choc na IAA nawet nie wszedlem do niego. Na szczescie mialem juz z nim kontakt. Wyglad zewnetrzy albo komus przypadnie do gustu, albo nie.

 

WRC fan, nie wiem, czy czerwone. Ale przy wylaczonym zaplonie wygladaja identycznie jak te w STi JDM/US.

 

P.S.

Relacji z IAA raczej bym sie nie spodziewal. Jak juz to raczej z hal poswieconych tuningowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, dokładnie o te mi chodziło :wink:

 

Formalnie ten kolor określany jest jako "amber red" 8).

 

Ciekawe jest tylko to, że o ile na tym zdjęciu faktycznie wygląda "bursztynowo", to na wielu innych, które widziałem, jest dość wściekle czerwony... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim zdjęciu jest dotyczasowy EUDM

 

Dotychczasowy? Ja tą fotke wziąłem z Twojego topicu o nowej Imprezie :wink:

 

Racja - już mi się wszystko myli :oops:. Tak, to jest fotka pochodząca z subaru.co.jp i dotyczy JDM-a MY'06.

 

Sorry za zamieszanie i podłą próbę wciągnięcia Twojej Osoby w moją ewidentną wpadkę :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może z tym odcieniem to jest tak że zależy od oświtlenia zewnętrznego? Na pierwszej (Twojej) fotce zegary są doświetlone, mojej jest już troche ciemniej. Albo jest to zależne od regulacji intensywności podświetlenia :idea:

 

 

Sorry za zamieszanie i podłą próbę wciągnięcia Twojej Osoby w moją ewidentną wpadkę

 

O Ty niedobry :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak już jesteśmy przy wnętrzu samochodu: nie wiem, czy zwróciliście uwagę, ale w wersji amerykańskiej impreza dostała CD ze zmieniarką na 6 płyt; w europejskiej - jest to samo "stare" radio CD + kaseta (???)

 

Nie podoba mi się to zupełnie... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, mi tez :)

 

oj, żebyś michal wiedział, jakie ja już mam ciśnienie na ten wózek... Jest dopiero wrzesień, a ja "mam termin" dopiero na styczeń... :cry:

 

Ci, którzy mają subarynki, na pewno wiedzą, o czym mówię... :roll:

 

Swoja droga, to nowe STi nie ma ogranicznika do 250, gdyz katalogowo ma osiagac 255km/h.

 

A to ciekawe, że Niemiaszki na to poszli - z tego, co wiem, oni się jakoś tak umówili, że samochody sprzedawane na tym rynku będą miały ograniczenie do 250 i dotychczas się tego trzymali... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga, to nowe STi nie ma ogranicznika do 250, gdyz katalogowo ma osiagac 255km/h.

 

A to ciekawe, że Niemiaszki na to poszli - z tego, co wiem, oni się jakoś tak umówili, że samochody sprzedawane na tym rynku będą miały ograniczenie do 250 i dotychczas się tego trzymali... :roll:

 

Nie, nie, nie :)

 

Patrz np. Porsche, Ferrari, czy Aston Martin. Nie wiem, czemu Subaru ograniczolo STi do 250 - moze zeby spoilery nie odpadly ;D Generalnie umowa o ograniczaniu aut do 250km/h zawarta byla miedzy Mercedesem, BMW i VAG. Inne marki jej nie podpisaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...