Skocz do zawartości

Impreza MY'06 MODEL EUROPEJSKI - już wszystko jasne!


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dociera sie juz ma ponad 1500km, o spalaniu nie bede pisal bo kazdy wie jak to wyglada, wedlug mnie auto jest bardziej elastyczne idzie od dolu i wydaje mi sie ze jest szybsze od STI SE, uklad kierowniczy poprawiony auto lepiej skreca, co mnie zdziwilo to to ze jest cichszy od swoich poprzednikow, chyba ze wydech sie musi przepalic zobaczymy, wiecej informacji udziele na spocie forumowym :)

 

Z oczywistych przyczyn na spocie mnie nie będzie. Z równie oczywistych jestem zainteresowany relacją :twisted:.

 

Także niechże jakaś dobra krakowska duszyczka będzie taka miła i skrobnie parę słówek po spocie. Wiem, że mogę na Was liczyć... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dir Wojczek,

To ze cos wyglada troche lepiej niz poprzednia ohyzda, wcale nie znaczy, ze jest arcydzielem. Ja mam taka ohyzde, to wiem.

Zaślepienie i brak obiektywizmu. No coz.

Zwlaszcza srodek jest wybitnym arcydzielem. Powinien byc w Sevres pod Paryzem wystawiany jak wzorzec sosowanej sztuki uzytkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglad nowego Subaru to arcydzielo projektantow.

 

wojczek - wejście na Forum z wysokiego "C", ale realistycznie patrząc na sprawę wygląd któregokolwiek subaru trudno nazwać dziełem, a już arcydziełem... no cóż... :roll: :twisted:.

 

I zgodzą się ze mną chyba wszyscy Forumowicze, nawet ci z oddziału dla trudnych/nieuleczalnych przypadków :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zgodzą się ze mną chyba wszyscy Forumowicze, nawet ci z oddziału dla trudnych/nieuleczalnych przypadków .

 

Ja sie nie zgodze :P Zawsze podobala mi sie Impreza i zawsze chcialem ja miec (oczywiscie sedan bo kombi..... jest faktycznie brzydka, sorry arno ;) )

 

No tak... Zapomniałem, że za oddziałem dla trudnych i nieuleczalnych przypadków jest oddział, na którego drzwiach jest napisane: "Milek" :P

 

:wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno bylem w salonie u Subaryty i ogladalem nowa piekna czarna Impreze STI :!: Mialem farta gdyz Subarynka zostala wstawiona z godzinke przed moim przyjazdem :D Jak dla mnie auto rewelacja pod kazdym wzgledem a na zywo prezentuje sie bez porownania lepiej niz na zdjeciach.

Rozwalily mnie zegary z unoszonymi wskazowkami do konca skali przy wlaczonym zaplonie :twisted:

 

Ps. Przemeq zmieniaj zamowienie na czarna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milek - czarny jest faktycznie piękny. Kiedyś jednak popełniłem błąd w postaci kupienia samochodu w kolorze "czarna perła" i obiecałem sobie, że już więcej tego błędu nie popełnię (pomijając fakt, że WR Blue Mica to dla wielu osób "jedyny słuszny" kolor dla imprezy). Samochód był piękny, ale:

 

- syf robił się w oka mgnieniu;

- w słońcu wyłaziły wszystkie praktycznie niewidzialne w normalnych warunkach ryski na lakierze, niedokładności w myciu itp. itd.;

- wyglądał tylko dobrze w słoneczny dzień, gdy stał w cieniu - wówczas czerń wychodziła ślicznie, ale nie widać było niedoskonałości, które opisałem powyżej;

- w normalny szary polski dzień czarny kolor nie jest aż tak zachwycający;

- od momentu, kiedy jak ostatni kretyn pojechałem na myjnię automatyczną, już nigdy nie udało mi się doprowadzić lakieru do stanu bez łuków od szczotek. Mimo polerowania i pokrywania samochodu różnymi super substancjami...

 

Także powtórzę: czarny tak, bo jest PIĘKNY. Ale tylko w salonie, lub jak się ma 15 samochodów i człowieka, który się nimi regularnie zajmuje tj. myje po każdej przejażdżce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:-)

Ale sie narobilo.Dla mnie to jest CUDO NA KOLACH i wcale nie ma znaczenia to ze szaleje za tym autkiem.Ale tak serio to faktycznie dwa wczesniejsze modele (a w szegolnosci ten z wylupiastumi oczami) nie byly specjalnie udane.Ten ma taki zadzior w oczach ktory wyglada super.Jenym slowem CHARAKTER - nie mylic z charakterkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS: chyba niczym sie nie rozni od 05....w kazdym razie nie z seryjnym wydechem. Moze ma troszke bardziej basowe brzmienie (wieksza pojemnosc?)

 

Ustalmy jedno - co miałeś na myśli pisząc: "chyba niczym sie nie rozni" :twisted:.

 

Bo może to oznaczać że (a) słuchałeś, ale nie usłyszałeś różnicy, lub (B) nie powinno się różnic tak generalnie. W przypadku, gdy wybierzesz odpowiedź (B), to obawiam się, że będzie ona nieprawidłowa :twisted:.

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...