Jump to content

Forumowy Kalendarz 2011

Jachu93

Recommended Posts

Każdy może oddać 4 głosy!!! Dałem 2 dni na głosowanie. Później kolejna 10. Streszczać się panowie i panie! :D

DRUGA 10:

11.Harvester2

harvvv.th.jpg

12.Premo1

premo1.th.jpg

13.Premo2

premo2.th.jpg

14.dorjan1

dorjan1.th.jpg

15.dorjan2

dorjan2.th.jpg

16.Michal K

michalk.th.jpg

17.BartZ

beben.th.jpg

18.Badi91

badi91.th.jpg

19.Xionc

xionc.th.jpg

20.Zamer1

zamer.th.jpg

• Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jest przecież kilka zdjęć które robił Smoq różnym forumowym autom. Więc materiałów jest dużo.

Ja proponuję np:

Harvesterowóz

podrasowane%20kolejne.jpg

albo coś na przekór - Waszkowóz

IMG_1828.JPG

zdjecia najlepiej by mogly byc z lustrzanki bo wtedy o wiele lepsza jakosc w kalendarzu jest i nie ma pikseli tak widocznych i najlepiej w najlepszej rozdzielczosci :D zeby nie bylo potem , ze czemu piksele widac :D

tutaj dodajmy jakies zmniejszone a jesli sie je zaakcpetuje to wysle sie w pelnej rozdzielczosci.

no i o to chodzi :)

ja zaraz swoję próbki wrzucę , coś koło 26 zdjęć czyli będzie z czego wybierać :)

-- 12 lis 2010, o 10:37 --

Pare zdjęć ode Mnie :) z Pojeżdżafffki 3 i 4 , i z niektórych Moich sesji Subaru :D

slideshow na Imageshack.us http://img220.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=isdsccopy.jpg

zwykła galeria - http://yfrog.com/64isdsccopyjx

mam nadzieję , że się podobają . :mrgreen::lol:

To może inaczej. Ja to widzę tak. Żeby było w miarę sprawiedliwie to fajnie byłoby aby w kalendarzu pojawiły się zdjęcia nie tylko Imprez ale i Forków i Legasiów (Outbacków). Fajnie też by było, aby każde z tych zdjęć miało inny charakter, np. ze 2 na torze (jedno na szutrach, a drugie na asfalcie Premo), itd.

Outbacków

8) :lol:

Proponuję wrzucać tu zdjęcia (pomniejszone oczywiście). Autora kosztuje to troszkę wysiłku, ale reszcie jest łatwiej oglądać fotki.

Zdjęcia muszą mieć w sobie to "coś". Fotka Premo jest superowa :) .

:wink:

Fajnie by było jakby pojawiła się jeszcze każda generacji imprezy. Np. biały lanos STI Kubeku

Jeżeli chodzi o Forki to ja proponuję zdjęcia któregoś z tych dwóch mstar albo anakinsky

dsc09188l.jpg

Jachu93, fajne wszystkie, prócz tego z Forkiem - denerwuje mnie ucięty na zdjęciu fragment zderzaka ;-) i w focie srebrnego GC też jest za mało "przestrzeni" po lewej stronie kadru.