Skocz do zawartości

Oświniaczone czapki zimowe


bociek

Wieram czapkę numer?  

138 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 495
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja przekazuję podziękowania od pewnego 4 i pół letniego, Małego Fana Subaru, który rano, 6 grudnia, rozpakowywał prezent Mikołajowy :) Na widok zabawek powiedział tylko: "Ja nie o to prosiłem Mikołaja!! Nieładne zabawki!!" I już miał się obrazić, ale na dnie coś mu zaszeleściło.... Wywalił wszystko z torby Mikołajowej i jego oczom ukazała się.... czarna czapka z charakterystyczną świnką :):D

 

 

Reakcja...??

 

 

"OJEJ, DZIĘKUJĘ MIKOŁAJU!!", czapka została dokładnie wyprzytulana i wycałowana, po czym nastąpiła seria pisków i wrzasków dziecięcej radości :D

Czapka wylądowała na głowie, zabawki (NIEROZPAKOWANE!!) zostały na podłodze, a mały chłopiec postanowił zrobić rundę po mieszkaniu, wydając dźwięki charakterystyczne dla pojazdów Jedynej Słusznej Marki :D

 

Niewprawny słuchacz mógł zapewne pomyśleć, że do Krakowa przeniesiono ulicę Karową i właśnie odbywa się tam przejazd legendy Subaru, Colina McRae albo Petera Solberga, albo obu naraz .... :wink: :twisted:

 

 

I w ten oto sposób, w pewnym mieszkaniu w Krakowie, rośnie kolejne pokolenie Fanów Subaru :)

 

 

KONIEC

P.S. Bociek, dzięki!! Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przekazuję podziękowania od pewnego 4 i pół letniego, Małego Fana Subaru, który rano, 6 grudnia, rozpakowywał prezent Mikołajowy :) Na widok zabawek powiedział tylko: "Ja nie o to prosiłem Mikołaja!! Nieładne zabawki!!" I już miał się obrazić, ale na dnie coś mu zaszeleściło.... Wywalił wszystko z torby Mikołajowej i jego oczom ukazała się.... czarna czapka z charakterystyczną świnką :):D

 

 

Reakcja...??

 

 

"OJEJ, DZIĘKUJĘ MIKOŁAJU!!", czapka została dokładnie wyprzytulana i wycałowana, po czym nastąpiła seria pisków i wrzasków dziecięcej radości :D

Czapka wylądowała na głowie, zabawki (NIEROZPAKOWANE!!) zostały na podłodze, a mały chłopiec postanowił zrobić rundę po mieszkaniu, wydając dźwięki charakterystyczne dla pojazdów Jedynej Słusznej Marki :D

 

Niewprawny słuchacz mógł zapewne pomyśleć, że do Krakowa przeniesiono ulicę Karową i właśnie odbywa się tam przejazd legendy Subaru, Colina McRae albo Petera Solberga, albo obu naraz .... :wink: :twisted:

 

 

I w ten oto sposób, w pewnym mieszkaniu w Krakowie, rośnie kolejne pokolenie Fanów Subaru :)

 

 

KONIEC

P.S. Bociek, dzięki!! Pozdrawiam :)

 

Bezcenne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czapki praktycznie wszystkie zostały wysłane. Dzisiaj poleciała ostatnia transza.

Proszę o informację do kogo nie doszła, niestety Poczta daje dupy na całego. Czekam na przesyłkę z Siedlec już 3 tydzień.

 

Co do pompona w tym tygodniu na pewno nie ogarnę, mam pilne wyjazdy w kraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czułem, że mnie zrozumiesz... ;)

historyjka jest kozak. "I już miał się obrazić, ale na dnie coś mu zaszeleściło...." :D

 

Ja dziś zauważyłem jeszcze jedną właściwość tych czapek- pozytywnie działają na niewiasty 8) :mrgreen:

to ja chyba do tych brzydszych należę, bo moja 2ga połowa powiedziała, że wyglądam w niej jak kretyn. powiedziałem, że napewno głupoty gada bo w takiej czapce się nie da jak kretyn.

Ale fakt faktem, ciut mała :( uchów mi nie zakrywa.

 

Bociek, proszę daj większy rozmiar dla tych z pomponem, niech będzie fajna ciuepluchna żeby dało się haczyki dla okularów zasłonić ale żeby na czubku jeszcze trochę materiału zostało, i można było by pomponem zarzucać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czułem, że mnie zrozumiesz... ;)

historyjka jest kozak. "I już miał się obrazić, ale na dnie coś mu zaszeleściło...." :D

 

Wiesz, to jest historia prawdziwa, dokładnie tak wyglądała reakcja :) Jak to zobaczyłem to padłem ze śmiechu, bo dzień wcześniej, kiedy przyniosłem czapę (ukrytą od kilku dni w pracy żeby nie została przez przypadek namierzona) usłyszałem, że na pewno się nie spodoba :) Ja nie wiem o co tym kobietom chodzi, czapka gites :)

 

Virus12, to nie Ty jesteś pozdrawiany czasem...??

 

"Tytuł: Pozdrawiamy sie :)

PostNapisane: Śr gru 08, 2010 10:43 pm

Offline

..:: Bywalec :..

 

Posty: 291

Skąd: W-wa

Pozdrawiam właściciela Imprezy w kolorze kości słoniowej + czarny naleśnik + złote felgi (bardzo podobną miał Pan Andrzej Koper), widzianej dziś około 08:20 na ul. Chłodnej.... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czapki praktycznie wszystkie zostały wysłane. Dzisiaj poleciała ostatnia transza.

Proszę o informację do kogo nie doszła, niestety Poczta daje dupy na całego. Czekam na przesyłkę z Siedlec już 3 tydzień.

 

Ja jeszcze czekam, cierpliwy jestem wiec nie ma problemu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bociek,

Czapy nadejszły :mrgreen: .Dzięki - są naprawdę niezłe. Nie wiem jakie trzeba mieć wiadro, że czapka nie weszła na uszy.

Jest oświniaczona i ciepła.

 

Teraz poproszę o edycję niebieską z żółtym paskiem :mrgreen: .

 

A tak poważnie, to na wiosnę trzeba pomyśleć o forumowej czapce z daszkiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...