Skocz do zawartości

Nowa kolekcja house


nemo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest to Pierre Cardin, ale nie jest to tez RAVEL... dobre gatunki, w miare przyjazne ceny - mysle, ze nie ma sie co przyczepiac - burakow ubranych w ich ciuchy raczej nie widzialem bo nie sa one zbytnio "dresiarskie"... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... kolekcja istotnie jest bardzo szeroka, od portfeli przez bluzy, t-shirty czapki po plecaki ..... co więcej ciuchy House z logo Subaru będzie można kupić również w SIP-ie (ale jeszcze nie teraz 8) )...... aaa no i będzie też kolekcja wiosenna .......

 

A Klubowiczom przypominam, że mają zniżkę 10% w Housie :D .....

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce poinformowac ze wszystkim przysługuje zniżka tylko troche sprytu zarejestrowac sie do klubu samsunga i juz jest 10% taniej a jakby nie patrzac na bluzie mozna zarobic 10zł a to juz jest np na hot dogi na stacji :D no chyba ze ktos ma znajomego w house wtedy nie musi nigdzie nalezec a znizka i tak sie należy :P

 

Pozdrawiam wszystkich !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hot Dogi na stacji za 10zł, czy dla tej strawy warto należeć do Klubu Samsunga i kupować bluzę z logo Subaru? A na jakiej stacji po tyle są te delikutasy? Na kolejowej może. Cytat mnie się ciśnie na usta:"Ubierasz teraz modną odzież, nie jesteś dziad-jesteś młodzież" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pisałem ze to rewelka a info o tym ze nie ma niebieskich juz były na forum reasumując są lepsze niz na www.subaru.pl sklep ale gorsze niz topowe ciuszki z kolekcji SWRT no cóż kompromis jak na polske i tak zadowalający w efekcie koncowym to moje zdanie :D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

House ekskluzywną firmą nie jest, ale i ceny ekskluzywne nie są.

 

Nieco badziewia w tej kolekcji subarzanej, kolory raczej bez sensu (wykorzystali pewnie część wcześniej zaprojektowanych ciuchów i ponaszywali to i owo), ale pojedyncze rzeczy zupełnie sympatyczne. Ja nabyłam kurtkę za całe 140 PLN (chyba) i uważam, że jest całkiem w porzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem dowiedzieć się, czy będzie coś niebieskiego... Bezskutecznie.

 

Tzn ze co ?? ze pytałes nie tych co trzeba pani ekspedientka ci nie powie bo niby skąd miałaby to wiedziec ona tam tylko pracuje.

 

Obawiam sie ze monika ma racje choc nie wykluczone ze SIP nie pozwolił gdyż wtedy ciuchy house byłyby zdecydowanie lepsze niz te prezentowane na www.subaru.pl ale to juz jest tajemnica marketingowa tych dwóch współpracujących ze soba firm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...