Skocz do zawartości

Ile jest "żyjących" H6 z LPG ( 99-03)??


Bartosz-B

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Teraz Ave T25 z instalacja LPi Vialle i tez podobny problem z regulacja zaworow, tyle, ze ich mniej i latwiej dostepne ;-)

 

Ave T25 to mozesz do Obk 2.5 porownac (o ile w ave jest jeden z mocniejszych motorow a nie 1.6 :mrgreen: ), a tam nie ma zadnego problemu z LPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za opinie. szczur75, co ile regulujesz zawory, z tego co przezytalem sa rozne szkoly - co 30tys i co 50tys.. Jaki to jest koszt, poniewaz rozrzut podawany na forum jest olbrzymi - od 1k do 7k... Czy silnik koniecznie trzeba wyjmowac (III generacja h6)? Jaka masz dokladnie instalacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

mój żyje 2004 rok przebieg 186 instalacje zakładał 1 właściciel, przy 178 wykonałem regulacje zaworów tylko 2 były "do regulacji"

dodam że mam lubryfikację, auta używam głownie w mieście także silnik nie jest mocno obciążany jak podczas jazdy po autostradach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Czy może mi ktoś pomóc i zna jakiś dobry warsztat LPG w Szczecinie gdzie mogę zagazować moje Subaru Outback III 3.0 H6 245 KM 2003 rok? Najbliżej mam tu http://autkogaz.szczecin.pl/ i mam od nich wycenę na 3600 zł. Ja sporo jeżdżę i nie robię krótkich przebiegów więc taki koszt zwróci mi się w rok. Pytanie tylko co do tego gazownika czy ktoś u nich zakładał gaz? Jak ktos zna jeszcze inny warsztat lpg w Szczecinie co zakłada do subaru to prosze pisać i polecać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...