Skocz do zawartości

Szukam odważnego na prawy fotel ;)


AMI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Wiekszosc z Was, z malymi wyjatkami mnie nie zna - aczkolwiek przegladam to forum od czasu jakiegos, mimo, iz nie mam Subaru (choc w sumie tak wiele nie brakowalo:)).

 

Tak czy inaczej przegladam to forum i stwierdzilem, ze moze byc to dobre miejsce, by zadac pytanie, czy nie znalazlby sie tutaj ktos chetny poprobowac wraz ze mna sil w KJS'ach jako pilot.

 

Przygotowywany samochod tez wprawdzie Subaru kompletnie nie przypomina - bo jest to 126p :), ale od czegos trzeba zaczac :)

 

Mieszkam w Lodzi, wiec najlepiej byloby , gdyby byl to ktos z okolic, ale jesli ktos ma zapal i sile doskakiwac z wiekszych odleglosci, to ja nie widze problemu.

 

Swietnie by bylo, gdyby to byl ktos, kto ma jakies doswiadczenie, ktorym moglby sie ze mna takze podzielic, ale przede wszystkim dobrze, by byla to osoba kumata i zapalona, z ktora mozna sie uczyc wszystkiego chocby i od poczatku :).

 

Mile widziany bylby udzial w kosztach poszczegolnych zabaw, ale to juz z ew. zainteresowanym zawsze mozna dogadac.

A jeszcze gdyby sie znalazly jakies umiejetnosci mechaniczne pokrzyzowane ze znajomoscia 126p, to juz byloby chyba wprost idealnie :)

 

Jesli ktos bylby chetny, to prosze o kontakt:

e-mail: rudeami@poczta.onet.pl

tel: 602-686-614

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziubek, posiadam zapal a po pól litrze sliwowicy jezdem jak kamikadze. Mialem w zyciu piec maluchów z czego w jednym wymienilem swiece ( jedna, druga byla dobra), czyli posiadam doswiadczenie. Na prawym fotelu zachowuje sie wulgarnie lub bardzo wulgarnie w zaleznosci od umiejetnosci kierowcy ( wyjatek, to angielska wersja malucha). Lubie " z doskoku" aczkolwiek do ty pory gustowalem w kobietach. Co do partycypowania doskokow jestem "ZA" bo mie sie spózniajo przelewy. caluje.

 

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziubek, posiadam zapal a po pól litrze sliwowicy jezdem jak kamikadze. Mialem w zyciu piec maluchów z czego w jednym wymienilem swiece ( jedna, druga byla dobra), czyli posiadam doswiadczenie. Na prawym fotelu zachowuje sie wulgarnie lub bardzo wulgarnie w zaleznosci od umiejetnosci kierowcy ( wyjatek, to angielska wersja malucha). Lubie " z doskoku" aczkolwiek do ty pory gustowalem w kobietach. Co do partycypowania doskokow jestem "ZA" bo mie sie spózniajo przelewy. caluje.

 

 

mamusia

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

O mało nie zszedłem ze śmiechu...

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

I dlatego właśnie twierdzę, że nie powinniśmy mamusi puszczać na wakacje, bo nudno bez niej jest i szaro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMI nie wiem, czy znajdziesz kogoś z okolic Łodzi do KJS'ów... Nie słyszałem tu nikogo takiego. Jest jeden taki odważniacha co już JURASIC RAJD zaliczył ale z Krakowa i nie sądzę aby doskakiwał tym bardziej, że nużek za długich to on nie ma... (czekam na ripostę ) Ale może ktoś Ci się znajdzie...

 

I dlatego właśnie twierdzę, że nie powinniśmy mamusi puszczać na wakacje, bo nudno bez niej jest i szaro...

Ale po wypoczynku umysł lepiej funkcjonuje.... :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden taki odważniacha co już JURASIC RAJD zaliczył ale z Krakowa i nie sądzę aby doskakiwał tym bardziej, że nużek za długich to on nie ma... (czekam na ripostę )

 

 

to chyba o mnie mowa 8)

Racja, do Łodzi jest kawałek. Może spróbuj na www.autoklub.pl/forum dać ogłoszenie, tam prędzej sie ktoś znajdzie. Albo na rajdy.hoga.pl

 

Pozdrawiam i życze powodzenia w poszukiwaniach umysłowego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...