Skocz do zawartości

CENTRALNY ZAMEK NIEDZIAŁA Z PILOTA POMOCY !!!!!


pawulonik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

A ja mam pytanie.

 

Czy jest możliwość zaprogramowania (użycia) pilota nie będącego oryginalnym Subarowskim, na okazję, kiedy oryginalny "otwieracz" w kluczyku miałby wyzionąć ducha [brak drugiego kluczyka] (cos jak np http://allegro.pl/pilot-samokopiujacy-tania-wysylka-latwe-programowa-i2318569541.html ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

W moim aucie nie udało mi się zaprogramować kluczyka :( Przez pomyłkę jak wyjmowałem wykładzinę podłączyłem kostkę i bez problemu rozkodowałem :D zakodować już nie mogę wrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

WWitam, ogrzeje kotleta odnośnie sterowania centralnym zamkiem, posiadam od dwóch dni WRX GD '02. I jest problem z centralka, czytałem programowaniu dodatkowego pilota, bateriach i wtyczce w przednim slupku  itpitd.. nic nie pomogło, centralka nie reaguje w żaden sposób. Jest to sterownik firmy EMG QY01 z dwoma pilotami, wpiety w wiązkę która dochodzi do białej puszki Alpha Corp, pod kierownicą, która jak się doczytałem  jest sterownikiem zamka centralnego, obsugiwanego z przycisków w kluczyku które to przyciski też nie reagują. Dodatkowo w samochodzie założone jest śledzenie gps, z dodatkowym imo, dodatkowymi czynnikami i odcięciem zapłonu oraz paliwa. I wszystko jest ze sobą powiązane połączone podpiete w oryginalną wiązkę, jedyną słowem jest tam duża plontanina kabli..

Chce podłączyć nowy sterownik i rozkminic co było podłączone dotychczasowo, bo jest tam sporo odciętych przewodów.

Także reasumując, poszukuje schematu podłączenia bo nie mogę znaleźć w internecie, napisałem do firmy Emg ale jak narazie 0 odezwu..

Pytanie, jak wygląda pastylki imo w kluczu ? Jest wtopiona w obudowę ? 

Przepraszam za literówki jak się pojawiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...