Jump to content

lużny lewarek zmiany biegów

boju21

Recommended Posts

w moim GT-ku nie moge swobodnie wrzucać biegów,znaczy sie zawsze musze dokładnie celowac jaki bieg ma wejsc a to mnie denerwuje ponieważ szybka zmiana biegu nie wchodzi w gre,powiedzcie mi koledzy co może byc przyczyną

w moim GT-ku nie moge swobodnie wrzucać biegów,znaczy sie zawsze musze dokładnie celowac jaki bieg ma wejsc a to mnie denerwuje ponieważ szybka zmiana biegu nie wchodzi w gre,powiedzcie mi koledzy co może byc przyczyną

po mojemu rozciagnieta sprężynka ..... ze 6,50 kosztuje chyba

a przy 5 ja czuc bo lewarek mocno odchylony od pionu

potrzeba takie coś:

82286464_1.jpg

http://sklep.nie-ASO.pl/product-pol-8228 ... 92-00.html

dostać się można od spodu auta, jest dokładnie przy lewarku, a jeśli nie ma to jest tam oczko, jeśli 2ga osoba porusza lewarkiem to od dołu da się zorientować gdzie to jest. przydadzą się jakieś szczypce żeby to założyć.

moja po prostu pękła.

ad13b5c5ffe05c61.jpg

To ta sprężynka. Tak ma być zamontowana. Jest to możliwe do zrobienia od spodu samochodu. Chętnie przyjmę pomuka :mrgreen:

• Upvote 1

bez sprężynki lewarek nie wraca od lewej do środka, nie widać jej tak po prostu więc twierdzenie że jej nie mam i jej nigdy nie było chyba raczej jest błędne.

U mnie pękła ta sprężynka przy wymianie skrzyni, początkowo myślałem, że skrzynia ma wadę, okazało się, że duperelek za 10zł i wszystko działa jak należy.

• 7 years later...

pozwole sobie odgrzac kotleta

u mnie wrx gd od jakiegos czasu zaczyna cos dzwonic przy lewarku zmiany bierów podczas rozpedzania na 2 i 3 biegu, na 1 tego nie słychać.

Jak przytrzymam lewarek delikatnie reką w trakcie przyspieszania to przęczenie ustaje 

co to moze byc ? wyrobily sie jakies plastikowe pierscienie ?

miał ktos taki przypadek ?