Jump to content

Telepie na zakręcie Legacy 2.2 MY 95'

automat

Recommended Posts

Panowie i Panie pomocy :!: W przedziale prędkości 100-80km/h podczas skręcania w prawo "coś" telepie samochodem :cry: Powiem, że nawymieniałem juz prawie wszystkie elementy met-gum w zawieszeniu, zmieniłem amorki i ostatnio zapodałem nowe oponki i felgi na zimę i już zgłupiałem do reszty, a i jeszcze wymieniłem taka belkę poprzeczne (jak by podpora wału) i nic nie pomogło.Do wymiany mam jeszcze przegób prawy przód, ale czy to możliwe?? Dodam jeszcze, że drgania tak jak by z tyłu pochodziły bo w sumie to kierownicą nie szarpie.

• 2 weeks later...

Nie luzów brak, jak by to był taki "pierdół" to bym głowy nie zawracał 8) Co do półosi to w sumie musiał bym ja ją pogiąć :oops: bo jak kupiłem auto to nic takiego nie wyczuwałem dopiero po kilku miesiącach ekspluatacji pojawiły się te drgania :x

Ja się podłączę pod temat, ponieważ są pewne podobieństwa. Na wstępie krótka informacja o aucie, turbodziadek z zaspawanym tylnym dyfrem, objawy: stałe, równomierne stuki (pukanie) z tyłu auta podczas skręcania w lewo. Dodam, że na wolnym zakręcie jest to prawie niezauważalne, ale jak jest szybki a jeszcze lepiej dość ciasny lewy zakręt, wtedy pukanie jest bardzo wyraźne, przypomina obijanie się gaśnicy wewnątrz koła zapaowego.