Jump to content

Telepie na zakręcie Legacy 2.2 MY 95'


automat

Recommended Posts

Panowie i Panie pomocy :!: W przedziale prędkości 100-80km/h podczas skręcania w prawo "coś" telepie samochodem :cry: Powiem, że nawymieniałem juz prawie wszystkie elementy met-gum w zawieszeniu, zmieniłem amorki i ostatnio zapodałem nowe oponki i felgi na zimę i już zgłupiałem do reszty, a i jeszcze wymieniłem taka belkę poprzeczne (jak by podpora wału) i nic nie pomogło.Do wymiany mam jeszcze przegób prawy przód, ale czy to możliwe?? Dodam jeszcze, że drgania tak jak by z tyłu pochodziły bo w sumie to kierownicą nie szarpie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie luzów brak, jak by to był taki "pierdół" to bym głowy nie zawracał 8) Co do półosi to w sumie musiał bym ja ją pogiąć :oops: bo jak kupiłem auto to nic takiego nie wyczuwałem dopiero po kilku miesiącach ekspluatacji pojawiły się te drgania :x

Link to comment
Share on other sites

Ja się podłączę pod temat, ponieważ są pewne podobieństwa. Na wstępie krótka informacja o aucie, turbodziadek z zaspawanym tylnym dyfrem, objawy: stałe, równomierne stuki (pukanie) z tyłu auta podczas skręcania w lewo. Dodam, że na wolnym zakręcie jest to prawie niezauważalne, ale jak jest szybki a jeszcze lepiej dość ciasny lewy zakręt, wtedy pukanie jest bardzo wyraźne, przypomina obijanie się gaśnicy wewnątrz koła zapaowego.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...