Jump to content

Czy ktos wie gdzie można kupić ten flakon w Polsce ?

Grzegorz

Recommended Posts

WOW! No po prostu cuuudooooo :twisted: A ilość gwiazdek w magiczny sposób sie zwiększa po opróżnieniu buteleczki :wink:

Grzegorz, zagadaj z nimi. Pewnie by Ci przyslali do Polski...

Ponieważ chciałbym sobie sprawić jakiś flakon pomyślałem - dlaczego nie Subaru ? ;)

Czy da się w Polsce coś takiego zdobyć jak tu:

http://www.wholesalekeychain.com/keycha ... Subaru.htm

A nie lepiej kupić w Jedności Łowieckiej taki flakon bez obszycia, wykończony na glanc (znaczy, polerowany) - i wygrawerować / wypiaskować sobie logo/ imię/ nick/ grupę krwi/nazwę ulubionej wódki?

:)

Może i warto ale nie wiem gdzie jest ta JEdność Łowiecka 1), nie wiem gdzie grawerują i czy wygrawerują gwiazdki (?)2) i za dużo zachodu. Tu jest gotowiec i nawet ładny.

Ale my tu gadu gadu o flakonach a pić się chce ;)

Może i warto ale nie wiem gdzie jest ta Jedność Łowiecka 1), nie wiem gdzie grawerują i czy wygrawerują gwiazdki (?)2) i za dużo zachodu. Tu jest gotowiec i nawet ładny.

Sklepy Jedności Łowieckiej - artykuły "myśliwskie" i pokrewne. W Poznaniu na ul. Kantaka (przynajmniej kiedyś tak się nazywała); w innych miastach chyba też są - ?

Wygrawerują nawet Leszka K. za kierownicą swojej Imprezy, nie ma problemu :)

Inną opcją jest wypiaskowanie wzoru na polerowanej flaszce - mamy w tedy matowy "rysunek" na tle błyszczącego... tła :)

(Robiłem kiedyś coś takiego, wygląda całkiem "si". Mogę zrobić i gwiazdki, nie ma problemu. :))

No właśnie, gotowiec - a można mieć "indywidualną" i "niepowtarzalną"... ;)) Ale do niczego nie namawiam, przedstawiłem tylko opcję w obliczu "niewiadomości" gdzie (i za ile) można kupić flaszkę zaprezentowaną w zaprezentowanym przykładzie.

pzdr,

M.

Ok Maruda, rozumiem że pracujesz w branży. Rzuć kwotę ile by u ciebie taka grawerka -jak w tym modelu - kosztowała.

Perisiówkę i tak kupię i tak, może z logo moze bez, może zrobię grawerę może nie; w każdym razie napełnię i w odpowiednim momencie odbezpieczę i opróżnię :)

Ok Maruda, rozumiem że pracujesz w branży. Rzuć kwotę ile by u ciebie taka grawerka -jak w tym modelu - kosztowała.

Perisiówkę i tak kupię i tak, może z logo moze bez, może zrobię grawerę może nie; w każdym razie napełnię i w odpowiednim momencie odbezpieczę i opróżnię :)

Ale naród leniwy się zrobił. Takie piersiówki to na każdym rogu sprzedają ( http://www.allegro.pl/show_item.php?item=62298566 ). A grawerów też Ci u nas dostatek. Trzeba tylko cztery litery sprzed komputera zabrać. Choć pewnie i bez zabierania by się udało przy odrobinie chęci.

...ale w jakiej branży? ;)

Grawerem nie jestem.

"Robiłem coś takiego" = przygotowałem wzór i wyciąłem folię-szablon. Potem ta folia była naklejana na takie flaszki i było to piaskowane tak jak piaskuje się szkło (a następnie wręczane klientom takiej jednej firmy w ramach przedgwiazdkowej wymiany śmieciogadżetów).

Wyciąć taką folię (i wysłać listem) mogę za jedno piwo. A piaskowanie flaszki = 3 piwa. Pozostałe koszta to cennik poczty polskiej (wysyłka) oraz cena flaszki (nie wiem ile to kosztuje).

A! Ważne: piaskowanie ma sens tylko wtedy kiedy powierzchnia flaszki jest polerowana - te flaszki na Alegro mają wykończenie określane jako "stal szczotkowana".

Piersiówkę i tak kupię i tak, może z logo moze bez, może zrobię grawerę może nie; w każdym razie napełnię i w odpowiednim momencie odbezpieczę i opróżnię :)

I to bardzo słuszna koncepcja jest :)

pzdr,

M.