Skocz do zawartości

blacharka subaru GT w Warszawie - GDZIE?


b.

Rekomendowane odpowiedzi

Za taki wystep w TVN to bulisz kasę - musisz znaleźć miejsce, zawieźć tam ekipę, zużyć swoje paliwo, swoje opony, swój czas zająć i jedyne co usłyszysz to dziękuję. A potem na forach będą huczeli że gościu nie umie jeździć i oni by to lepiej zrobili (tak byli tacy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taki wystep w TVN to bulisz kasę - musisz znaleźć miejsce, zawieźć tam ekipę, zużyć swoje paliwo, swoje opony, swój czas zająć i jedyne co usłyszysz to dziękuję. A potem na forach będą huczeli że gościu nie umie jeździć i oni by to lepiej zrobili (tak byli tacy).

 

Takie życie... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taki wystep w TVN to bulisz kasę - musisz znaleźć miejsce, zawieźć tam ekipę, zużyć swoje paliwo, swoje opony, swój czas zająć i jedyne co usłyszysz to dziękuję. A potem na forach będą huczeli że gościu nie umie jeździć i oni by to lepiej zrobili (tak byli tacy).

 

Ale jaki lansik... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taki wystep w TVN to bulisz kasę - musisz znaleźć miejsce, zawieźć tam ekipę, zużyć swoje paliwo, swoje opony, swój czas zająć i jedyne co usłyszysz to dziękuję. A potem na forach będą huczeli że gościu nie umie jeździć i oni by to lepiej zrobili (tak byli tacy).

 

to trochę dziwne, wszak Oni znaczy TVN Turbo na tym zarabiają, więc mogli by się szarpnąć i pokryć koszty paliwa :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zapłaciłeś jak za jedno mam nadzieję

 

 

Tak ale byłem tak wkurwiony że daj spokój, poprosiłem kumpla żeby się ze mną przejechał bo nudno samemu czekać, a on był taki wkurwiony i się na mnie wkurzała ja na gości i ogólnie bylo niefajnie. Ale auto wypucowali tak że aż szkoda było wsiadać brz ochraniczaczy na obuwie, maseczek na twarz, siatek na włosy itp ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trochę dziwne, wszak Oni znaczy TVN Turbo na tym zarabiają, więc mogli by się szarpnąć i pokryć koszty paliwa

 

Zapomnij. Taki program jak Czas Tuningu ma tak żałosny budżet że daj spokój, sprzęt wiezie kamerzysta w prywatnym Colcie rocznik mocno stary w stanie gruchot, nawet za miejsce jakieś nie zapłaci firma, a np. filmowanie na torze w Kielcach (mogę to załatwić) to tez za drogo bo tzreba by było na cały dizeń pojechać no i tyle km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trochę dziwne, wszak Oni znaczy TVN Turbo na tym zarabiają, więc mogli by się szarpnąć i pokryć koszty paliwa

 

Zapomnij. Taki program jak Czas Tuningu ma tak żałosny budżet że daj spokój, sprzęt wiezie kamerzysta w prywatnym Colcie rocznik mocno stary w stanie gruchot, nawet za miejsce jakieś nie zapłaci firma, a np. filmowanie na torze w Kielcach (mogę to załatwić) to tez za drogo bo tzreba by było na cały dizeń pojechać no i tyle km.

 

znaczy Oni robią to z pasji a nie dla zarobku to taki underground medialny :roll: :wink: pod opieką koncernu miedialnego ITI TVN. Inna sprawa, że oglądalnosć mają mikroskopijną w skali kraju, ale większą od TV Kultura :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...