Skocz do zawartości

blacharka subaru GT w Warszawie - GDZIE?


b.

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

mialem wczoraj drobna stluczke w warszawie. zagapilem sie w korku i machnelem goscia z przodu. tak jakos dziwnie wyszlo ze sila poszla zamiast na zderzak to na gore i mam pogieta maske z przodu, grill sie troche sfatygowal, no i wygiela sie ta blacha (wzmocnienie gorne do ktorego przymocowane sa reflektory i zamek maski), ktore zaznaczylem na zdjeciu na czerwono (zdjecie jeszcze przed stluczka). lampy o dziwo przezyly, wybil sie tylko jeden dolny halogen (w sumie nie wiem jak....jakies dziwne sily na niego zadzialaly).

mam pytanie ... KOGO W WARSZAWIE POLECACIE DO NAPRAWY BLACHARKI???.

i jakie sa orientacyjne koszty tej naprawy. maske byc moze da sie wyklepac, grill od biedy moze zostac (z przodu ok, tylko plastyk czarny z gory sie polamal)...wydaje sie ze do wymiany pojdzie ten przedni pas co mowilem poprzednio.

JAKIES TELEFONY, NAMIARY?

moze ktos ma dostep do czesci? ten pas by mnie interesowal...

 

bartek.

 

ps. wspomne jeszcze ze dostalem 500zl mandatu/6pkt i nie bylo zmiluj. zadnych znizek, promocji. "...jechalem subaru to pewnie bedzie mnie stac....",

pozniej jeszcze laweta mnie skosila na 250zl, bo policjancji nie chcieli mnie puscic o wlasnych silach pod grozba zabrania dowodu rejestracyjnego..... wogole bucowate te policjanty byly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za linka. nawet czesci widze tanie maja.

tylko mam pytanie. jak sie nazywa to cos co ja nazywam "PASEM"??

na tej stronie jest cos co sie zwie "PAS ZAMKOWY"...

czy bede cos jeszcze potrzebowal?

OKULAR PASA PRZEDN. L/P ?

WZMOCNIENIE ZDERZAKA PRZEDN.?

BELKA DOLNA PASA PRZEDN.?

 

bartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robilem drobne rzeczy blacharskie na ul. Emaliowej w firmie Quattro, obok JSS. Generalnie robilem tam tylko dlatego ze mialem blisko do firmy takze moglem wpadac z kontrola. Robili tam kiedys GT kombi (biale chyba) i calkiem niezle wyszlo. Ja tez w sumie jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio robiłem cały przód w GT '99 u bardzo miłego blacharz/lakiernika o dzwięcznym imieniu Ketchup, za Otwockiem. Robota była poważna bo wymieniony był cały przód do słupków A, i malowana była cała buda. Generalnie gorąco polecam ten warsztat bo robią dokładnie i w miarę tanio, bo kawałek za warszawą. A i częsci też jest w stanie wszystkie załatwić w dobrej cenie.

 

Tel. do Andrzeja (Ketchup) 0 605 186 796

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam firme p. Janka Widlaka z Lomianek, ul. kaktusowa 2D. Jest bardzo solidny i przywiazuje wage do szczegolow. Co do BHMD to te czesci sa bardzo mizernej jakosci.

 

a moze masz jakis telefon do tego tego warsztatu?

robil imprezki?

 

bartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze bardzo:

 

0501762985 lub (22) 7518529

 

robil subaru mojego kumpla i o jego fachowosc mozesz sie nie obawiac bo zajmuje sie odbudowa zabytkowych aut dla wymagajacych klientow.

 

ok. dzisiaj wieczorkiem bede wiedzial czy bede to robic z mojego AC czy we wlasnym zakresie (mam wspolna polise z ojcem i jego drugim autem) i trzeba skalkulowac ile sie straci na AC. wydaje sie ze taniej bedzie samemu poszukac elementow i poskladac....tylko trzeba ten pas gorny gdzies znalezc...

 

a jakie ma ceny ten fachowiec, bo jak on taka zlota raczka w detalach, to ja nie wiem czy mnie bedzie na niego stac...

 

narazie jak sie okaze ze bede robic bez AC, to ide z mlotkiem i wyklepie ile sie da, aby auto wygladalo jako tako i by policjanci sie nie czepiali.

kto wie ... jak bede tak klepal mlotkiem to moze mi STI wyjdzie :-)....

[cos jak w tej reklamie jak hindus wyklepal sobie puga 206 z jakiegos zloma :-)]

a pozneij zaczne szukac elementow do wymiany.

 

bartek.

 

ps. moze ktos wie jaki termin jest placenia mandatow. wydaje mi sie ze 7 dni,....ale czy jak nie zaplace w ciagu 7 dni to od razu poleca moje dane do tej bazy informacyjnej w ktorej sa wszystkie neisplacone porzyczki/kredyty/rachunki?

bo wolalbym troche poczekac z tym mandatem..miesiac/dwa..az stane finansowo na nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin płacenia mandatów to rzeczywiście 7 dni. Ja osobiście płace za mandaty dopiero w momencie kiedy jest mi potrzebne zaświadczenie o nie zaleganiu z Urzędu Skarbowego, czyli średnio raz na rok. Odsetki za nie płacenie mandatów są śmieszne, chyba 12 pln rocznie. Na pewno nie trafisz za to do żadnej bazy, bo te prowadzą banki a nie drogówka. Spokojnie napraw furę, a mandatem się nie przejmuj.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...