Skocz do zawartości

Forester STi (tS) - OFICJALNIE


anakinsky

Rekomendowane odpowiedzi

Zegary może i ładne, ale masakra to dla mnie ten wskazówkowy wskaźnik spalania. Jak w niektórych Niemcach. I to jeszcze w nic nikomu nie mówiących km/l.

 

 

Też mi się to rzuciło na oczy. Chyba niektóre beemy miały taki wskaźnik, tylko po co to w STI :?: żeby denerwować kierowcę :?: Swoją drogą ciekawe jak jest wyskalowany ten wskaźnik :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

jak znajdziesz tanio 2 komplety to daj znac, bo jak narazie znalazlem na Litchfield 520 funtow sztuka
ja nie idę w 18", zostaje przy 17'' - takie BBS'y można już na e-bay'u kupić w miarę nie powalającej cenie...
Nowe Subaraki tak mają teraz?
nie wiem jak mają' date=' ale czy mnie wzrok nie myli i on nie ma relingów...?
Zastanawiam się czy chodzi o tą samą "zredukowaną" wersję STI' date=' którą Panowie z FHI przedstawili po raz pierwszy na Sydney Motor Show[/quote'] dokładnie, już nawet im się porządnego STI zrobić nie chce :evil:
ale popelina to ma być STI z automatem i zwykłymi hamulcami
Edwin, dokupisz sobie - są w Sklepiku :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie w dieslu :twisted: Miałbym pomysł na swojego :roll: Nie wysilili się, bo w sumie na co komu zglebiony Forek w cenie STI: ani w teren ani na tor. Lepiej kupić STI. Ale jakby był w dieslu+DCCD+regulowane zawieszenie no to byłoby coś fajnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie w dieslu :twisted: Miałbym pomysł na swojego :roll:

Wrzuć lepsze hamulce i jakiegoś wirusa do silnika i Twój diesel będzie lepiej jeździł niz ten "STI" :mrgreen:

 

+ tył zawieszenie. Tak planuje jak tylko skończy się okres gwarancji - obiecuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pewien plus tego auta: kubatura jego wnętrza. Jak się puści bąka to tak szybko się go nie poczuje jak w Imprezie STI. Pod tym względem warto go ściągnąć.

 

Urabus, masz rację, dlatego wzrośnie sprzedaż STI :D: jedyne uturbowione Subaru w Europie - nie licząc diesli. Poza tym, to co szło najpierw na rynek japoński jakimś cudem potem było dostępne na rynku Europejskim. Poczekamy zobaczymy-warto już teraz pomarudzić, żeby tej kupy nie rzucili na szerszy rynek. Ciągle uważam, że FHI powinno bardziej skupić się nad mocniejszym dieslem z lepszym napędem, a nie smucić nad czymś kompletnie bezsensownym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co szło najpierw na rynek japoński jakimś cudem potem było dostępne na rynku Europejskim

Tak było kiedyś :( Teraz unia ciągnie w stronę "meleksów" i obawiam się, że jeżeli nawet FHI będzie mogło coś mocniejszego :wink: wepchnąć na nasz rynek to będzie to nieopłacalne albo elitarne.

 

FHI powinno bardziej skupić się nad mocniejszym dieslem

Myślę, że FHI bada te kwestie i wie najlepiej co się sprzeda.

 

Ja zamiast diesla wolałbym np. Imprezę XV z podwyższonym zawiasem, i turbodoładowaną dwulitrową benzyną :idea:

Pomarzyć dobra rzecz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle uważam, że FHI powinno bardziej skupić się nad mocniejszym dieslem z lepszym napędem
a na co komu kolejny klekot ze stajni Subaru potrzebny? :roll:

 

To jest wersja na rynek japoński, u nas nie będzie nawet zwykłych foresterów XT
będą - wszyscy będą ciągnąć z USA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzynek wśród Foresterów i marzenie wszystkich fanów Forestera STi - oficjalnie zapowiedziany.[/color][/b]

Będzie to wersja tS bazująca na wersji STI, oczywiście tylko na rynek JDM :evil:

Moc 263 KM, w ofercie skrzynia 5AT :shock:

A najlepsze na koniec: wyprodukowanych zostanie tylko 300 egzemplarzy - szykuje się kolejne auto dla koneserów marki...

 

I dobrze, że nie więcej niż 300... Spaskudzili to auto. O wiele ciekawiej wyglada STI przerobiony przez Amerykanów w jakimś specGarażu. Widziałem na YT to cudo. Jak znajdę, wklęję link'a.

 

I jest link:

http://www.autoblog.com/2009/12/10/vide ... #continued

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzynek wśród Foresterów i marzenie wszystkich fanów Forestera STi - oficjalnie zapowiedziany.[/color][/b]

Będzie to wersja tS bazująca na wersji STI, oczywiście tylko na rynek JDM :evil:

Moc 263 KM, w ofercie skrzynia 5AT :shock:

A najlepsze na koniec: wyprodukowanych zostanie tylko 300 egzemplarzy - szykuje się kolejne auto dla koneserów marki...

 

I dobrze, że nie więcej niż 300... Spaskudzili to auto. O wiele ciekawiej wyglada STI przerobiony przez Amerykanów w jakimś specGarażu. Widziałem na YT to cudo. Jak znajdę, wklęję link'a.

 

I jest link:

http://www.autoblog.com/2009/12/10/vide ... #continued

oj, Maciek wiedzialem ze Cie temat ruszy! Mam dobre cygarka, trzeba sie ustawic next week....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzynek wśród Foresterów i marzenie wszystkich fanów Forestera STi - oficjalnie zapowiedziany.[/color][/b]

Będzie to wersja tS bazująca na wersji STI, oczywiście tylko na rynek JDM :evil:

Moc 263 KM, w ofercie skrzynia 5AT :shock:

A najlepsze na koniec: wyprodukowanych zostanie tylko 300 egzemplarzy - szykuje się kolejne auto dla koneserów marki...

 

I dobrze, że nie więcej niż 300... Spaskudzili to auto. O wiele ciekawiej wyglada STI przerobiony przez Amerykanów w jakimś specGarażu. Widziałem na YT to cudo. Jak znajdę, wklęję link'a.

 

I jest link:

http://www.autoblog.com/2009/12/10/vide ... #continued

oj, Maciek wiedzialem ze Cie temat ruszy! Mam dobre cygarka, trzeba sie ustawic next week....

 

Polecam się. Przyszły tydzień spokojniejszy, więc uda się i może będa nowe cygarka too ;-)

Co do prawiejakSTI z FHI to jakieś dwa lata świetlne mu do garażowej białej strzały z US :-) poza tym strzała jest jedna - jak na razie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...