Jump to content

legacy 93' - łączniki stabilizatora

STIFF

Recommended Posts

W związku z niedawną przygodą i koniecznością grzebania pod autem pomyslałem, że możeby tak i wymienić łączniki staba z tych plastikowych, który jeden zlamałem na coś porządniejszego. I tu pytanie co wkładać - wiadomo można Whiteline'a tyle że to sporo kosztuje - czy jest jakaś sensowna alternatywa? Czy np to ma sens? http://moto.allegro.pl/laczniki-stabili ... 90251.html - wg specyfikacji będzie pasować ale co z jakością - zadowalająca?

Pytanie pomocnicze - ponieważ ciężko znaleźć coś dedykowanego ściśle do Legacy - czy podchodzą łączniki z GTka?

Nic nie jestem w stanie napisać o tych z Allegro, ale u mnie siedzi od ponad 60 tys km Whiteline (też gięty z drutu) i sprawuje się wyśmienicie - znaczy nie puka :) O ile dobrze pamiętam to łączniki na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat są takie same w Legacy/Impreza/Forester (nie wiem jak z tymi nowszymi co dostały drzwi z ramkami).

• Upvote 1

a to w turboantyku z tylu nie da sie "tylko" zmienic stabilizatora na twardszy? Ktos mi to tlumaczyl i wydawalo mi sie ze:

, stabilizator, wahacze, łączniki, tulejki i młotek.
trzeba uzyc w wolnym ssaku bo tam nie ma sztab mocujacych

no właśnie moi mechanicy powiedzieli, że trzeba wahacze zmieniać czyli szczur75 miał rację. Jutro podjadę kupić łączniki stabilizatora Whitelline'a gięte z drutu - cena niewiele większa a chyba to jednak pewniejsza sprawa niż te z allegro.

a to w turboantyku z tylu nie da sie "tylko" zmienic stabilizatora na twardszy? Ktos mi to tlumaczyl i wydawalo mi sie ze:
' date=' stabilizator, wahacze, łączniki, tulejki i młotek.[/quote'] trzeba uzyc w wolnym ssaku bo tam nie ma sztab mocujacych

Są inne łączniki, tulejki i kształt (wygięcie) stabilizatora.