Skocz do zawartości

Kraków-szukam dobrego zakladu mechanicznego!!!!


Tomas

Rekomendowane odpowiedzi

spokojnie spokojnie, jak ktoś nowy to nie wie co i jak, a i tzreba tu trochę być coby mniej więcej wiedzieć czy o czymś już było czy nie.

 

musimy chyba napisać do zarządu, by wywiesił na forum mały spis porad dla początkujących. to by chyba troszkę ułatwiło zaaklimatyzowanie się mowym forumowiczom.

 

pozdrówki

 

zarządzie, czytasz to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toz przeciez spokojnie mu odpowiadam i nawet linka podalem co by nie musial szukac :wink:

 

A pomysl z FAQ dla poczatkujacych jest OK... powinien byc taki przyklejony watek: "Jezeli jestes tu pierwszy raz..." pkt 1. Witamy sie w watku "tutaj sie witamy" itd... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomas, ja, ALEX, abt... nie wiem kto jeszcze...

 

Moje zdanie jest takie - robia dobrze, ale niekoniecznie profejsonalnie - bedzie zrobione, moze byc taniej, bedzie dobrze, ale nie musi byc ladnie... Nie wszystko im bym zlecil... ale wiekszosc mechaniki TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomas, nie... ale metoda naprawy byla owiana tajemnica, czesc byla uzywana, a koszt wysoki... bazowali na tym co bym musial zaplacic w ASO i zeby bylo taniej, a nie na tym ile faktycznie sie nalezy. W rezultacie mam zrobione dobrze i taniej niz w ASO ale spokojnie moglo by byc jeszcze taniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo zadowolony z ich usług. Pisałeś, że masz szukasz skrzyni...być może u nich trafisz taką. Jesli nie, to napewno są Ci w stanie naprawić starą, mają naprawdę duże doświadczenie. Jak zjawisz sie na miejscu, to zobaczysz, że roboty im nie brakuje...a pracują NIE NA GODZINY :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abt a wykonywales jakas naprawe w tym zakladzie mechaniki?? pytam tyle osob bo nie chce miec spartaczonego auta, poniekad wkladam w to kase i moje obawy sa normalne i wytlumaczalne, wszedzie (tak mi sie wydaje) bywalem i w salonie, i z przykroscia stwierdzam ze zadowolony nie jestem:(a tym z krolowej jadwigi robia wszyscy reklame....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przestrzeni 3 lat bywalem tam kilkoma sztukami.

nie wiem co rozumiesz przez grubsza robote, bo ja np remont silnika.

tego nie mialem "przjemnosci" u nich robic. w roznych autach zmieniali

sprzegla, rozrzady, samoregulacje zaworow, synchronizatory w skrzyniach itp.

jak dla mnie ok, choc trzeba sobie szczerze powiedziec, ze bywaja poslizgi

w terminach (zreszta nie spotkalem jeszcze mechanika, ktory nie ma tego problemu)

spowodowane glownie masa aut, straszna liczba znajomych (tzw szybkie naprawy...).

nie dostaniesz auta zastepczego, czy kawy od uroczej pani. ale chyba nie to najwazniejsze.

 

ps. co do reklamy. na pewno nie wszyscy, bo w to nie uwierze.

np cracowdragon nie ma, ze tak delikatnie powiem, specjalnego przekonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah a w ktorym zakladzie emchaniki pojazdowej dostaniesz kawe:) to nie salon fryzjerski,:), telefonawalem do chlopakow(pana michala) i mam podjechac , zaryzykuje, mam nadzieje ze bde zadowolony:)moze ten caly dragon czy jak mu tam mial pecha, ale wiem z autopsji ze w salonach sa tez niezli partacze, ktorzy prawie wogole sie nie znaja na fachu, a po 2 salny zdzieraja niesamowita kase, 4-krotnie wieksza niz takie zaklady, no coz w salonie placisz za to zeby dyrektor chodzil w garniturze od armaniego i mysle ze nie ma sie co podniecac profesjonalizmem pracownikow............ale dieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pomysl z FAQ dla poczatkujacych jest OK... powinien byc taki przyklejony watek: "Jezeli jestes tu pierwszy raz..." pkt 1. Witamy sie w watku "tutaj sie witamy" itd... :twisted:

 

Mam coś zamiast FAQ-a, albo innymi słowy: gotowego FAQ-a :twisted: . Zajrzyjcie - dobre 8)

 

http://www.albinoblacksheep.com/flash/posting.php

 

PS. Wrzuciłem to też na "Tutaj się witamy..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze skrzynia (na zamiane) moze byc maly problem, bo juz jest wstepnie chetny.

podjechac i pogadac jednak nie zawadzi. nie masz daleko.

 

Prawda to, skrzynka już została przyswojona przez mojego festera. Wymienili to 4 x szybciej niż w Olsztynie sprzęgło :shock:

Dostałem kawkę... może dlatego, że z tak daleka ale piłem na stojąco oparty o kosz na śmieci :lol: Gdyby nie Vampeer, który szlechetnie zawinął mnie w przyjemniejsze miejsce musiałbym umościć sobie siedzonko między turbinami, wałami i tarczami hamulcowymi, które walają się wszędzie po prostu :lol:

Znają się na subaru .. tego im nie można odmówić.

Moja skrzynka została tam i pewnie już jest rozebrana na częsci... wszystkie biegi do przodu były OK, więc dawca na naprawę skrzynki jest.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda to, skrzynka już została przyswojona przez mojego festera. Wymienili to 4 x szybciej niż w Olsztynie sprzęgło :shock:

Ha! Więc to o Tobie mówił dzisiaj Michał jak mu powiedziałem, że mają reklamę na forum :)

 

Moja skrzynka została tam i pewnie już jest rozebrana na częsci... wszystkie biegi do przodu były OK, więc dawca na naprawę skrzynki jest.

 

Oglądałem ją :) potykałem się o nią ze dwa razy jak oleum w moim szuwarku było dzisiaj zmieniane. Tak przy okazji wyszło, że pękł mi mieszek na prawej półosi i muszę się znowu pofatygować na wymianę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze skrzynia (na zamiane) moze byc maly problem, bo juz jest wstepnie chetny.

podjechac i pogadac jednak nie zawadzi. nie masz daleko.

 

Prawda to, skrzynka już została przyswojona przez mojego festera. Wymienili to 4 x szybciej niż w Olsztynie sprzęgło :shock:

Dostałem kawkę... może dlatego, że z tak daleka ale piłem na stojąco oparty o kosz na śmieci :lol: Gdyby nie Vampeer, który szlechetnie zawinął mnie w przyjemniejsze miejsce musiałbym umościć sobie siedzonko między turbinami, wałami i tarczami hamulcowymi, które walają się wszędzie po prostu :lol:

Znają się na subaru .. tego im nie można odmówić.

Moja skrzynka została tam i pewnie już jest rozebrana na częsci... wszystkie biegi do przodu były OK, więc dawca na naprawę skrzynki jest.

 

Pozdro

 

:mrgreen:

 

szkoda, ze nie dales znac przed przyjazdem.

osttanio do michala wpadam bardzo sporadycznie

i nie ustrzelilem twojego forysia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam... fester jak fester :wink:

Ja ustrzeliłem US speca Vampeera.. pięknie to łazi no i byliśmy w ProjectXs ....ten czarny eclipse... massakra

Tak na marginesie, Kraków to zagłębie fajnych furek. w Mitsu klubie najwięcej jeździło eclipse turbo, evo równiez się przwija no a w klubie subaru również Kraków najliczniejszy..

 

Słyszałem, że kolejne plejady mają szansę się odbyć na mazurach, więc nic straconego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, bylem w tym slynnym rodzinnym zakladzie mechinik w ktorym to naprawiaja subarki:) faktycznie autek tam nie brakuje:) widac chlopaki maja pracy, z rozmowy wyszlo z enzja sie na rzeczy, ale czas pokaze, nio m mysle ze z moja skrzynia bedzie juz w krotce porzadecze dziekie gawinom:) i bede rowniez mogl ich polecac w przeciwienstwie do salonow.............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
chlopaki krolowej jadwigii ile ?

[...]

jakis punkt orientacyjny, nazwa warsztatu, daleko od centrum ?

 

Niedaleko od centrum. Królwej Jadwigi 213. Punkt orientacyjny jak jedziesz od centrum i miniesz skręt w lewo do ZOO to znaczy, że przejechałeś o 10 metrów za daleko :) Jeżeli jedziesz z drugiej strony i skręt do ZOO jest w prawo, to 10 metrów dalej w lewo jest wjazd do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miniesz skręt w lewo do ZOO to znaczy, że przejechałeś o 10 metrów za daleko :)

 

piekne :mrgreen:

 

jadac od centrum miniesz (po lewej) na lekkim lewym luku golaski sport (korty tenisowe),

pozniej ok 400m prosto i po prawej odsuwana brazowa (blacha) brama. w miedzy czasie miniesz

po prawej przystanek autobusowy (w twoim kierunku), po lewej poczte i bank millenium...

juz prawie prawie jestes :lol:. jak zagladniesz na podjazd i bedzie pelno aut to trafiles :wink: .

od strony balic/lotniska/autostrady tak jak aflinta napisal, tuz za skretem w prawo do zoo

bedziesz mial po lewej wspomniana odsunieta (lub nie :wink: ) brazowa brame. wczesniej po prawej bedzie

postoj taxowek, kwiaciarnia a nastepnie po lewej piekarnia i apteka.

jak teraz nie trafisz, to sie nawet nam tu wiecej nie pokazuj :!: :twisted:

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...